Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki w Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki w Kruklandii

gierczusia 20:14, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
kaisog1 napisał(a)


Albo Caramel - jak wyrośnie wielka to SC a jak nie to Caramel

Ooo. ..,,..,Jak dobrze trafiłam .. Nigdy nie umię ich odróżnić

Czyli po suthern comfort kac jest wielki , wiec zurawka też wielka .. Tak to muszę zapamiętać , bo mi się zaś popinkoli
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:18, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)


Ma być wiśnia jakoś tak na środku. I już tylko kępki kostrzewy i berberysy? No ok... prześpię się z tym

Wersja 1 Gosi to było koło podzielone na 4 i w każdej części co innego, a wersja 2 to buksy, rozpl i rozch.
Wersja nr2 ma być....ale zawsze mam ale... bukszpany wolałabym jednak dać w środku, a dookoła porozrzucane rozplenice i rozchodniki, bo wtedy między bukszpanami mogę dać właśnie krwawnik..np





Nie bardzo znam się na krwawnikach , ale moja sąsiadka miała ... Fajny jest bardzo , prawie przez cała zimę wyglądał ekstra bo zielony ... Ale on nie jest wielki... Czy masz na myśli jakąś inna odmianę , bo ta sąsiadowa znad buksów to raczej wystawać nie bedzie

Sorry ,że mieszam

Edit : znalazłam krwawnik papryka .. Piękny .. I ma rzeczywiście 25 cm.. Więc może to wystarczy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Juzia 22:06, 25 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
Elu są różne...nawet pod 70cm podchodzą
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Matka 22:20, 25 kwi 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
I co?wybrałaś rozchodnika i rozplenicę do nery?ja sobie przez noc wydumałam, że skradnę pomysła i sobie nasadzę taki zestaw u siebie w kole na środku łogrodumogiem?
____________________
U Matki
Matka 22:28, 25 kwi 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Juzia, zobacz do mła może cosik dorzucisz?
____________________
U Matki
Juzia 09:20, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
Bogda napisał(a)
I co?wybrałaś rozchodnika i rozplenicę do nery?ja sobie przez noc wydumałam, że skradnę pomysła i sobie nasadzę taki zestaw u siebie w kole na środku łogrodumogiem?


Ale to nie mój pomysł
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
bociek 13:00, 26 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ajajajaj, burza mozgow Potwierdzam, Southen Comfort jest wielkozurawka Trawkow masz jak mrofkof
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Jagodaa 17:27, 26 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia, jak Ty dzielisz Frosted Curls/Amazon Mist? Przecinasz kępę nożem? Bo jej się nie da rozerwać, a chyba będę dzielić. Wszystko później się przyjmuje?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 19:12, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
bociek napisał(a)
Ajajajaj, burza mozgow Potwierdzam, Southen Comfort jest wielkozurawka Trawkow masz jak mrofkof


A mrówków więcej jak trawków...jakiś wysyp mrowisk mam w tym roku
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 19:14, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
Jagodaa napisał(a)
Juzia, jak Ty dzielisz Frosted Curls/Amazon Mist? Przecinasz kępę nożem? Bo jej się nie da rozerwać, a chyba będę dzielić. Wszystko później się przyjmuje?


Napisałam u Ciebie.
U mnie przyjmuje się 99%
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies