Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

agniecha973 18:13, 19 wrz 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
leon60 napisał(a)

Co to za cudna trawka ?


Nie wiem kiedy Aga wróci, więc się wtrącę - na moje oko to sesleria jesienna.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Madzenka 19:14, 19 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aga przyznaj sie kiedy te cudną seslerię sadziłaś?
Cudownie gród się prezentuje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasia73 21:53, 19 wrz 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Przyszłam w końcu oficjalnie się przywitać
pięknie u Ciebie i tak równiutko i te brzozy są moim chciejstwem
Pozdrawiam serdecznie

PS czy jest jakaś grupa wrocławska ?
Wieloszka 22:58, 19 wrz 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)


A co tu taki rejwach!

To ja sobie tego Tancerza zapisuję i obejmuję patronat nad nim. Jakie jest jego imię? Bardzo mi się podoba i wzbudza uśmiech. Sympatyczny gość.

Mała ogrodniczko, piękne te kulki. Chciało by się jeszcze i front kulkowy zagarnąć dla siebie.

O nie, nie moja droga - tak łatwo Ci nie pójdzie . Patronat można objąć jedynie podczas osobistej wizyty, a migasz się od takowej
Chwilowo usprawiedliwia Cię podziwianie pięknych widoków tatrzańskich, ale później to już nie ma zmiłuj
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 23:27, 19 wrz 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
bleebla, makkasiu - dzięki, że zaglądacie

Gabisiu, Ciebie zazdrość zżera??? No nie mogę! Właścicielkę jednego z najbardziej wymuskanych ogrodów, żywcem z Pinteresta!

Irenko te wielgachne trawska za ostróżkami to miskanty "Variegatus".
Absolutna prawda, że Twoje hakone ogromniaste, na pewno większe niż moje (pamiętam z ubiegłego roku). Ale nie ma co się dziwić - na Twojej pięknej, czarnej ziemi wszystko rośnie wypasione
Szukałam u Ciebie klonika do przycięcia (lub po przycięciu) i nie znalazłam w gąszczu

Ola(leon) hakone to "Albostriata" kupowana 2 lata temu od Finki, a druga trawka to sesleria jesienna (od Tomka z Radkowa).

Agniecho dzięki za podpowiedź. Zainspirowana Twoimi zdjęciami turzycy "Montana" z bukszpanami postanowiłam skopiować Wywaliłam lawendy z rabaty z Pissardii i zamiast nich będą bukszpanowe kostki z montanami

Martika te czerwonolistne to Pissardii, odległości zmierzę dokładnie jutro, ale tak na oko 2,5m.

Sebek plewienia u mnie nie brakuje, a Tobie świetnie idzie - jak widać na załączonym do postu obrazku Spodobał mi się komplement: "indywidualny", to znaczy że wiernie odwzorować inspiracji pinkowych nie umiem, a i tak nieźle wychodzi

Marzenko sesleria sadzona w czerwcu, wcześniej trochę przesuszona w doniczkach (mea kulpa). Pewnie dopiero w przyszłym roku pokaże całe swoje piękno

Kasiu witam Cię
Grupa wrocławska (dolnośląska) istnieje, a jakże W składzie (kolejność przypadkowa): Madżenka, Gabisia, Madzia(Noemi), Irenka(Miłka), Justyna(stychaz), AgaPe, Ewa-Pszczółka, Marta(Finka), teraz także Kamila i bleebla. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam? I ja również mam zaszczyt do tej grupy należeć
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Juzia 23:34, 19 wrz 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38795
O kurka!
Ale wydoroślało!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Milka 05:55, 20 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To moje Variegatus bidne, co swoim dajesz?
A klony pokaże w poniedziałek, na tablecie nie mam zdjęć... i prośba, zrób zblizenie hakne, bo w koncu nie wiem, jaka u mnie, nawet spór był z Danusią
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 09:23, 20 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aga no niesamowicie jest...czym Ty karmisz te swoje wszystkie rośliny, że one takie dorodne są?.....i w dodatku pięknie zdrowiuteńkie...kulki ze stipami super
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
ewa004 16:11, 20 wrz 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ogarnięcie tak dużego ogrodu do takiego stopnia to już jest prawdziwe mistrzostwo
Gratuluję cudownego ogrodu
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
baraga1904 16:58, 20 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Aga...jeszcze mało mi Twojego ogrodu... ale dobrze że jesteś...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies