Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Bogdzia 20:30, 10 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
Bożenko wczoraj jak pracowałam w ogrodzie usłyszałam piekny śpiew ptaka, rozglądałam się i zobaczyłam że nad ogrodem był ptaszek który trzepotał skrzydełkami ale jakby stal w miejscu i śpiewał pięęęknie z 5 minut tak wisiał nademną. Zastanawiałam się co to może być?


Skowronek .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:31, 10 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Skowronek.Tylko chyba one w ,,zawisie" śpiewają.


O Hania już odpowiedziała.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kaisog1 20:36, 10 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bogdzia napisał(a)


Juz sie wyłączyłam ale wróciłam na tą (ę) (?) kawusię.Rób kawkę, ja przynoszę ciasteczka.




matko i córko.......... obśliniałam się
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Bogdzia 20:47, 10 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)
Bogdziu, dopiero teraz mogłam obejrzeć Twoje zdjęcia, wreszcie z całego ogrodu. Bardzo dziękuję za wyróżnienie dedykacją.
Piszemy tutaj często, że jest pięknie, że ślicznie, itd, itp. To ja napiszę tak: dla mnie Twój ogród jest nie tylko piękny, ale wyjątkowy, dojrzały i należy do grona tych, których już nie trzeba budować, ani przerabiać, tylko po prostu je utrzymywać i ewentualnie zmieniać coś sobie dla kaprysu. Podziwiam i zazdroszczę. I nawet jak nic w nim nie kwitnie, to różne odcienie zieleni, faktur, kształtów zapewniają jego nieustającą atrakcyjność. Jak się do tego doda ciepłą i miłą właścicielkę ogrodu, to już w ogóle mamy ideał. Cieszę się zatem, że niedługo poznam i ogród i właścicielkę. KONIEC.


Gabrysiu gdybym ja sie spodziewała że ten ogród będzie ogladany na zdjeciach i w realu przez tyle osób to bym się lepiej postarała ale on był robiony tylko dla nas i nie wszystko musiało w nim byc idealne, nie zależało nam na tym, jest więc jaki jest a na potrzeby spotkania nie da się go zmienic, więc pozostanie taki jak go widzicie . Może nie spodoba sie niektórym osobom i nawet dlatego spodobał mi sie Twój pomysł by go pokazac bo jeśli komuś sie nie podoba zawsze może zrezygnowac z przyjazdu choc mam nadzieję że nie tylko on będzie wazny na tym spotkaniu bo spotkanie tylu osób znanych tylko z ogrodowiska a mimo to bliskich i sedecznych jest wartością wielką moim zdaniem i warto dla niej przyjechac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:48, 10 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Celina napisał(a)
Bożenko .poogladałam zaległe foty .Jedna myśl.Masowy atak Twoich kwitnących Rh będzie dla naszych zmysłówtrudny do opanowania!!
Oczopląs gwarantowany!!


Oj Celinko - jak ja sie boję ogrodników.Jak oni dokuczą to nie będzie żadnych kolorów.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:52, 10 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
irena_milek napisał(a)
Bożenko, pewnie w ogrodzie buszujesz
praca u ciebie idzie do przodu, a ptaki pewnie umilają czas swoimi trelami

miłego dnia


Nie pracuje w ogrodzie jak jest ciepło a dziś było. No niestety nie te lata kiedy sie mogło wszystko. miałam trochę problemów rodzinnych które tak mnie nerwowo wykończyły ze dzis po zakupach pół dnia spałam zeby odreagowac .To nie żadna kłótnia ale bardzo poważne problemy zdrowotne , nie moje ale kogos z rodziny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:53, 10 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anula_wn napisał(a)
Bożenko, dawno mnie nie było , al;e pospacerowałam po Twoich pięknych zakątkach niesutannie zachwyca mnie Twój ogród ! piękna wiosna


dzięki Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:56, 10 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Dziś miałam pogrzeb...o szybę zabił się dzwoniec
Pomimo naklejek..cos go oślepiło...... pies mi go pokazał , że leży.... muslałm, że moze tylko siez lekka ogłuszył, ale nie dawał znaku życia..i musiałam go pochowac, by go jakie koty nie rozdrapały... ;(
A to moja żółta delosperma..jakoś 3 zimy u mnie przeżyła ...


Przykra sprawa ale nie da sie i tego uniknąc. Ja też bardzo przez cos się takiego zdarzy. delosperma przepiękna i kwiaty ma ogromne. Ja kupiłam chyba cos innego bo kwiaty małe i listki tez małe.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:58, 10 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kaisog1 napisał(a)



Juz sie wyłączyłam ale wróciłam na tą (ę) (?) kawusię.Rób kawkę, ja przynoszę ciasteczka.




matko i córko.......... obśliniałam się


To nie do ślinienia tylko do jedzenia i jest całkiem smaczne tak przynajmniej uważaja moje wnuczki które te kółeczka bardzo lubią.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kaisog1 21:04, 10 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No ja jedynie mogę ekran polizać
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies