Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

justajusta 20:43, 20 wrz 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Pięknie u Ciebie, tak po mojemu. Pozwolisz, że zgapię conieco?
____________________
Justa
kwiatholandii 21:30, 21 wrz 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Aga, ale Ci poszły te trawy. Super wszystko wygląda. Piękne kompozycje i moje ulubione morza roślin w jednym gatunku. Super!!!
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kamasja 10:43, 22 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Piękny, niedościgniony wzór do naśladowania. Stipy i kulki takie zwiewne i romantyczne a ogród hiper nowoczesny i gra ze sobą
____________________
Z miłości do bukszpanów
Selly 14:25, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Witaj,
Najpierw słyszałam gdzieś o Twoim ogrodzie ( mówili , że " bardzo ładny...") teraz widzę, że mieli rację. Na razie tylko pobieżnie obejrzałam.
Zaznaczam na późniejszy spacer.

Pozdrawiam
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Nonka 15:36, 26 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
Witaj Wieloszko. Właśnie zostałaś moim guru ogrodowym... jest pięknie. Najchętniej to w całości przeniosłabym do siebie. Ale zacznę od tej rabatki:

Mogę ściągnąć, mogę??? proszę...
Tylko powiedz proszę co to za drzewka???
____________________
Nonka Dogonić marzenia
Wieloszka 18:55, 26 wrz 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Juzia_G napisał(a)
O kurka!
Ale wydoroślało!

O tak Juziu, to trafne określenie: "wydoroślało" A mnie się często zdaje, że wszystko słabo rośnie Dopiero fotki uzmysławiają mi, że rośliny rosną całkiem nieźle

Milka napisał(a)
To moje Variegatus bidne, co swoim dajesz?
A klony pokaże w poniedziałek, na tablecie nie mam zdjęć... i prośba, zrób zblizenie hakne, bo w koncu nie wiem, jaka u mnie, nawet spór był z Danusią

Moje Variegatusy uuuuwielbiam, jak zresztą wszystkie miskanty
A z tymi odmianami hakone - mam czasem dwie identyczne, a każda ma inną "metkę"... I bądź tu człowieku mądry

JulkAd napisał(a)
Aga no niesamowicie jest...czym Ty karmisz te swoje wszystkie rośliny, że one takie dorodne są?.....i w dodatku pięknie zdrowiuteńkie...kulki ze stipami super

Azofoską karmię, a Florovitem po liściach w wolnych chwilach
A ja się wyleczyłam z kulek ze stipami Podobało mi się na Pintereście i u mnie nawet też, dopóki stipy nie zakwitły. Jak nie przeżyją zimy (nie rozsieją się) nie będę płakać

ewa004 napisał(a)
Ogarnięcie tak dużego ogrodu do takiego stopnia to już jest prawdziwe mistrzostwo
Gratuluję cudownego ogrodu

No jest co ogarniać, nie narzekam na brak pracy

baraga1904 napisał(a)
...Aga...jeszcze mało mi Twojego ogrodu... ale dobrze że jesteś...

Aga, dobrze, że w podpisie masz nazwę wątku, bo bym nie trafiła Nieobecność to ten dystans, o którym rozmawiałyście z Anitką

justajusta napisał(a)
Pięknie u Ciebie, tak po mojemu. Pozwolisz, że zgapię conieco?

A jest co zgapiać??? Jeśli tak, to proszę bardzo
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 18:57, 26 wrz 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kwiatholandii napisał(a)
Aga, ale Ci poszły te trawy. Super wszystko wygląda. Piękne kompozycje i moje ulubione morza roślin w jednym gatunku. Super!!!

Oj z Twoich ust pochwała brzmi szczególnie Dzięki!

kamasja napisał(a)
Piękny, niedościgniony wzór do naśladowania. Stipy i kulki takie zwiewne i romantyczne a ogród hiper nowoczesny i gra ze sobą

Tyle pięknych inspiracji w innych ogrodach, że chciałoby się mieć wszystko. Dlatego właśnie często się zastanawiam, czy to "gra" ze sobą. Tym bardziej mi miło, że jednak tak

Selly napisał(a)
Witaj,
Najpierw słyszałam gdzieś o Twoim ogrodzie ( mówili , że " bardzo ładny...") teraz widzę, że mieli rację. Na razie tylko pobieżnie obejrzałam.
Zaznaczam na późniejszy spacer.

Pozdrawiam

Zapraszam Selly, ale i tak twierdzę, że pismo obrazkowe najważniejsze
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 19:07, 26 wrz 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Nonka napisał(a)
Witaj Wieloszko. Właśnie zostałaś moim guru ogrodowym... jest pięknie. Najchętniej to w całości przeniosłabym do siebie. Ale zacznę od tej rabatki:

Mogę ściągnąć, mogę??? proszę...
Tylko powiedz proszę co to za drzewka???

Nonka, te drzewka to śliwy wiśniowe "Pissardii". Ale zdjęcie które znalazłaś bardzo nieaktualne Obecnie ta rabatka jest w przeróbce, ale jeszcze niedawno (w czerwcu) wyglądała tak:



____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Nonka 19:18, 26 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
No nie..... Zbieram szczenę z podłogi... To niebieskie to kocimiętka czy szałwia? I co ty tam kobieto przerabiasz?????
____________________
Nonka Dogonić marzenia
Wieloszka 19:32, 26 wrz 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wywaliłam lawendę, bo tylko w okresie maj-lipiec ładnie wygląda. Zamiast lawendy będą bukszpanowe kostki i trawki
W środku to kocimiętka. Lubię ją, bo kwitnie długo (maj-lipiec), potem ma ok.miesiąca przerwy, a potem powtarza kwitnienie. Tylko rozrasta się w ekspresowym tempie w gigantyczne kępy, które bardzo rozkładałyby się na boki, gdyby nie rośliny dookoła.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies