Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

popcorn 18:35, 16 maj 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
agniecha973 napisał(a)


A ty nic nie podkradasz? Może chociaż słodycze, co???
Miłego.

hmm.. ja to muszę po niej zjadac... bo żal wyrzucić... nie znosze tego!
____________________
Mój nowy ogródek
gusiarz 18:53, 16 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aga...miałam napisać że własnie po dwóch dniach deszczu wyszło słońce...i znów leje. I to jak leje!!! Trawnik cały pod wodą... nawet mi się śniło, że moje rabaty podwyższone się topią... mogę oddać wodę jeśli chcesz...
Wstawiłam w końcu fotę tarty... bardzo była smaczna
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
paulina_wero... 21:02, 16 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
agniecha973 napisał(a)


U mnie deszczu trzeba, dalej nie pada. Cały czas ma przyjść ten deszcz porządniejszy (od WIelkanocy ciągle zapowiadają, że za 2 dni i zdania nie zmieniają).
Pozdrówka


więc do Ciebie specjalnie deszcz wysyłam do mnie dziś Hania słoneczko wysłała i na 2 godzinki było pięknie tak że na działeczkę zdążyłam pojechać a teraz od nowa ulewy i żabami bije.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
agniecha973 21:36, 16 maj 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
gusiarz napisał(a)
Aga...miałam napisać że własnie po dwóch dniach deszczu wyszło słońce...i znów leje. I to jak leje!!! Trawnik cały pod wodą... nawet mi się śniło, że moje rabaty podwyższone się topią... mogę oddać wodę jeśli chcesz...
Wstawiłam w końcu fotę tarty... bardzo była smaczna


Trochę chętnie przyjmę, ale tak kulturalnie proszę, bez zalewania. U mnie zaczęło lepiej kropić. Dopiero weszłam do domu z ogrodu. Posiałam fasolkę szparagową i czerwoną Wawelską i jakiś zamiennik Jasia. Zrobiłam w jednym rządku w polu przechowalnik różności nabytych i dostanych, bo męczą sie w doniczkach, a widoków na rabaty jeszcze nie ma, niech więc nabierają krzepy w polu.

Tartę zrobiłam i ja. Mi smakowała bardzo, tak bardzo, że się obżarłam. Natomiast mój M zawsze wyznaje, że obiad bez ziemniaków to nie obiad
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 21:36, 16 maj 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
popcarol napisał(a)

hmm.. ja to muszę po niej zjadac... bo żal wyrzucić... nie znosze tego!


Wiesz, zależy co. Jak coś słodkiego, czego mało do podziału, to mogę zjeść, tylko, że to się nie zdarza
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 21:38, 16 maj 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
paulina_weron_niemiec napisał(a)


więc do Ciebie specjalnie deszcz wysyłam do mnie dziś Hania słoneczko wysłała i na 2 godzinki było pięknie tak że na działeczkę zdążyłam pojechać a teraz od nowa ulewy i żabami bije.


Przyjmuję, ale bez ulewy. Podlałam pod folią i z ropuszką pogadałam. Mam tam stałą mieszkankę, która pomaga mi w ograniczaniu ślimaków i pewnie jeszcze innego paskudztwa.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
hanka_andrus 21:54, 16 maj 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja spotkane po drodze do ogrodu ropuchy zabieram z drogi i niosę do siebie. Takim sposobem pieląc grządki spotykam je w różnym wieku i rozmiarze.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agniecha973 22:02, 16 maj 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
U mnie też tych pięknotek pełno. Mam wrażenie, że one mają swoje stałe siedziby, bo ciągle widuję je w tych samych miejscach.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
gusiarz 07:47, 17 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aguś... mój eM z kolei bez mięsa obiadów nie uznaje... chyba że to pierogi ruskie . Ale zawzięłam się i edukuję kulinarnie rodzinę... kasza często jest u nas zamiast ziemniaków...(dla eMa to jak kara ), ale dzici bardzo lubią i ja też, więc jest przegłosowany i musi zjeść. Wczoraj zrobiłam lasagne z rybą i pomidorami... i nawet powiedział, że smaczniusie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
agniecha973 11:09, 17 maj 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
U mnie nie jest tak źle, nie mam problemów z daniami dla M, ale rzeczywiście bardzo lubi ziemniaki. My z resztą też, ale ja dziś ze smakiem zjadłam resztki tarty na śniadanie. U mnie problem jest tylko z najstarszym S. Ale może kiedyś mu przejdzie. W sumie każdy ma coś czego nie lubi, nie?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies