Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Ogród Picker w Weseke

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Picker w Weseke

Anda 17:15, 02 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373


Koniec
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Martka 17:42, 02 sty 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ewo, dziękuję za tę relację, piękny spacer na początku Nowego Roku Pierwsze wrażenie jest takie, że oto oglądamy kilka różnych ogrodów piękna jest ta różnorodność i zamiłowanie do detalu. Zakątki dopracowane, wymuskane, szczególnie urzekają mnie te cieniste. Pięknie się prezentuje połączenie hakonechloa i anemonów, a także hakonechloa i host, tawułek i czego dusza zapragnie. Chyba właśnie za urodę liścia tak lubię rośliny cienia. Różnorodność host także zachwyca. Miałaś piękną wycieczkę 

Joku 17:52, 02 sty 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Obejrzałam relację z przyjemnością i zaciekawieniem jako że kilkukrotnie natknęłam się na reportaże z tego miejsca w różnych czasopismach niemieckich. Ogród jest chyba dość znany w Niemczech i nie tylko.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 18:01, 02 sty 2023


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo tajemniczy i romantyczny ogród, ciekawa jestem co jest do kupienia?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 18:10, 02 sty 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Jak zobaczyłam nazwę nowego wątku to przez skórę czułam, że to Ty Ewo zapraszasz nas w piękną podróż. Dziękuję Niesamowity urok tego miejsca. Podoba mi się chyba wszystko. Niesamowite jest to zdjęcie

te grzyby mnie uwiodły

ale tak naprawdę musiałabym zacytować każde zdjęcie. Niesamowity klimat ogrodu, a te błękitne i szafirowe dodatki z cegłą tworzą orientalne klimaty, cudnie energetycznie w każdym kącie.
Niesamowity dobór dekoracji, a zestawienia roślin zapierają dech w piersi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 19:02, 02 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11624
Ja też się zachwycam
Kompozycje cieniste, kolorystyka (nie miałam pomysłu z czym połączyć szarłat i już wiem ), idealnie w moim stylu. Zaskoczona jestem ilością stolików wszelakich na tak niewielkiej powierzchni, muszę poszukać planu tego ogrodu.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 19:28, 02 sty 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Ja też jestem pod wrażeniem podobnie jak Sylwia też zwróciłam uwagę na te grzyby chyba będę szukać starych misek
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Helen 20:31, 02 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
A mnie dodatkowo urzekła perfekcja przycięcia kancików i wszystkich roślin formowanych, wielki szacun
____________________
Helen - Hortensjowo
Kordina 22:39, 02 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Ewa, litości, nie będę mogła spać. Coś pięknego, uwielbiam takie gęstwiny, jeszcze ta dbałość o szczegóły poraża (pozytywnie) ogród jest po prostu artystyczny, kilka rzeczy na pewno ściągnę, jak chociażby z początku drzewka w sześcianie chyba z bukszpanu, a ja zrobię mojego migdałka w cisach.
Wzrok mi się natemperował na ostro od tkwienia twarzą w każdym zdjęciu i przyglądaniu się całości i szczegółom.
Dzięki za UCZTĘ
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
anpi 02:04, 03 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Cudny ogród, świetna inspiracja, lubię takie klimaty...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies