Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania i róże i cała reszta :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania i róże i cała reszta :)

15:59, 08 lip 2013
Aniu, widzę że masz piękny ogród, powiedz mi co najlepiej posadzić pod thujami, mam na myśli te mniejsze rośliny, nie mam pomysłu na to. Podobają mi się te wysokie "trawy" ale też krzewy. Co się najlepiej sprawdza???
anna_g 16:41, 08 lip 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Aniu - no ja nie wiem... mnie u Ciebie zachwyca wszystko... razem i osobno... Bo róże masz przepiękne - nie tylko róże zresztą, a do tego te Twoje zdjęcia, akurat ja uwielbiam takie... tylko że zupełnie jeszcze nie potrafię ich zrobić więc póki co to patrzę na Twoje z "zazdraszczaniem"

tym mnie "zastrzeliłaś" (choć nie róża na nim)
AniaDS napisał(a)



to miejsce jest cudne
AniaDS napisał(a)




A róży która mi się podoba najbardziej to już nawet nie wybieram choć przez moment próbowałam.... ale gdzie tam... to siem nie da.... co zdjęcie to wzdycham
Pozdrawiam Aneczko, dalej nas tak rozpieszczaj
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
eliza3 17:11, 08 lip 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Byłam, róże obejrzałam, podziwiałam, powzdychałam... nic więcej nie napiszę, bo słów mi brak... piękności...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
popcorn 17:42, 08 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniu, History - dzięki. Moja lista rózanych chciejstw niebezpiecznie się rozrasta. A miejsce jesienią wygospodaruję góra na 7 krzaków.. ech

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
EwaG 17:59, 08 lip 2013


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Aniu, ma do Ciebie prośbę o pomoc w rozpoznaniu róży. Pytałam w swoim wątku, ale chyba tam mało kto zagląda (czemu się specjalnie nie dziwię; nie udzielam się tu zbyt intensywnie). Może wiesz co to za róża.
Pąki ma czerwone, potem kwiaty brzoskwiniowo-morelowe, z czasem przechodzące w róż. Dziwnie trwałe są.
Z góry dziękuję za chwilę uwagi i pomoc

____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
EPODLAS 20:48, 08 lip 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
A ja niezmiennie podziwiam twoje zdjęcia. Bodziszek cudny. Taki słodziutki.
____________________
Mój ogród
JulkAd 20:52, 08 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aniu gdzie wystarczy, no powiedz mnie gdzie ?....jak wszyscy tak kochamy Twoje róże, Twoimi oczami....nie przestawaj pokazywać, bo nie każdy z nas (czyt. ja), może pozwolić sobie na taką ich ilość...terytorium nie pozwala....

....buziam serdecznie i dziękuję za porady
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 20:58, 08 lip 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Aniu do Ilse dokupiłam powojniki Mazowsze. Chyba teraz jednak lepiej dosadzić, jak róże jeszcze się nie ukorzeniły. Przestraszyłam się, że w przyszłym roku przy sadzeniu uszkodzę różom korzenie.

A ta podlewana Asahi jeszcze nie ruszyła...dwa miesiące w ziemi siedzi, jeden pęd ma zielony, ale nie rusza Uparta, a ja czekam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anula_wn 21:04, 08 lip 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aniu , przepięknie !!!! a fotki, które robisz są niesamowite !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anax 21:31, 08 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
AniaDS napisał(a)
A w ogródku:



Aniu, od dłuszego czasu odwiedzam twój ogród i ingdy nie mam dosyć. Róże w Twoim wydaniu to czysta poezja mam apetyt na znacznie więcej.

I oczywiście prośba o nazwę tej cudowności.
Pozdrawiam


____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies