Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielka pasja i chęci ograniczane miejscem

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielka pasja i chęci ograniczane miejscem

Gardenarium 22:42, 23 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Igorku, byłam w Mai wiele razy, pewnie ostatnio widziałeś w święta, do wszystkiego dojdziesz, jak zapoznasz się z wątkami

Emotikonów nie nadużywamy i dobrze, mamy uśmieszki tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/209-nowe-funkcjonalnosci-szybkie-dodawanie-zdjec-usmieszki-statystyki-i-inne-drobne-zmiany.

Widzę sporo zurawek a u nas bardzo lubimy żurawki, więc nie mogę się doczekać dalszych fotek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aguniada 22:44, 23 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
ok, jak sobie przypomnę odmiany, to napiszę później...

jasne, że są tu emotikony
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Sebek 22:45, 23 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
witaj
bardzo podoba mi się ta rabatka trawiasto - żurawkowa - kolekcja piękna

emotikony mamy - jak widać


Zerknij także tutaj oraz przeglądnij sprawy techniczne - będzie Ci łatwej, bo na pewno wsiąkniesz na dłużej - nie tylko z powodu żurawek

http://www.ogrodowisko.pl/watek/209-nowe-funkcjonalnosci-szybkie-dodawanie-zdjec-usmieszki-statystyki-i-inne-drobne-zmiany
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Igor 22:56, 23 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Sebek siema, widzę, że w podobnym wieku jesteś co ja.
Dzięki za rady . To, że wsiąknę to jest już pewne

Aga , pisz ja zawsze pomogę tylko do każdej odmiany trzeba indywidualnie

Danusiu, to bardzo dobrze bo ja emotikonów nie lubię nadużywać.
Najbardziej lubię tę buźkę i często ją stosuję ale reszta to sporadycznie.
Muszę jutro się zagłębić w wątki i przejrzeć dokładnie Twój - podobno jak się raz wejdzie do Twojego wątku wyjść nie można





Miodunka 'Majeste' - piękna odmiana i szybko się rozrasta.
____________________
Dzidka 22:58, 23 sty 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Igor napisał(a)

Największa kolekcja to żurawki z nowościami jakie do mnie przyjdą wiosną to już ponad 100.
Trawy, liliowce i inne.


Witaj
To zdanie przeczytałam powtórnie, bo myślałam, że się pomyliłam.

Piszesz, że : chęć zdobywania nowych roślin przeogromna'.
Czyli będziemy mogli wiele ciekawostek podejrzeć w Twoim wątku.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Elfik 23:00, 23 sty 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Witaj Igorku! Nawet nie wiesz, jak się cieszę z Twojej obecności tutaj. Bo pasujesz jak mało kto! Zdaje się, że będziesz naszym drugim ulubieńcem, bo jednego takiego już tu mamy. Ja już troszkę znam Twoje królestwo, ale pokaż Wszystkim, niech też oczy nacieszą. Mam nadzieję, że u Ciebie OK!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Pszczelarnia 23:03, 23 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To ja się ośmielę i powiem. Kiedyś tak stanęłam sobie nad moją rabatą i pomyślała "a jakby żurawki z trawami, dobry kontrast liści" i po chwili wycofałam się z pomysłu. Tzn. mam ale nie bezpośrednio. Bo właśnie nigdzie nie widziałam czegoś takiego i nie chciałam namotać sobie, żeby potem znowu ze szpadlem nie latać po moich ugorach. A tu widzę jest kontrast dosłowny. Piękny miszmasz. Uroczy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Igor 23:07, 23 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Dzidka, witaj
To zdanie a właściwie dwa trochę źle sformułowałem .
Mam zamówione nowości 2011, które przyjdą do mnie pod koniec maja.
Razem z nimi to będę miał już ponad 100 odmian . Jedne większe drugie mniejsze ale są.
A zdanie Liliowce, trawy i inne to moje "miłości" ogrodowe i kolekcje tych roślin poszerzam.
Nie ukrywam, że trochę "rarytasów" w tym roku można będzie u mnie zobaczyć.
Ale "rarytas" to pojęcie bardzo względne bo to co dla mnie jest rarytasem dla innego czymś zwyczajnym.

Na przykład Hortensja Together z serii You and Me z Targów 2011 w Essen to dla mnie rarytas
a dla niektórych "staroć"




____________________
Igor 23:11, 23 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Elu, witaj Ciebie też miło zobaczyć.
Bardzo mi się tu podoba i zostanę na pewno na stałe

Ewo, w moim przypadku przesadzanie to bardzo częsty zabieg na działce - niestety
Na razie mnie się podoba a to chyba najważniejsze czasem mi się podobają rzeczy zupełnie odbiegające od normy. To jest rabata przy oczku więc też muszą tam rosnąc niskie rośliny i w miarę współgrające ze sobą. Zobaczymy co przyniesie ten rok bo ta rabata co chwilę się zmieniała.

____________________
an_tre 23:16, 23 sty 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Witaj, widzę następny piękny ogród do zwiedzania i podziwiania, piękne rabaty z żurawkami, hortensja istne cudeńko
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies