Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Gosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Gosi

Kordina 23:28, 02 sty 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Margo2 napisał(a)

Ale karmisz oczy cudownościami a ten pięknie kwitnący krzaczorek to może Żylistek mieszańcowy Strawberry ?? Wujek google znalazł taką nazwę
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Alija 18:01, 03 sty 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Gosiu, ależ nam ucztę zaserwowałaś na końcówkę roku i początek nowego, ogromna przyjemność oglądać takie zdjęcia o tej porze roku, a jest co oglądać, pięknie u Ciebie. Tamaryszek i różowy żylistek niczym wybuchające fejerwerki o wiele piękniejsze niż te sylwestrowe.;
Dobrego roku życzę.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Margo2 22:39, 03 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
An_na napisał(a)
Tęskno już za takimi widokami, pięknie


Aniu, do tej pory nie miałam czasu na tęsknotę za kolorami. Teraz przez jakiś czas trzeba się przemęczyć. Całe szczęście dzień będzie coraz dłuższy.
Dziękuję za życzenia.

Rumianka napisał(a)
Widoczki marzenie, szczególnie teraz, gdy taka mglisto-szara pogoda za oknami...


Eliso, może przynajmniej za jakiś czas zmieni się ta paskudna, deszczowa pogoda na zimową. Przynajmniej będzie biało i jasno, a nie szaro-buro


Kordina napisał(a)

Ale karmisz oczy cudownościami a ten pięknie kwitnący krzaczorek to może Żylistek mieszańcowy Strawberry ?? Wujek google znalazł taką nazwę


Bożenko, masz rację to Strawberry. Tnę co roku, a mimo wszystko taki gigant rośnie.
Teraz po kwitnieniu przycięłam praktycznie do ziemi 3/4 gałęzi, a on i tak się rozrósł.

Alija napisał(a)
Gosiu, ależ nam ucztę zaserwowałaś na końcówkę roku i początek nowego, ogromna przyjemność oglądać takie zdjęcia o tej porze roku, a jest co oglądać, pięknie u Ciebie. Tamaryszek i różowy żylistek niczym wybuchające fejerwerki o wiele piękniejsze niż te sylwestrowe.;
Dobrego roku życzę.


Alicjo, dziękuję za życzenia.
Posadziłam tamaryszka i żylistka na jednej małej rabacie nie mając pojęcia, że one tak się rozrosną. Jeszcze jakiś czas temu obok żylistka rosła olbrzymia jodła kaukaska. Ona chyba tamowała ich rozrost. Kiedy 2 lata temu ja wycięłam, ze względów bezpieczeństwa, tak zaczęły szaleć.


Mój mini warzywnik. W tym roku nareszcie zrobiłam mu obrzeże, bo koszenie było trudne przy skrzyniach

____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 22:40, 03 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 22:42, 03 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 22:43, 03 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 22:45, 03 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Kordina 23:30, 03 sty 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Margo2 napisał(a)

Jak mi się to podoba, lubię takie gąszcze, wszystko ze sobą współgra
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rumianka 10:26, 04 sty 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Tamaryszka wyhodowałam kiedyś z patyczka. Posadziłam go na docelowe miejsce i chciałam mu zrobić jakieś okalające zabezpieczenie...a w tym czasie eM rozpędził się z koszeniem trawy i nieopatrznie go ściął nie widząc go...i już biedaczek nigdy nie odrósł...
A wcześniej jeszcze tak ładnie go nazywał "Tymoteusz", bo nie mógł zapamiętać 'Tamaryszek"
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
antracyt 10:56, 04 sty 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Śledzę po cichu Twój wątek od początku, ale po serii czerwcowych zdjęć musiałam się ujawnić. Podoba mi się bardzo konsekwencja kolorystyczna, która w żadnym wypadku nie jest nudna - rewelacyjnie bawisz się kolorami. Pięknie masz, bujnie, bogato i tak jak lubię bałaganiarsko
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies