Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

wykasia 11:50, 25 sie 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 75
Syla napisał(a)
Ale jesteście mili również i Wy motywujecie ogromnie do pracy .... jesteście takim moim osobistym motorkiem do działań ....Dziękuję bardzo by gdyby nie Wy to nic !!!

A teraz zdjęcia .....bądźcie łaskawi jak zwykle w swoich opiniach







U Ciebie jak zwykle pięknie, śliczne te nasadzenia z wrzosami, a lawendy po prostu cudo!!! Pozdrawiam
Kondzio 12:03, 25 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Sylwia masz cudownie dobulas mnie do końca
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Joanka 12:09, 25 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Sylwuś zakupy cudowne, a o miejsce niech się nikt nie martwi, zawsze się zmieści

Ogród piękny, zdjęcia z trawkami obłędne..... normalnie jestem od niedawna trawkowo zakręcona, dzięki Tobie fioł się pogłębił
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Joanka 12:10, 25 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Syla napisał(a)








Świetnie skomponowane, normalnie miodzio
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
eliza3 12:24, 25 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Popieram zdanie innych, nasadzenia gęste, dlatego od razy widać efekt, wrzosy boskie... uwielbiam...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Syla 13:40, 25 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)

Jeeeny - gdzie Ty to mieścisz?

Sebku spoko, jak zylwi w parterze zabraknie miejsca, wymyśli I piętro, potem II p..... I tak dojdzie do drapacza chmur

Sylwia u Ciebie jest tak pięknie, źe nie mogę sobie odmówić zagladania do Ciebie nawet gdy nie mam czasu
Wrzosy piękne, kolory właśnie idelane, trzeba troche ogród na jesień uspokoić, zwłaszcza, że za chwilę wszystkie drzewa zaczną nabierać czerweini, żółci i pomarańczowego koloru
Trawa carex buch. cudowna!! W przyszlym roku ją upoluję, bo znakomicie mi do moich bordowych elementów będzie pasowala Ale Ciebie zgapiam ale jesteś moim niedoścignionym wzorem
I jeszcze sdradź proszę co to za hosta (z wąskimi listkami z ciemnozielonymi liśćmi w delikatne baaardzo delikatne kreseczki) u Ciebie rośnie ?


Sylla czy u Kapisasów jakiegoś niedrogiego klona palmowego mam szansę kupić? Takiego ok 1 m??


Co do klona to pewnie coś będą mieć ale nie jeżdżę tam na zakupy dlatego nie znam asortymentu .... Jeśli Ci się nie śpieszy to taki większy okaz powinien być u mnie dostępny w następnym sezonie ... i trochę chyba się zagalapowałam co do ceny bo kupowałam dwa klony ... Szczerze to nie pamiętam ani jednej ani drugiej .... Na resztę odpowiedziałam u Ciebie w wątku ... buziolki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:44, 25 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
dziękuję za ciepłe i mile słowa .... melduję , że lawenda wykopana wcześniej wróciła na miejsce zgodnie ze wskazówkami Sebka ... i wcale mnie aż tak w tym miejscu nie drażni .... Ekipa rodzinna porozstawiana po kątach ogrodowych z wyznaczonymi zadaniami a ja uciekam coś upichcić na obiad .... Syn tyra w kamieniach a M wkopuje z donicami drzewka na przechowanie zimowe ale mam dzisiaj super dzień Życzę takiego samego każdemu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
siaaska 13:50, 25 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Syla napisał(a)

Lawenda śliczna - ale gdzie jest ta zeszłoroczna co przesadzałaś wiosną????


Zastanawiam się co z nią zrobić .... bo wszędzie czekają mnie wykopaliska i M dzisiaj poinformował że jeszcze w tym sezonie ..... No i co ja mam z nią począć ???? czekają biedne w taczce ... część posadziłam ale po tej informacji się wstrzymałam .... Może Lenka ją zechce bo mamy się spotkać ....


Sylwia gdybyś dalej nie wiedziała co zrobić z tą lawendą z taczek to ja chętnie się nią zaopiekuję

Nowe nasadzenia super Chociaż mi podobnie jak Tobie troszkę nie pasują te wrzosy w świerkach... Jak zakwitną fajnie będą się wyróżniać ale reszta sezonu tak troszkę nie bardzo... Z begoniami bardzo się mi podobało
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 13:55, 25 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Syla napisał(a)
dziękuję za ciepłe i mile słowa .... melduję , że lawenda wykopana wcześniej wróciła na miejsce zgodnie ze wskazówkami Sebka ... i wcale mnie aż tak w tym miejscu nie drażni .... Ekipa rodzinna porozstawiana po kątach ogrodowych z wyznaczonymi zadaniami a ja uciekam coś upichcić na obiad .... Syn tyra w kamieniach a M wkopuje z donicami drzewka na przechowanie zimowe ale mam dzisiaj super dzień Życzę takiego samego każdemu


O masz... Nie doczytałam do końca Lawenda wróciła do domku

Fajnie masz My narazie tylko we dwójkę a czasami jedno jak dziećmi trzeba się zająć.... ale jest coraz lepiej Kuba wczoraj przycinał mi trawkę tam gdzie tata nie dojechał kosiarką więc teraz będzie już z górki... W przyszłym roku dołączy Natuśka
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Sebek 14:26, 25 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)
dziękuję za ciepłe i mile słowa .... melduję , że lawenda wykopana wcześniej wróciła na miejsce zgodnie ze wskazówkami Sebka ... i wcale mnie aż tak w tym miejscu nie drażni .... Ekipa rodzinna porozstawiana po kątach ogrodowych z wyznaczonymi zadaniami a ja uciekam coś upichcić na obiad .... Syn tyra w kamieniach a M wkopuje z donicami drzewka na przechowanie zimowe ale mam dzisiaj super dzień Życzę takiego samego każdemu


No widzisz jak się jej udało

A dzisiaj też mam dzień ogródkowy i chodzę w kółko i myślę co posadzić na froncie - i czy jeszcze w tym roku czy w przyszłym
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies