Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki w Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki w Kruklandii

gierczusia 17:56, 02 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)
Jakoś udało mi się umyć dwa okna w kuchni! Trochę marzło...

.. Ja ńie wiem co mnie tknęłam tydzien temu i umyłam kuchenne , czyli to co od ulicy i na dodatek było najbardziej brudne.. Jak tych drugich nie umyje ( tzn tych od strony lasu ) to najwyżej dziki beda kręciły nosem..upppsss... przepraszam..ryjem ..

Ściskam Juziu .. Lubię robić prezenty , ale juz tego sztresu co mam kupić komu to nie bardzo
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewa004 18:21, 02 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ja już nie wymyślam prezentów ,kupuję to o czym marzą, ale w normalnych okolicznościach bym im tego nie kupiła .
Ustalam kwotę na łepka i koncert życzeń trwa
Same plusy ,nie muszę myśleć co ,martwic się czy będzie pasowało.
Dzisiaj właśnie zamówiłam ostatni prezent
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Juzia 18:32, 02 gru 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38741
Też się pytam co chcą..i wybieram z listy to na co mnie stać

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Bogdzia 19:35, 02 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wszędzie o świętach a ja dopiro zaczęłam prezenty kupowac , na reszte nie mam nastroju, może złapie jak u was poczytam co robicie. Pozdrówka Juziu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ewa004 19:37, 02 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Dlatego zawsze ustalam do jakiej kwoty mogą wybierać inaczej bym chyba zawału dostała spełniając te ich marzenia np telefon za TYLKO 4 tyś wariatki
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Mathildis 00:47, 04 gru 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Juzia_G napisał(a)


Pisać mi się nie chciało i okopcić szybciej niż okopczykować było

Jak mróz nie odpuści to będę wycierała na sucho te okna...nie mam wyjścia, bo świata już nie widzę!
Raz myłam przy mrozie...tzn moczyłam i skrobałam skrobaczką do płyt ceramicznych

Takie odmóżdżające jesteśmy?


Się domyśliłam, że skrót był celowy, ale już moja senna wyobraźnia pokazywała mi te biedne róże w dymie wędzone no po prostu musiałam

Też raz myłam okna gdy na zewnątrz było -13, zamarzał płyn do szyb z alkoholem, po jednym oknie odpuściłam i umyłam tylko od środka

Z tym, że przestaję myśleć to było odnośnie wypowiedzi Przemka w temacie "co inni myślą gdy nas czytają" (nie chce mi się szukać by zacytować)
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Juzia 11:57, 04 gru 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38741
Mathildis napisał(a)


Się domyśliłam, że skrót był celowy, ale już moja senna wyobraźnia pokazywała mi te biedne róże w dymie wędzone no po prostu musiałam

Też raz myłam okna gdy na zewnątrz było -13, zamarzał płyn do szyb z alkoholem, po jednym oknie odpuściłam i umyłam tylko od środka

Z tym, że przestaję myśleć to było odnośnie wypowiedzi Przemka w temacie "co inni myślą gdy nas czytają" (nie chce mi się szukać by zacytować)


I wszystko jasne
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
aga_szsz 14:44, 04 gru 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Ja dzisiaj się ocknęłam, że już tylko 3 tygodnie do świąt!!!

muszę się sprężyć z prezentami

U Ciebie też przypruszyło???
Jakoś tak zupełnie inaczej, jak biało...
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Jagodaa 14:53, 04 gru 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ja też ruszyłam z prezentami , ale nie mam jeszcze pomysłu dla pMa... bardzo lubie robić prezenty, szczególnie gdy wymyślę coś fajnego, wtedy nie mogę doczekać się wręczenia .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 16:43, 04 gru 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38741
aga_szsz napisał(a)
Ja dzisiaj się ocknęłam, że już tylko 3 tygodnie do świąt!!!

muszę się sprężyć z prezentami

U Ciebie też przypruszyło???
Jakoś tak zupełnie inaczej, jak biało...


Biało...ale dalej na minusie....a czeka mnie jeszcze 8 okien i drzwi wejściowe
No i myślałam, że podleję jak będzie na plusie a tu dooopka
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies