Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 10:50, 21 maj 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)


Holenderskie są mniejsze. Mają deficyt areałów.

Podziwiam te przestrzenie. Czy będziesz zmieniała kolor altany pod meble? meble są niepowtarzalne! Ta prostota domaga się SKOPIOWANIA.

I doczekałam się kamasji. Mam plan wsadzić ją na łąkę.

Cudne są kamasje prawda? I jakie liście mają ładne! Nie trzeba wycinać jak czosnkom. Mała Mi mówiła, że kępa z roku na rok się powiększa, no i najważniejsze - nie trzeba wykopywać, jak innych cebulowych
Kolor altany do zmiany, ale to żmudny proces - kierowanie myśli M. ku takiej galerniczej pracy... Zwłaszcza, że idę po całości i chciałabym zmienić dach. Ale to plany na przyszłość.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:53, 21 maj 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Iza, Gabrysiu miszczostwa, to są na CHFSh i w paru ogrodach na forum, ale mi jeszcze daleko Niemniej jednak dziękuję za motywacyjne wsparcie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:57, 21 maj 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)
To polecam np. węgierskiego na pniu. Chociaż mi pasuje tam coś wielopniowego (naprzeciw grujeczników to będzie?). Nie rozłazi się, mówił mi pracownik szkółki kórnickiej. Ja go mam dopiero od tygodnia. Kwitnie później niż te "zwykłe" lilaki.

Wygooglam sobie tego węgierskiego. Czy szczepiony, czy wielopniowy - i tak dołu nie będzie widać zza donicy. Będą na drugiej stronie, pomiędzy donicą a katalpami (prostopadle do pasa świerków), bo łyso tam jest wiosną, zanim katalpy ruszą z wegetacją, a lilaki szybko startują.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Pszczelarnia 11:02, 21 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wieloszko, ale lilaki są nieporządne jednak? Posadź sobie kaliny geometryczne. Też pachną i są "lepsze".
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Luki 12:33, 21 maj 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Sam nie wiem co bardziej mi się podoba i co pochwalić, ten ład w ogrodzie ciągle mnie zachwyca Strasznie jestem ciekaw efektu trybun
Meble pod altanką... mistrzostwo.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
kamasja 14:38, 21 maj 2015


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
A tu wciąż dyskusje o "mnie". Zachwyciłam się jednym takim egzemplarzem i stad nick. Niestety nie znalazłam u nas cebul. Nadrobię w przyszłym roku internetowo. Dacie jakieś namiary na cos sprawdzonego?
____________________
Z miłości do bukszpanów
kamasja 14:39, 21 maj 2015


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Zapomniałam napisać, że cudnie w Twoim "ogródku".
____________________
Z miłości do bukszpanów
Madzenka 19:29, 21 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aga nie pokazałas wyniku weekendowych prac przy trybunach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewellinka 22:01, 21 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 78


Olala! Gratuluje tego koła z kulkami, super wyszło! Jak u Danusi!
A to wysokie bordowe na środku koła to co?
A te kulki to sa z czego?
____________________
noemi 22:05, 21 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wieloszka , dajesz czadu z fotkami ostatnio . Muszę Cię pochwalić. Piękne fotki , no i ogród ma się rozumieć
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies