Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 15:10, 14 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
gierczusia napisał(a)
Nooo Kofffana ... Toż 4 setki .. Świętować trza ... Jakieś szmapnskoje jest ??.... Buziaki i gratulacje ...
Hurrra .. Jestem pierwsza


I racz nas tymi fotkami ile tylko wlezie .... Plizzzzz ...

A jak Ci siem będzie nudzić , albo będziesz miała za dużo tych liści na trawniku to zawsze nas możesz zaprosić ,posprzątamy z największą przyjemnością i towarzystwa dotrzymamy ...

Łooo , mammma ,ależ jezdem bezczelna

Buziaki .. Nooo i kfiatuch



Elu, dziękuję za życzenia i aktywne podpychanie mojego wątku do przodu. Te 400 stron powstało także dzięki Tobie. Jsk ja lubię taką bezczelność gdy ktoś chce pomóc w koszmarnej robocie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 15:20, 14 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pszczelarnia napisał(a)
Nie mam śmiałka darniowego - skończonego wariata. (Może by pasował )?
Ale mam molinię - trzęślicę 'Var - iegata'


Hmm... Zawstydziłam się, że pomyliłam ogrody i pomyślałam, że pamięć już nie ta, co dawniej, ale nie dawało mi to spokoju i sprawdziłam mój wątek...na 23 stronie miałaś jeszcze śmiałka darniowego. Pewnie już o nim zapomniałaś wypierając z pamięci to koszmarne wspomnienie. Ja mam do dziś traumę i biorę leki z jego powodu....
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Pszczelarnia 16:05, 14 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Domi napisał(a)
Ja go do dziś przeklinam Ewo,ale to nie znaczy, że Ty go nie polubisz. Może w ogrodach o charakterze naturalistycznym, gdzie łąka z falujących traw jest mile widziana, gdzie jest dużo miejsca na siewki, gdzie właścicielowi takie rozsiewanie się nie przeszkadza, gdzie jest posadzony w głębi rabaty i nie wysiewa się na ścieżkę śmiałek darniowy sprawdzi się, ale u mnie jest za mało terenu na takie łąki, no i zielona trawka w spoinach między kostką była dla mnie nie do zaakceptowania. Poza tym nie byłam w stanie zapanować nad tą rośliną i to mnie też denerwowało.Lubię mieć czysto, przycięte, na swoim miejscu, a nie wysiane gdzie popadnie. Ozdobą tej trawy są kłosy, a ja je musiałam ścinać, żeby później nie biegać z Roundupem. To było bez sensu.

Domi , faktycznie. On był ale go nie mam. Zastanawiam się, co się z nim stało, skoro 2 listopada 2011 r. jeszcze był? I nawet wiem, w którym miejscu. Mróz go załatwił. Innego wytłumaczenia na jego brak nie mam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
gierczusia 21:24, 14 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Domi napisał(a)


Hmm... Zawstydziłam się, że pomyliłam ogrody i pomyślałam, że pamięć już nie ta, co dawniej, ale nie dawało mi to spokoju i sprawdziłam mój wątek...na 23 stronie miałaś jeszcze śmiałka darniowego. Pewnie już o nim zapomniałaś wypierając z pamięci to koszmarne wspomnienie. Ja mam do dziś traumę i biorę leki z jego powodu....


Leki .... I trauma .....Z powodu śmiałka.... Znów muszę szczenkę drutować ... Tym razem ze śmiechu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
agniecha973 21:29, 14 paź 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Domi, po wpisie o ogrodzie Pszczółki zaczynam się Ciebie bać! Kim Ty jesteś??? Co wiesz o mnie??? (Nie odpowiadaj!)
Ogród masz marzenie, w dalszym ciągu. Bordowe chryzantemy świetne w tych ciemnych donicach.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Domi 12:37, 15 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pszczelarnia napisał(a)

Domi , faktycznie. On był ale go nie mam. Zastanawiam się, co się z nim stało, skoro 2 listopada 2011 r. jeszcze był? I nawet wiem, w którym miejscu. Mróz go załatwił. Innego wytłumaczenia na jego brak nie mam.


Widać, że w ogóle nie tęskniłaś za nim, skoro o nim zapomniałaś Moim zdaniem nie straciłaś zbyt wiele
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:40, 15 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agniecha973 napisał(a)
Domi, po wpisie o ogrodzie Pszczółki zaczynam się Ciebie bać! Kim Ty jesteś??? Co wiesz o mnie??? (Nie odpowiadaj!)
Ogród masz marzenie, w dalszym ciągu. Bordowe chryzantemy świetne w tych ciemnych donicach.


No dobra....przyznam się....jestem japońską wróżką...zwą mnie Jo-To-Czuła...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Pszczelarnia 12:49, 15 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Domi, pamiętaj, że śledzę losy Twojego miskanta cukrowego. Którego - nota bene - lubię za taką obwisłość i rozlazłość, co się nazywa pokrojem fontannowym.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Domi 12:54, 15 paź 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pszczelarnia napisał(a)
Domi, pamiętaj, że śledzę losy Twojego miskanta cukrowego. Którego - nota bene - lubię za taką obwisłość i rozlazłość, co się nazywa pokrojem fontannowym.

Dobra, będę raportować co się z nim dzieje.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
popcorn 13:11, 15 paź 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Usmialam sie z japonskiej wrozki Ale masz pamiec!!!

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies