Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

noemi 10:28, 15 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
oj przepraszam , literówka, musiałabyś
____________________
ogród magdalenka
sylwia_d 11:19, 15 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2011
Posty: 73
zakochałam się w tym ogrodzie
jest taki malarski

____________________
Mały ogród w wielkim mieście
Pszczelarnia 11:31, 15 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
"Wytłumaczę się" z moich porównań. Twój ogród jest pięknie przemyślany, uporządkowany i jak do niego wchodzę to mam wrażenie stąpania po takim mocnym fundamencie roślinnym. Jakoś logicznie się po nim można przechadzać - może to zasługa zdjęć doskonałych? Ale nie tylko. Nie wiem jak to powiedzieć. Rośliny ze sobą się nie kłócą o miejsce i słońce. Są właściwie pielęgnowane. Można powiedzieć, że ten ogród to smak subtelny. Ale właśnie on jest bardzo mocny w odbiorze ale subtelny. I bardzo czytelny dla mnie (co jest zaletą, bo ja lubię jak przestrzeń ma formę). Pozdrawiam ciepło. Ewa

KOSMATKA - Luzula. Nie mam kosmatek. Ale już wiem, że posadzę np. luzula silvatica (olbrzymią), daje sobie radę pod prześwitującymi koronami drzew na skraju.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
GabiK 11:41, 15 lis 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Dominiko, piękne zdjęcia i piękne rośliny.

Twoje berberysy i perukowiec mają jeszcze liście? Cudownie wyglądają oszronione.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
profus 12:16, 15 lis 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
Bardzo piękne zdjęcia.
Brakuje mi tylko do pełni zachwytu paru zdjęć "zwykłych" całego ogrodu tak by można było zobaczyć od razu całość i umieć zlokalizować poszczególne rabaty. Może z piętra z domu ?
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
Lena 12:23, 15 lis 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Dominko szkoda że nie mieszkasz w małopolsce, bo błagałabym o możliwość ujrzenia Twojego ogrodu na własne oczy...
Mam wrażenie że obrazujesz to co sama chcę mieć w ogrodzie,co sama chcę fotografować i ujęcia też masz "moje"
Ewa to dobrze opisała!!!
O jej i jak tu teraz patrzeć na własny garden?
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
anka 12:43, 15 lis 2011

Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 127
Domi nie mogę napatrzeć się na Twój ogród i mistrzowsko wykonane zdjęcia. Pięknie!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1060-ogrodek-do-przerobek
Pwl 14:04, 15 lis 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
najpiękniejszy ogród jaki widziałem! doskonałość.marze o takim... a tych
brzózek które chcesz przerabiać bym nie ruszał wcale wszystko wygląda super.
____________________
paweł
Pszczelarnia 14:28, 15 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dominika, trzymamy rękę na pulsie z powodu brzózek. Nie ruszaj ich. Jak już Paweł mówi.... !
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
nesa 16:15, 15 lis 2011


Dołączył: 06 wrz 2011
Posty: 108
Domi napisał(a)



Kobieto, o której Ty musisz wstać, żeby takie cudnie klimatyczne fotki zrobić?
Piękne ujęcia, mistrzowskie oko jakbyś się jednak na boku ogrodniczych zajęć zdecydowała zrobić ogrodowiskowy kurs fotografowania z podstawowym wykładem na temat sprzętu, to ja będę pierwsza w kolejce do zapisów.
____________________
Agnieszka - Cienisty mikrokosmos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies