Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Syla 21:17, 17 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
baraga1904 napisał(a)
...ładnie wyglądasz Sylwio na tej ukwieconej rabacie...widac jaką radośc sprawia Ci praca w ogrodzie...super...


I kto by pomyślał , że będę czerpać tyle sił i energii i radości z mojego ogrodu ... jak wspomnę wstecz , kiedy mama prosiła abym chwastki popieliła na działce lub pozbierała truskawki brrrrr ... ale to historia teraz jest inaczej Wszelkie smutki , troski i złą energię zakopuję w ziemi ... od razu lepiej i taka lekka wracam do domu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:19, 17 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Krys napisał(a)
Oj Sylwia ale pieknie wyglądasz z tym bukszpanem ,ten dorosły syn to chyba za dorosły dla takiej młodziutkiej mamy



hehehe .... młodziutka .... dziękuję Krysiu .... zmarszczki przypudrowałam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Celina 22:02, 17 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Syla napisał(a)
sadzenie bukszpanu .....osobiste


Sylwia, wiem jak to zabrzmi ,ale muszę to napisać,!!jak Cię zobaczyłam na fotce to pomyślalam:
Ale śliczna dziewczyna!! Kropka!!

____________________
Celina - Moje poletko
ell 22:09, 17 lip 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Jestem juz na bieżąco.
Zazdroszczę czasu, który możesz poswięcić na gonienie z łopatą, nożycami, kosiarką i czy m tam jeszcze.

Zmiany ogromne - kombinuj, kombinuj dalej, bo jest coraz ładniej.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Syla 22:21, 17 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Agata - trzmielina również pięknie wygląda przy bukszpanie ...... hakone płaciłam po 10 zł .... prześlę Ci paczką lotniczą w prezencie od Sylki może da radę ???

Celinka - a ja taka nie uczesana dzięki hehehe

Ell - na wiosnę z tej rabaty znikną begonie , żurawki przesunę odrobinkę do przodu i hakone porozsadzam bo one duże rosną , zniknie żywopłot berberysowy a zastąpię go bukszpanowym .... no i może tyle kombinuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
agata_chrosc... 22:25, 17 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ha, ha! Syla! Świetny pomysł!
____________________
ogród w Holandi
Ana 08:18, 18 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Syla, ufff...nadrobiłam i JAK ZWYKLE jestem pod wrażeniem Ogród wygląda z tygodnia na tydzień piękniej - o ile to jeszcze mozliwe...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
abiko 14:06, 18 lip 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Celina napisał(a)

sadzenie bukszpanu .....osobiste




hahaha ami się najbardziej podoba ta sterta doniczek w tle.. Panowie od segregacji Cię lubią
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
an_tre 23:38, 18 lip 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Sylwia macham do Ciebie Pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
monteverde 23:58, 18 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla nie pracuje w ogrodzie tylko "tyra" widzicie te puste doniczki po prawej i pełne po lewej, ona nie może mało sadzić pięknoto powiedz co to za hosta, bo mnie się kwiaty podobają a hakonechloe b. duże jak na 10 zł
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies