Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ania na Żuławach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania na Żuławach

Wiaan 15:25, 26 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5208
Szalone jesteście, ja tylko jedną kupiłam, bo tylko jedna była różowa, ale za to z pąkami
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Marcin89 15:37, 26 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2427
Zaraz jadę do marketu na obczajkę xd
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
TAR 15:39, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7378
Ja kupilam dzis przy okazji zakupu kory choine i sosne a paczka przyslali 3 derenie i 8 choin kanadyjskich
Przy domku ogrodnika wyglada jakbym sklep ogrodniczy prowadzila, pod sosna stos kartonow z drobiazgiem rosnie a maż szepcze: Ale juz wiecej nie zamawiaj, prosze. Az sie mu boje powiedziec, ze czekam jeszcze na 3 przesylki z bylinami i kalinami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
LIDKA 15:49, 26 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7142
Tarcia jak sie weźmiesz to raz dwa obsadzisz. Lepiej mieć te roślinki i porozstawiać i sadzić. będzie super efekt.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
DariaB 15:55, 26 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
U mnie w Biedrze ostatnio żadnych roślin nie ma, aż wstąpię dzisiaj z ciekawości. Chyba, że tak wszystko szybko schodzi
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
TAR 15:55, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7378
Jutro mezaty chce mi pomoc i przekopac do konca te wielka rabate i rozwiezie ziemie, wtedy mam czysta karte i moge sadzic i obstawiac.
Wszystkie chiny kanadyjskie ida na nieformowany zywplot najpierw po prawej stronie apotem dokupi na lewa strone bokow dzialki. To małe piczki 40 cm. Ale mi nie zalezalo akurat na wielkosci, maja sobie rosnac w swoim tempie. Nim tam wezme sie za robote to lata mina a choiny podrosna w tym czasie.
Tylko na bajoro zostawiam otwarty widok. Boczkami chce sie zaslonic od sasiadów obecnych i przyszłych jakby chcieli drzewa wycinac.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
An_na 17:23, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1531
Poszłam z silnym zamiarem zakupu piwonii. Było dużo różnych roślin oprócz piwonii

Kupiłam na pocieszenie

Czuję niedosyt roślinoholiczki.
Idę kopać w ogrodzie. Muszę przepracować frustrację
____________________
Ania**Ania na Żuławach
An_na 17:24, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1531
LIDKA napisał(a)


IDŻ I KUP. MI HUMOR POPRAWIŁY. DZIS TEŻ RUSZE GDZIEŚ NA ŁOWY PO PRACY.


Byłam i klops.
Mam nadzieję, że Twoje łowy bardziej udane
____________________
Ania**Ania na Żuławach
An_na 17:27, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1531
Rojodziejowa napisał(a)


Haha ja już dziś coś kupiłam. Dwie miodunki, dokupiłam drugą, na biało kwitnącą brunnerę i „skrzydła anioła” (po ile ten starzec? To nie starzec, to skrzydła anioła) Ostatnio nie ma dnia bez kolejnej dawki.


Uważam, że to się robi niebezpieczne

Ale popatrz, nieopatrznie byś przytargała do ogrodu starca, a dzięki czujności sprzedającego przyniosłaś skrzydła anioła.
Prawda, że lepiej brzmi?
____________________
Ania**Ania na Żuławach
An_na 17:28, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1531
Wiaan napisał(a)
Szalone jesteście, ja tylko jedną kupiłam, bo tylko jedna była różowa, ale za to z pąkami

Ale, że w biedrze? Niemożliwe, tam takie bidoki, że aż serce się kraje.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies