Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Bukla 22:52, 10 paź 2013

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 107
Domi napisał(a)


Proszę Cię bardzo-inspiruj się do woli.


Ja odrobinkę Twojego cudownego ogrodu staram się przenieść do siebie
Domi 22:52, 10 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Sebek napisał(a)
Jak zwykle przyszedłem powzdychać Aaaaaahhhhhhh


Antyk już przerobiłeś?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 22:53, 10 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Bukla napisał(a)


Ja odrobinkę Twojego cudownego ogrodu staram się przenieść do siebie


Służę pomocą
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
AgnieszkaW 22:55, 10 paź 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Domi, no przecie jesień jest, to jak ty chcesz bez opadających liści mieć ogród? Gorzej u mnie, bo ja wiosną mam setki siewek nawłoci, z którymi muszę walczyć (za płotem na ugorze rosną).
Jesień piękna u Ciebie, nawet (a może właśnie) z liśćmi.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bukla 22:58, 10 paź 2013

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 107
Domi napisał(a)


Służę pomocą


Bardzo dziękuję

gierczusia 23:17, 10 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Domiś piękne zdjęcia robisz ... Gdybyś kiedyś kciała z nudówprzyjąć kogoś na kurs fotograficzny , to ja się melduję

Po prostu mistrzostwo

A ta trawka z tym iglaczkiem srebrnym...aaaa... Nie mogło się to wcześniej pojawić , Ja siem pytam.. pare dńi temu wsadziłam rozplenicę Alinkową koło oczka , a koło świerka też mam plac ... Choć to niewiarygodne ,że mam jeszcze gdzieś plac
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Domi 23:38, 10 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
gierczusia napisał(a)
Domiś piękne zdjęcia robisz ... Gdybyś kiedyś kciała z nudówprzyjąć kogoś na kurs fotograficzny , to ja się melduję

Po prostu mistrzostwo

A ta trawka z tym iglaczkiem srebrnym...aaaa... Nie mogło się to wcześniej pojawić , Ja siem pytam.. pare dńi temu wsadziłam rozplenicę Alinkową koło oczka , a koło świerka też mam plac ... Choć to niewiarygodne ,że mam jeszcze gdzieś plac


Elu, proszę, pokaż palcem, o którego iglaczka Ci chodzi, bo w okolicach iglaczków mam właśnie wszędzie rozplenice Tylko pod serbami jest trzęślica.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 23:48, 10 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
AgnieszkaW napisał(a)
Domi, no przecie jesień jest, to jak ty chcesz bez opadających liści mieć ogród? Gorzej u mnie, bo ja wiosną mam setki siewek nawłoci, z którymi muszę walczyć (za płotem na ugorze rosną).
Jesień piękna u Ciebie, nawet (a może właśnie) z liśćmi.


Ja bym chciała mieć ogród bez opadających TON cudzych liści. Własne liście i cudze liście w przyzwoitych ilościach lubię
Ta brzoza jest olbrzymia i leci z niej naprawdę ogrom śmieci. Pani Sąsiadka zgodziła się na przycięcie, ale jak załatwiona przez nas firma chciała wejść na brzozę, wycofała się Szkoda gadać.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Madzenka 23:54, 10 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi ogród niezmiennie zachwyca! Ja się nie martwię liśćmi brzóz , zbieram je do kosiarki... A uwielbiam ogród z liśćmi na tarwniku...
Gdy patrzę na Twoją amanogawę to serce mi się kraje, że moje się utopiły...
Domi cieszę się źe metoda pudełkowa się przyjęła. Wiosną mój m skopiuje metodę deskową


Ps. Dzieki że przypomniałaś, iż molinia to trzęślica ja moje związuję w snopki już latem u samej nasady.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gierczusia 07:18, 11 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nooo o tą mi chodzi ... Jest ślicznie ... Może jeszcze ta moją przesadzę koło świerka ... A może poczekam aż się rozrośnie i wtedy podzielę .... Ale cierpliwość nie jest moję mocną stroną ... Przynajmniej w ogrodnictwie .., bo dzieciaki w szkole , akurat w tej kwestii mnie chwalą ... Nooo , niech żyje skromność



____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies