Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

sylwia_slomc... 14:00, 22 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Jestem na Ogrodowisku stosunkowo krótko bo dopiero dwa lata, ale jest to jedyny portal na którym nie było hejtu nie było przepychanek słownych, wszyscy zaglądali, żeby się uczyć, dzielić wiedzą. Zdobywali doświadczenie i przyjaciół, a atmosfera była ciepła i serdeczna. Portal założyła Danusia, każdy kto ma ochotę może założyć, a jednak nie zakładaliśmy swoich wątków we własnym portalu tylko tutaj dzięki Jej gościnie. Podzieliła się z nami doświadczeniem, wiedzą, pomocnym słowem. Doceniała pracę lub krytykowała błędy, taką miała rolę i niejedną godzinę spędziła z nami by pomóc rozwiązać problemy. Z jednej wypowiedzi - komplementu i jednej odpowiedzi wywiązała się burza.....nie potrzebnie moim zdaniem. Każdy popełnia błędy - jesteśmy ludźmi. Przykro się czyta te wpisy i to nie tylko Przemkowi, czy Danusi, ale również postronnym osobom.

Przykro też słyszeć, że Ogrodowisko może być sprzedane....pewnie również z powodu pogarszającej się atmosfery dialogów tu prowadzonych, bo to jednak dorobek Szefowej wieloletni stworzony od podstaw, takie dziecko wychowane od maleńkiego. Nie zróbmy z niego żmiii, kóra kąsa rękę co ją karmi. Proszę

I nie bawmy się w adwokatów bo nimi nie jesteśmy( w większości) a zainteresowani potrafią wypowiedzieć i obronić się sami.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alicja169 14:03, 22 mar 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Co się tu porobiło gdzie podziała się radość z tworzenia, także podpatrywania...
Najwyższy czas nie iść w dalszą polemikę, nikt tu nie zawinił, tylko niektóre dziewczyny widać ostatnio nie mają z kim się pokłócić
Wiosnę mamy, zielono, i tego się będę trzymać.
Zamiast niepotrzebnych kłótni i polemik (Rosa, Fuksja- odpuść) przywróćmy wiosenną radość
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
sylwia_slomc... 14:58, 22 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Popieram
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 15:49, 22 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ele2001 napisał(a)
I na tym już zakończmy tą dyskusje proszę Was ok.

(...) niedługo zrobi się cieplej wyjdzie słońce (...)


Właśnie teraz Przemku, wyjrzało dla mnie słońce.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
frezja 16:30, 22 mar 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Pozdrawiam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Marga 16:38, 22 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
U mnie deszcz przestał padać i od razu jest przyjemniej
____________________
Ogród dla moich synków
sylwia_slomc... 16:39, 22 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Żeby tak u mnie też przestał na razie leje , ale za to sobota ma być ładna Coś im się pogoda znowu poprzestawiała w stosunku do prognoz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwk4 20:11, 22 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
U mnie było dziś słoneczko.
Slonecznych chwil wszystkim życzę.

Przemku, napiszę, ze zawsze podobaja pi się topiary cięte twoją ręką. Ja tak nie umiem. Dlatego lubię tu zaglądać, by oko nacieszyć.
A jeszcze napiszę, ze polaczenie rozchodnikow z rrozplenicami, to hit Ogrodowiska. U Przemka fajnie wyglądają, w innych ogrodach też. Sama się zastanawiam nad takim polaczeniem. Do tej pory laczyłam rozchodniki ze stipą. Też fajnie
____________________
Ogródek Iwony II
Joku 21:33, 22 mar 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12202
I ja jestem stałą wielbicielką twojego ogrodu. Zachwycam się tak samo jak Iwona pięknie ciętymi topiarami i idealnym porządkiem jaki u ciebie panuje. Chciałabym mieć taki ogród jak twój, w stylu Szefowej .

____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Krys 21:46, 22 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Przemek jestem nieustajaca fanka Twojego ogrodu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies