Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w lesie

Pszczelarnia 12:17, 27 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Nie zapomnieli. Spokoju, wiedzy fachowej i naturalności. Cieszę się, że Was poznałam. Lambrusco (jedną butelkę zachowam do Waszej ponownej wizyty) będzie czekało. Chyba się nie przeterminuje?
I chleb możemy upiec.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
grupa_trzyma... 12:26, 27 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Nie przeterminuje! Jakby co, przywieziemy nowe.
Chlebek, ooo tak! Upieczmy! A do chleba ten serek-pychota.
Ja też nie zapomniałam o sobocie i o niedzieli. Było wspaniale! Przyznam, że miałam pewne obawy, bo nigdy nie uczestniczyłam w takich spotkaniach. Rzeczywistość przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Wszyscy byli ze sobą tak zżyci, jakby się znali od lat. To chyba ten fenomen ogrodowiska, o którym wszyscy mówią...To było wspaniałe spotkanie!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
agniecha973 12:31, 27 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Tak samo było ze mną. Dokładnie tak.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 12:58, 29 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Agnieszka, powiedz proszę jak wygląda u Was sprawa nawożenia pomidorów. Jak często coś dajecie im jeść i kiedy? W tym roku ile razy karmiliście?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Milka 12:01, 02 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Miłego tygodnia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
grupa_trzyma... 12:05, 02 lip 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
agniecha973 napisał(a)
Agnieszka, powiedz proszę jak wygląda u Was sprawa nawożenia pomidorów. Jak często coś dajecie im jeść i kiedy? W tym roku ile razy karmiliście?


Aga! Nie nawozimy ich wcale. Na jesieni tylko obornik i pod korzeń podczas sadzenia troche obornika. Później tylko woda.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
betysia 12:28, 02 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Dziekuje kochana za wizyte i cudny post...oj moja duszyczka rozradowana do granic
ja wszystko wiem i rozumiem,ze czasu brak...sama zaglada i nie zawsze pisze ale doskonale wiem, ze zagladasz i ciesze sie,ze podczytujesz a z przyszlej rozanki jestem przeszczesliwa i wiem, ze bedzie cudna, bo Twoja !!!!!
buziam cieplutko i dozobaczenia...nawet inkognito hihi!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
agniecha973 12:33, 02 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
My raz nawozimy rozcieńczonym krowim g... Właśnie czas najwyższy na to. Pytałam, bo myślałam, że macie jakiś ciekawy patent. Tyle razy mnie zaskoczyliście na spotkaniu

Jak tam Wasze pomidory Mexico? Ja się o swoje niepokoję, bo mają piękne duuuuże owoce, największe ze wszystkich, ale tylko po 2-3 na krzaku. Reszta kwiatków im odpadła, więc mam 2 grona przerwy i teraz na górze dopiero powstają nowe. Będzie mała wydajność z krzaka jak tak będzie. Ciekawe co im mogło zaszkodzić?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
grupa_trzyma... 12:56, 02 lip 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Krowie g...najlepsze jest. Tylko u nas mało krów coś. Trzeba chyba przejść się na łąkę. Można na grzyby to i na krowie g... można pójść
Jak kiepski rok to i w jednym i w drugim przypadku przynosi się g...w koszyku

Na Mexico muszę popatrzeć. Nie wiem jak to wygląda u nas. Zobaczę i dam znać.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
viva 13:28, 02 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Przyszłam pozdrowić całą Grupę co trzyma .......
Ile razy spojrzę na nasz rozlatujący się taras wspominam Grupę i nasze rozmowy u Ewy, co z tym fantem zrobić.
Z nawożeniem krowim g... jest wszędzie ten sam problem, coraz mniej krów
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies