Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Pszczelarnia 15:43, 02 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Sylwia, niech Ci się spełnią wszystkie marzenia!

Ogrom pracy, zmiany tylko na lepsze w Twoim ogrodzie. A liczyłaś, ile tysięcy roślin zakupiłaś?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
barbara_kraj... 17:47, 02 sty 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Sylwio, możesz być dumna z dokonań w ogrodzie, tym bardziej, że większość prac wykonałaś /a może wszystkie?/ sama
Wszystkiego najlepszego w nowym roku!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Joaska 21:12, 05 sty 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Sylwia,
Wszystkiego naj naj w Nowym Roku,
Jestem pełna podziwu jaki wkład pracy widać w twoim pgrodzie,
było ładnie a jest pięknie,
i co mnie zaskoczyło troche to to że zrezygnowałaś z jakichkolwiek "obramowań" rabat masz poprostu pozostawiane kanciki?????
ja cały czas myślę o kostce granitowej wkoło rabat, ale patrząc na twoje to nnie wiem czy ma to sens.
A jak z koszeniem trawy, poprostu najeżdżasz na rabatę kosiarką (kant) i tniesz trawę?????????
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Sebek 12:43, 06 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Joaska napisał(a)
Sylwia,
Wszystkiego naj naj w Nowym Roku,
Jestem pełna podziwu jaki wkład pracy widać w twoim pgrodzie,
było ładnie a jest pięknie,
i co mnie zaskoczyło troche to to że zrezygnowałaś z jakichkolwiek "obramowań" rabat masz poprostu pozostawiane kanciki?????
ja cały czas myślę o kostce granitowej wkoło rabat, ale patrząc na twoje to nnie wiem czy ma to sens.
A jak z koszeniem trawy, poprostu najeżdżasz na rabatę kosiarką (kant) i tniesz trawę?????????


Tylko kanciki - widziałem na własne oczy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 12:58, 06 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pszczółko i wzajemnie aby się nam marzenia spełniały Oj liczyłaś , liczyłaś ale się nie pochwalę W tym roku nastawiam się głównie na dopieszczanie tego co już posadzone a to co jest jeszcze do zrobienia to na razie o tym nie myślę bo mnie głowa boli

Basiu dla Ciebie również wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok Moje łokcie i plecy jeszcze pamiętają zeszłosezonowe ogrodowe poczynania

Asiu witaj , naj , najlepszego w Nowym Roku. Jeśli przeglądnęłaś mój wątek od początku to tam widać ile razy kombinowałam . Wydaje mi się , że jest mniej pracy jeśli nie ma na rabatach "obramowań" . Ja ich nie mam i nie chcę mieć , inni mają i sobie chwalą , także zdania są podzielone na ten temat Trawę kosi syn lub M i nie mają z tym problemu. Jednym kołem po korze drugim po trawie. A to co się nie skosi wykańczam ja .... jak mi się chce Mam chrapkę na nożyce do kantów od Danusi co by się w przyszłości nie schylać . Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
justi 19:11, 09 sty 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Syla przypomniało mi się, że widziałam u Ciebie na zdjęciach dwie piękne Sundaville. Jak Ci zimują, ładne, zielone są cały czas? O mojej trochę zapomniałam w tym świątecznym okresie i lekko przyschła w garażu. Przyniosłam do domu, podlałam i poobcinałam przyschnięte listki. Może będzie żyć.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gabriela 19:15, 09 sty 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Sylwia, jak tam nowy aparat foto od Mikołaja? Może pokaż jakieś nowe zdjęcia.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Syla 19:32, 09 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
justi napisał(a)
Syla przypomniało mi się, że widziałam u Ciebie na zdjęciach dwie piękne Sundaville. Jak Ci zimują, ładne, zielone są cały czas? O mojej trochę zapomniałam w tym świątecznym okresie i lekko przyschła w garażu. Przyniosłam do domu, podlałam i poobcinałam przyschnięte listki. Może będzie żyć.


Już ich nie mam ale tam , kupię w następnym sezonie Mogłam je sprezentować Gabrysi , no ale nie pomyślałam i poszły na straty .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:36, 09 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabriela napisał(a)
Sylwia, jak tam nowy aparat foto od Mikołaja? Może pokaż jakieś nowe zdjęcia.


Gabrysiu , nie robiłam jeszcze zdjęć w ogrodzie , żadnych !!! Ale to się zmieni , niebawem Bawię się nim w domu , ale też niewiele .......
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 19:48, 09 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a śnieg masz?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies