Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Sebek 22:56, 10 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zdjęcia rzeczywiście lepsze wychodzą

U mnie dziś na odmianę deszcz padał cały dzień


A zdjęcia może powoli wchodzą bo rozmiar masz ich ustawiony duży - taki aparat może mieć nawet na kilka mega jedno zdjęcie Ja mam ustawione 640x480 i wchodzą zdjęcia migiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anula_wn 22:57, 10 sty 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
ale zima troszkę mi brakuje śniegu.....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Joaska 23:06, 10 sty 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Mówcie co chcecie mnie też trochę brakuje prawdziwej zimy, oczywiście niech by nie trwała kilka miesiecy ale taki miesiąc w śniegu i temp. -5, -10 całkiem dobrze by zrobiło. Narty możnaby wyciągnąć ....
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Syla 08:02, 11 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
cd. kilkugodzinnej zimy w moim ogrodzie ......







____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:02, 11 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380








____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Wieloszka 09:32, 11 sty 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Hej Syla! Pięknie u Ciebie i jak czyściutko To wszystko zdjęcia z wczoraj, czy dzisiejszy poranek tez Cię zaskoczył takimi widokami za oknem? U nas niestety szaro i brudno
I jeszcze pytanko - jak zdejmowałaś u siebie agrowłókninę, to co robiłaś dalej - dosypywałaś nową ziemię między rośliny, albo przekopywałaś/wzruszałaś tą co była? Czeka mnie ta "robótka" na wiosnę, a ziemia pod szmatą jest zbita. Samo jej usunięcie chyba roślinkom nie wystarczy, zwłaszcza thujom, które mają korzenie przy wierzchu...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
anula_wn 10:33, 11 sty 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
ależ Wy tam macie widoki !!! ta przestrzeń, mniam
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Pszczelarnia 11:24, 11 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Syla napisał(a)
cd. kilkugodzinnej zimy w moim ogrodzie ......




Syla, pokazujesz mój zakątek. Ja tak lubię na niego patrzeć!
A co chcesz sprzątać w ogrodzie?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Syla 13:08, 11 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Agnieszka (Wieloszka) - czyściutko to będzie jak posprzątam. Ten śnieżek to wczorajszy. Dzisiaj szaro, buro, nieciekawie.
Po świągnięciu agrowłókniny, przekopywałam ziemię między roślinami na głębokość szpadla. Tam gdzie się dało to użyłam glebogryzałki . Nowe rośliny zasypywałam ziemią ogrodową zakupioną w workach. To była ziemia zmieszana z piaskiem i naturalnym nawozem. Sugerowałam się kolorem ziemi (czarna) zgodnie ze wskazówkami Goniak

Anula - są widoki i nawet przywiązałam się już do tego kawałka ziemi.......

Pszczółko - mój również Mam nadzieję, że znajdziesz w moim ogrodzie jeszcze kiedyś nie jeden zakątek , który Cię do siebie przyciągnie chcę posprzątać gałązki, gałęzie . Bardzo dużo ich naleciało przez ostatnie wiatry, które szalały......

Dzisiaj zrobiłam parę fotek z ogródka , zamieszczę wieczorkiem.......
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Pszczelarnia 13:16, 11 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A są takie (cisy i miskanty, żurawki, miłorzęby w kółeczkach, skarpa tarasowa) ale to już bardziej dla mnie kompozycje, rabaty okazałe, pokaz sztuki komponowania. A zakątek - ten jest jedyny - jakie on ma piękne kulisy! I wjazd - mi się podoba. Taki masywny, stabilny, serdeczny.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies