Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

Ewa777 22:04, 22 mar 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18536
Nie chcę się włączać w dyskucję. Tak jak prosił o to Przemek.
Zachwycam się Przemku Twoim ogrodem i Twoją przacowitością. Włożyłeś w ten ogród dużo pracy i serca. Zawsze z radością czekam na kolejne zdjęcia Pozdrawiam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
dorczix 07:41, 23 mar 2017

Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 21
Joku napisał(a)
I ja jestem stałą wielbicielką twojego ogrodu. Zachwycam się tak samo jak Iwona pięknie ciętymi topiarami i idealnym porządkiem jaki u ciebie panuje. Chciałabym mieć taki ogród jak twój, w stylu Szefowej .


No widzisz Przemku, prawdziwa sztuka obroni się sama ..nawet jak nie ma tego co powinna mieć i czego nie mogliśmy się dowiedzieć, że nie ma
Twój ogród zachwyca taki jaki jest a jest cudny! I choć już wyrażałam mój podziw dla Twojego ogrodu, to chciałabym jeszcze dodać mój podziw dla Twojej Osoby.. Jestem poruszona Twoją postawą.. Dziękuję, że piękno Twojego ogrodu jest odbiciem Twojego wewnętrznego piękna a przez to jest jeszcze bardziej zachwycający!
Czekam na wiosnę w Twoim ogrodzie!
Kasya 08:27, 23 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42298
dorczix napisał(a)

No widzisz Przemku, prawdziwa sztuka obroni się sama ..nawet jak nie ma tego co powinna mieć i czego nie mogliśmy się dowiedzieć, że nie ma



To forum jest wyjątkowe bo nie ma tu osób ziejących złością i zlosliwoscia
Jeśli się pojawiają to zaraz znikają
Starajmy się być tolerancyjni i wyrozumiali
A najlepiej skupić się na ogrodowych tematach

Ten ogród niezaprzeczalnie śliczny i dopracowany, zaglądam tu zwykle po cichu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
dorczix 08:42, 23 mar 2017

Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 21
Kasya napisał(a)



To forum jest wyjątkowe bo nie ma tu osób ziejących złością i zlosliwoscia


Nie jestem taka pewna..przykład poszedł z góry..
Gdyby nie przykry wpis Szefowej nie byłoby tej całej dyskusji..a wystarczyło uśmiechnąć się i zażartować, prawda? Taki Uczeń to duma dla Mistrza!
sylwia_slomc... 09:58, 23 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
To prawda, ale nie zawsze białe jest białe, a czarne- czarne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3 11:28, 23 mar 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Dziewczyny wystarczy.

Ogród jest moim faworytem na ogrodowisku , nawet mam pulpit w pracy ze zdjęciem z tego ogrodu, czy to zakrawa już na obsesję....




____________________
JEST DOBRZE :D
kaisog1 11:29, 23 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Skończcie tą dyskusję. Ona nie jest nikomu potrzebna, szczególnie, że pojęcia nie macie co dzieje po "drugiej stronie forum". To co widzicie i czytacie to jedno, a co ludzie robią poza to drugie.
Zakończcie to, przynajmniej na wątkach. Piszcie na PW jeżeli musicie to dalej ciągnąć....
To tyle w temacie. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Marga 14:37, 23 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Nie mogę się napatrzeć na tą olbrzymią hakone i świecący przewrotnik! Kiedy ja się takich doczekam?
____________________
Ogród dla moich synków
Iwk4 17:08, 23 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Przywrotnik kupiłam z takich powodów rok temu. Ale jakoś nie zaprezentował się tak okazale.

Przemek, jaki rodzaj gleby masz przy przywrotniku? Moze u mnie miał za mało wody?
____________________
Ogródek Iwony II
Marga 21:18, 23 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Może Przemek czymś specjalnym je nawozi
Moja 2 malutkie przewrotniki mają rok, ale to takie kikutki są
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies