Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w lesie

aga_pe 23:02, 25 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Irenko! My też się cieszymy ze spotkania z Wami wszystkimi. Takie spotkania mają moc!!! Można się wiele dowiedzieć, zobaczyć ciekawe miejsca, posmakować pysznych potraw, no i przede wszystkim oderwać na chwilę od rzeczywistości. Grupa trzymająca grabie dziękuje! A Igor oszalał na punkcie ogrodowiska...o Danusi mówi Guru!
Chciał wszystkich poznać i poznał. To dla niego przygoda! Mam nadzieję, że połkną bakcyla i będzie stałym bywalcem ogrodu i naszych spotkań. Spotkanie było wspaniałe! Dziękujemy!


A moja Julka mówi, że nasz Młody powinien mieć właśnie taką fryzuję jak Igor
Co do chleba to przepisu nie dam, bo to piekła moja znajoma, która posiada ogromny piec chlebowy i wypieka tam pyszności. Ze mnie kucharka żadna Ewentualnie ciasta mogę piec.
Bardzo miło mi było poznać całą Waszą rodzinkę
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Madzenka 23:06, 25 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
grupa trzymająca grabie widzę, że grupowo na ogrodowisku bo już junior chce zająć miejsce naszego rodzynka rzecznika.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
grupa_trzyma... 23:08, 25 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Igor się ucieszy! Nie ma dnia żebym nie chciała go przystrzyc jak Danusia swoje bukszpany...ale on nie pozwala i w przeciwieństwie do bukszpanów ma dwie nogi i z nich korzysta


____________________
Agnieszka - ogród w lesie
aga_pe 23:10, 25 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
słyszałam, że córka też chce kawałek rabatki hehehe Pozdrowienia dla ogrodniczki
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 23:11, 25 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Igor się ucieszy! Nie ma dnia żebym nie chciała go przystrzyc jak Danusia swoje bukszpany...ale on nie pozwala i w przeciwieństwie do bukszpanów ma dwie nogi i z nich korzysta




Uciekaj Igor i to szybko
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
grupa_trzyma... 23:13, 25 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Marzena2007 napisał(a)
grupa trzymająca grabie widzę, że grupowo na ogrodowisku bo już junior chce zająć miejsce naszego rodzynka rzecznika.

Oj! Tak spodobało im się i Igorowi i Andrzejowi. Teraz nie mogę się dopchać do komputera, bo mi zaglądają przez ramię. Atmosfera spotkania chyba im się udzieliła. To niesamowite, jak Ogrodowisko wpływa na ludzi.
A Wy - KOIID - nie spoczywajcie na laurach. Organizujcie spotkania...ja chętnie zgłaszam się do pomocy!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Milka 23:14, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Czyli komitet nam się powiększa i łatwiejsza organizacja będzie super i pozdrów chłopaków
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
grupa_trzyma... 23:16, 25 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
aga_pe napisał(a)

Igor się ucieszy! Nie ma dnia żebym nie chciała go przystrzyc jak Danusia swoje bukszpany...ale on nie pozwala i w przeciwieństwie do bukszpanów ma dwie nogi i z nich korzysta




Uciekaj Igor i to szybko


Aga.... Pogrożę Ci paluszkiem!!!
A w sumie, niech zarasta dziecko...następnym razem zorganizujecie konkurs cięcia długowłosych chłopaków. zetniemy go w stożek albo kulkę...
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
grupa_trzyma... 23:18, 25 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
irena_milek napisał(a)
Czyli komitet nam się powiększa i łatwiejsza organizacja będzie super i pozdrów chłopaków

Powiększa się..jeśli mnie zechcecie!
Dzięki Irenko za pozdrowienia!!!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Milka 23:18, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ha, ha, a to dobre
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies