Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w lesie

betysia 06:51, 22 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810

z calego serca i glebi duszyczki mojej uradowanej niezmiernie ...dziekuje !!!!
a maczek...najpiekniejszy, przy nim chyba najbardziej sie wzruszylam...
merci i sciskma mocniucho, z calych sil !!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Tess 12:43, 25 cze 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Próbowałam kiedyś walczyć ze ślimakami za pomocą piwa. Bardzo mało skuteczne się to okazało. Nie wiem, skąd to przeświadczenie, że ślimaki lubią piwo - moje nie lubiły Absytynenci

Nie mam pojęcioa, co Ci zżera piwonie. U mnie różne rosliny żre opuchlak, ale piwoniii chyba nie rusza - woli inne przysmaki
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Evchen 13:02, 25 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Tess napisał(a)
Próbowałam kiedyś walczyć ze ślimakami za pomocą piwa. Bardzo mało skuteczne się to okazało. Nie wiem, skąd to przeświadczenie, że ślimaki lubią piwo - moje nie lubiły Absytynenci

Nie mam pojęcioa, co Ci zżera piwonie. U mnie różne rosliny żre opuchlak, ale piwoniii chyba nie rusza - woli inne przysmaki

Tess, może im bezalkoholowe dałaś?


Może w końcu się najedzą i pójdą sobie...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
grupa_trzyma... 13:24, 25 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Nie wiem co podżera piwonie, ale piwa im nie dam...o, nie! Niedoczekanie! Danusia poradziła, żeby zlać czymś i popryskać mospilanem. Ale to dopiero jak wrócę do siebie po dolnosląśkim spotkaniu ogrodowiska!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Milka 15:30, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja też się bardzo cieszę, że całą Grupę poznałam jesteście przesympatyczni, a Igor to mój faworyt

Asik i Andrzej u Pszczółki

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
grupa_trzyma... 15:40, 25 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Irenko! My też się cieszymy ze spotkania z Wami wszystkimi. Takie spotkania mają moc!!! Można się wiele dowiedzieć, zobaczyć ciekawe miejsca, posmakować pysznych potraw, no i przede wszystkim oderwać na chwilę od rzeczywistości. Grupa trzymająca grabie dziękuje! A Igor oszalał na punkcie ogrodowiska...o Danusi mówi Guru!
Chciał wszystkich poznać i poznał. To dla niego przygoda! Mam nadzieję, że połkną bakcyla i będzie stałym bywalcem ogrodu i naszych spotkań. Spotkanie było wspaniałe! Dziękujemy!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Tess 15:41, 25 cze 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Evchen napisał(a)
Tess, może im bezalkoholowe dałaś?


Nie jestem smakoszem piwa, wręcz nie bardzo się na piwie i jego rodzajach znam, ale bezakloholowe od alkoholowego odróźniam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Danusza 15:43, 25 cze 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
dawno tu nie byłam a ciekawi mnie twój ogród bardzo bo cień ma, pomidożarnia(ja tak nazywam szklarenke od słowa mojego kuzyna z niemiec) superowa! wielka ale świetnie zrobiona
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
grupa_trzyma... 15:49, 25 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Pomidożarnia - podoba mi się! Witam Cię, Danusza! Zaglądaj częściej! Ogród faktycznie mam zacieniony. Będę więcej pokazywać, kiedy ruszymy z urządzaniem. Mam nadzieję, że niebawem!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Milka 15:50, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Irenko! My też się cieszymy ze spotkania z Wami wszystkimi. Takie spotkania mają moc!!! Można się wiele dowiedzieć, zobaczyć ciekawe miejsca, posmakować pysznych potraw, no i przede wszystkim oderwać na chwilę od rzeczywistości. Grupa trzymająca grabie dziękuje! A Igor oszalał na punkcie ogrodowiska...o Danusi mówi Guru!
Chciał wszystkich poznać i poznał. To dla niego przygoda! Mam nadzieję, że połkną bakcyla i będzie stałym bywalcem ogrodu i naszych spotkań. Spotkanie było wspaniałe! Dziękujemy!


Sama prawda mają moc! a Igor juz się wciągnął i super
do zobaczenia na kolejnym spotkaniu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies