Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania i róże i cała reszta :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania i róże i cała reszta :)

AniaDS 23:37, 22 lip 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078






zrobiłam powazny krok w sprawie rabaty podokiennej.. nie posadziłam drzew, bo Żon ma ale.. ale za to posadziłam rząd lawendy, to juz zawsze coś


a tu drobny prezent od Żona na zbliżające się imieninki, już powoli wiem jaki styl chcę mieć w ogrodzie i ten styl musi uzupełnić kilka figur, ta nie jest duża, ma tylko 50 cm, ale to zdjęcie akurat tak wyszło jakby figura była spora


____________________
Ania i róże i cała reszta :)
an_tre 23:38, 22 lip 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Piękne obrazy zostawiasz nam na ten wczasowy czas
pozdrawiam
miłego wypoczynku życzę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Mala_Mi 11:08, 23 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Laska z Ciebie, wiec figurki gołych bab od żona.. nie budzą zazdrości
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anita1978 11:35, 23 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
asc napisał(a)
Laska z Ciebie, wiec figurki gołych bab od żona.. nie budzą zazdrości

Dobre
Udanego wypoczynku!!! Słonka dużo!!!
P.S. My girl piękna!
____________________
ogródek Anity
MilenaP 12:21, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Cudne róże!!! Aniu muszę Ci powiedzieć, że znów byłam w Botanicznym w Krakowie. Specjalnie dla róż, ale byłam negatywnie zaskoczona. Róże stamtąd nie umywają się do Twoich.Większość parkowych i pnących tak jakby startowały w tym sezonie od zera i nie miały ani jednego kwiatka czy pączka Ani Graham Thomas, ani Sympatia, ani Flamentanz, a Rokoko kwitło jedynie na jednym pędzie i to do tego kwiaty miało na ziemi w błocie. Rabatki przy altanie wyglądały jakby rosły w trawie, a to były chwasty!!!!! Wszystko w czarnej plamistości i z nieobranymi zmumifikowanymi kwiatami. Lepiej prezentowała się ta druga, prostokątna różanka. I właśnie tam zachwycił mnie Wiliam Szekspir i Fortuna. Fajne okazały się też miniatury, np. Muttertag i jej biały odpowiednik. Ich pąki jak idealne kulki i super zdrowe liście przekonały mnie do miniatur. Generalnie rzecz biorąc nie ma tam wspaniałych angielek, które spodziewałam się tam spotkać Ale za to Lavender kwitł jednym jedynym kwiatkiem, ale to wystarczyło bym wreszcie mogła bez wątpienia utwierdzić się w przekonaniu, że ten mój to 100% Lavender. I z tego się cieszę najbardziej Pozdrawiam Cię i życzę udanych wakacji
____________________
Milena - zielonastrefa
popcorn 14:07, 23 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania, cudnie. My Girl boska. I Winchester C., ostatnio sobie kupiam. cudo!
Wypocznij!!
A jak zdazysz, powiedz jeszcze skad te kule kamienne masz?

dziekuje
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 21:59, 23 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MilenaP napisał(a)
Cudne róże!!! Aniu muszę Ci powiedzieć, że znów byłam w Botanicznym w Krakowie. Specjalnie dla róż, ale byłam negatywnie zaskoczona. Róże stamtąd nie umywają się do Twoich.Większość parkowych i pnących tak jakby startowały w tym sezonie od zera i nie miały ani jednego kwiatka czy pączka Ani Graham Thomas, ani Sympatia, ani Flamentanz, a Rokoko kwitło jedynie na jednym pędzie i to do tego kwiaty miało na ziemi w błocie. Rabatki przy altanie wyglądały jakby rosły w trawie, a to były chwasty!!!!! Wszystko w czarnej plamistości i z nieobranymi zmumifikowanymi kwiatami. Lepiej prezentowała się ta druga, prostokątna różanka. I właśnie tam zachwycił mnie Wiliam Szekspir i Fortuna. Fajne okazały się też miniatury, np. Muttertag i jej biały odpowiednik. Ich pąki jak idealne kulki i super zdrowe liście przekonały mnie do miniatur. Generalnie rzecz biorąc nie ma tam wspaniałych angielek, które spodziewałam się tam spotkać Ale za to Lavender kwitł jednym jedynym kwiatkiem, ale to wystarczyło bym wreszcie mogła bez wątpienia utwierdzić się w przekonaniu, że ten mój to 100% Lavender. I z tego się cieszę najbardziej Pozdrawiam Cię i życzę udanych wakacji


Ja mam takie same odczucia odnośnie róż w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu. A i owszem, tulipany, irysy, rododendorony, azalie zachwycają w nim ale róże to rozczarowanie. ania powinna otorzyć rożany ogród btaniczny a Bogdzia Rododoendronowy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agatanowa 22:19, 23 lip 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543

Nostalgie



no i popatrz: jakżesz nazwa może pasować do wyglądu!

zachwycająca to mało; taka o u lotnym pieknie zaczarowanym, Mona Lisa
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 22:23, 23 lip 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543



te też jakieś takie hrabianki w stylu barokowym niczym wyidealizowane wzory, już nie róże z wzorów na obrusach angielskich, a może jednak francuskich?
A jednak okazuje się, że żywe, prawdziwe, realne.
co to za jedne?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 22:25, 23 lip 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
powtarza Cornelia




i Colette




obie w pieknym wybarwieniu! moim ulubionym (ciekawe jak długo, wszak kobieta zmienna jest)
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies