Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Syla 22:00, 24 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Kwiatholandii , Nike , Grażynko..... fajnie , że do mnie zaglądacie , to miłe , dzięki

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Carmel 16:54, 25 lut 2012

Dołączył: 07 maj 2011
Posty: 34
witam przeglądam te ogrody z największa ilościa postów w tym widzę najwiecej wkładu pracy i dbałości (bez urazy dla innych) jak reszte obejrzę to tez pochwalę
anula_wn 20:13, 25 lut 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
czyli wietrzysko w całym kraju !
mnie dzisiaj głowa boli cały dzień, chyba przez ten wiatr.... nad morzem też wieje..... oby na zmianę pogody! na słoneczko i ciepełko, bo ogród już już lada chwila buchnie wiosną
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Joanka 20:32, 25 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
To mnie oszczędziło...... w łóżku
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Syla 20:36, 25 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dzisiejszy dzień ...... Raczej go nie zapomnę podczas śniadania zapadła decyzja - będzie budowany wodospadzik .... Rany jak się cieszę . Teraz tylko poukładać plan działań i uzbroić się w cierpliwość co niestety jest moją wadą tzn. jej brak
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Joanka 20:40, 25 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Brawo!!!

Czyli projekt Danusi górą
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Juzia 20:45, 25 lut 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38927
Jeju jak z wami szybko czas mija.... już zaraz koniec zimy!!!
Cieszę się, że tej wiosny będę na bieżąco z Twoimi pracami.
Będę dopingować
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kaisog1 20:46, 25 lut 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
To już bedziesz miała 3 budowy hahaha Remont w domu, budowa Spa i ogrodu zimowego i wodospad
Sylwia ależ będziesz wyedukowanym budowlańcem
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Syla 20:47, 25 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Hej dziewczyny ..... wiatr hula niewzruszony , a do tego intensywny deszcz z małymi przerwami....... Mnie głowa na szczęście nie boli ale nogi mnie nosić nie chcą

Carmel witam w mych progach ile mogę to tyle w ten ogród wtłaczam swjej energii , aby móc kiedyś zacząć w nim odpoczywać ......

Asiek - co ja się będę produkować jak mam projekt ..... Troszkę go modyfikuję , bo ja już taka wstrętna jestem.... Ale roślinki zachowuję. Mam problem z jednym gatunkiem bo nie mogę w Polsce dostać a na zagranicznych stronach z zakupami nie mam doświadczenia jeszcze ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:55, 25 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Justynko , Gosiek - będzie się działo, oj będzie. Dzisiaj przymierzałam się do zaplanowania wszystkiego od początku, co by jedno drugiemu nie przeszkadzało....... Na koniec działań czeka mnie również przekładanie kostki ....... Qrcze no dam radę ..... wyjścia nie ma , muszę
Męża wykorzystuję i ściągam od niego wiedzę budowlaną ..... W końcu zostanę kierownikiem na budowie , nie !!!
Jeszcze muszę podziałać w kwestii ogrodu bo ferie się kończą a ja daleko w ......polu ........

Justi - naprawiaj kręgosłup bo będzie niezbędny ..... Mnie pomogła rehabilitacja ostra ale i tak muszę już uważać ...... Muszę się koniecznie nauczyć pokazywać palcem , zamiast wszystko siama
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies