Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 21:45, 23 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Jankosia ma racje żadnego wzmacniania trawy przed zimą bo trawnikowi to na złe wyjdzie.


Bożenko ok słucham sie mądrzejszych, nie bede wzmacniac,biedny Hiro nie moze pobiegac po zieloniutkim
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 21:47, 23 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fakt biedny Hiro ale ma przeciez wybieg koł kur.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bozga 21:48, 23 paź 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Trawnik prezentuje się bardzo dobrze, ja też bym teraz niczym nie wzmacniała, zaczekaj do wiosny. A na widok maślaczka aż się uśmiechnęłam, lubię zbierać grzyby ale już dawno tego nie robiłam choć wokół mnie same lasy ( a w nich wilki, wszyscy już się na nie natknęli a ja nie )
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Zielona 21:53, 23 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Dla mnie też ogród bywa tarapią. Praca w nim to jedyny czas, w którym wyłączam myślenie. Dobrze, że mamy te nasze ogrody
jankosia 21:54, 23 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Teraz to jestem w szoku. Skąd wiesz jak długo byłam? Nic nie kupiłam Z nowymi zakupami do wiosny muszę się wstrzymać. Nawet nie wchodziłam do sklepu co by sobie chęci nie narobić Jeszcze jeden klon z wiosennych zakupów czeka na wsadzenie od wiosny... Wszystko bym tam mogła kupić. Wszystko.
Szarlotkę mam
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 21:59, 23 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Fakt biedny Hiro ale ma przeciez wybieg koł kur.


Bożenko tam słabe zabezpieczenia,brak podmurówki pod siatką,Hiro przejdzie,przed wczoraj zagryzł kure i juz rigi dzien jej pilnuje,mam ubaw z niego.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:01, 23 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
bozga napisał(a)
Trawnik prezentuje się bardzo dobrze, ja też bym teraz niczym nie wzmacniała, zaczekaj do wiosny. A na widok maślaczka aż się uśmiechnęłam, lubię zbierać grzyby ale już dawno tego nie robiłam choć wokół mnie same lasy ( a w nich wilki, wszyscy już się na nie natknęli a ja nie )


Bożenko juz tyle głosów przeciw zasilaniu ,że nie miała bym odwagi tego zrobic a do lasu warto u nas podobno sa tez podgrzybki,wilków u nas nie widziałam ale srny to pod mój płot przychodza.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:03, 23 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Teraz to jestem w szoku. Skąd wiesz jak długo byłam? Nic nie kupiłam Z nowymi zakupami do wiosny muszę się wstrzymać. Nawet nie wchodziłam do sklepu co by sobie chęci nie narobić Jeszcze jeden klon z wiosennych zakupów czeka na wsadzenie od wiosny... Wszystko bym tam mogła kupić. Wszystko.
Szarlotkę mam


Monika telepatycznie ja tez wiosna bede myśleć o klonach,pieknie teraz wyglądaja,pokaz swoje zdjecia z dzisiaj.
Jestem na odwyku ciastowym kusicielko ,w tym tygodniu kiepsko w pracy armagedon bedzie.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 22:07, 23 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Dopiero zrzucam pomału. A wiesz, chyba mój organizm domaga się przed zimą kołderki z tłuszczyku bo mnie tak ostatnio na wypieki ciągłe coś wzięło Albo to przez Karolinę
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 22:15, 23 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Dopiero zrzucam pomału. A wiesz, chyba mój organizm domaga się przed zimą kołderki z tłuszczyku bo mnie tak ostatnio na wypieki ciągłe coś wzięło Albo to przez Karolinę

Monika szarlotka nie daje tłuszczu,tylko duuuzo cukru i węglowodanów,zjedz boczkua co Karolina zawiniła?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies