Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Lena 09:54, 23 lut 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Oj to szkoda bo były piękne..
Sylwia,dziękuję za chęci ale ja bez problemu dostanę ją u nas,chciałam Tylko się poradzić Ciebie
Ja nawet przechowuję jedna teściowej i ma sie dobrze - podlewam i zaczyna się zielenić.

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Syla 09:58, 23 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Lena napisał(a)
Oj to szkoda bo były piękne..
Sylwia,dziękuję za chęci ale ja bez problemu dostanę ją u nas,chciałam Tylko się poradzić Ciebie
Ja nawet przechowuję jedna teściowej i ma sie dobrze - podlewam i zaczyna się zielenić.



A gdzie ją przechowujesz ??? bo one u nas nie zimują ...... Przypuszczam , że nawet gdybym przechowywała je w garażu to i tak by nie dały rady ....... Mogłam je wywieść do Gabrieli do ogrodu zimowego . Ale nie pomyślałam o tym wcześniej . A teraz to już klops
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
popcorn 10:02, 23 lut 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Syla napisał(a)


Austria - Alpy polecam choć wolę zdecydowanie Dolomity we Włoszech (Oberegen) ale tam jest dalej (12godz.jazdy przy sprzyjających warunkach) Kiedyś jechaliśmy do Włoch 16 godzin . Austriacy i Włosi mieli wówczas ferie w tym samym czasie co my a do tego sypało tak ,że świata nie było widać.
Postawiłam Kubę na nartach w wieku 4 lat . Jeździł ze mną ale w tym roku zdecydowałam się oddać go w ręce instruktora bo mnie nie chciał słuchać. Dało to ogromne rezultaty ... po dwóch indywidualnych zajęciach zaczął sam jeździć. Facet mówił , że własne dzieci musiał szkolić jego kolega . Kuba po pierwszych zajęciach z instruktorem przełamał strach i to chyba jest najważniejsze .....

Plany może inponujące ale czy czasu i siły na to wystarczy ????? tego jeszcze nie wiem pozdrawiam Karolinko .... wypocznij na swoich zimowych wakacjach


Ale się naszukałam odpowiedzi od Ciebie Wątek Ci rośnie w imponującym tempie!
Pozdrawiam serdecznie i ogrodu zimowego zazdroszczę - na naszej działce chyba by działki już nie starczyło gdybym miała dom powiększać

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Lena 10:05, 23 lut 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Ja ją przechowuję w domu-mam takie jeszcze nie wykończone ,chłodne i jasne pomieszczenie.Mam tam nawet moje sadzonki bukszpanów na tackach- rozsadnikach - wszystkie się przyjęły i mają ładne korzonki
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Syla 10:36, 23 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Lena napisał(a)
Ja ją przechowuję w domu-mam takie jeszcze nie wykończone ,chłodne i jasne pomieszczenie.Mam tam nawet moje sadzonki bukszpanów na tackach- rozsadnikach - wszystkie się przyjęły i mają ładne korzonki


Fajnie , że masz takie pomieszczenie . U mnie takiego brak bo albo za ciepło albo za zimno ......Fajnie , że Ci się sadzonki bukszpanu przyjęły , nie wiem czy bym potrafiła ..... Bardzo jestem ciekawa jak poradziły sobie moje rozplenice od Ciebie ... na razie myślę pozytywnie bo przy tych miłorzębach wyglądają bajecznie A no i jeszcze Liriope na której język łamię Widziałam je w sprzedaży wysyłkowej , one chyba lubią okrycie zimowe a ja jej czapki na zimę nie założyłam ....ale ze mnie ogrodnica .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:40, 23 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Karolinko , u mnie na szczęście miejsca nie brakuje ..... Natomiast trawy do koszenia jest nadmiar . Dlatego powiększając dom oraz rabaty ograniczam moim chłopcom pracę przy kosiarce , ku ich zadowoleniu .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Pszczelarnia 10:43, 23 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ojojoj. Ale plany!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 10:44, 23 lut 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Syla napisał(a)
Karolinko , u mnie na szczęście miejsca nie brakuje ..... Natomiast trawy do koszenia jest nadmiar . Dlatego powiększając dom oraz rabaty ograniczam moim chłopcom pracę przy kosiarce , ku ich zadowoleniu .....


Dla każdego coś dobrego - tak powinno być
pozdrawiam serdecznie!
Karola
____________________
Mój nowy ogródek
Syla 10:52, 23 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pszczelarnia napisał(a)
Ojojoj. Ale plany!


Pszczółko , plany są i mam nadzieję , że do realizacji również dojdzie kiedyś
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Celina 11:18, 23 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Sylwio
Odwiedziłaś moja stronę przed chwilą, Dzięki. Ja tutaj jestem od wczoraj.
A więc jestem "świeża",w porównaniu z Tobą.

Masz piękny dom i ogród.Coś takiego właśnie było moim marzeniem .Niestety nie udało się.
Ale żeby nie narzekać i smucić, mam działeczkę całe 604 m
i też jest fajnie. Pozdrawiam .Celina
Ta róża to też patyk Dostałam od męża bukiet róż i jedną zaadoptowałam
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies