Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

asica 19:47, 25 sty 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Ale ładniutko, zimy nic nie widać.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
isia33 17:05, 26 sty 2015


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Pięknie, faktycznie, zimy nie widać. Pozdrawiam.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
makkasia 11:14, 29 sty 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Borbetka napisał(a)
Trochę zielonego zawsze nastraja optymistycznie. Narzekać nie można, zima u mnie łaskawa jest.


zacytowałam bo pięknie, zimozielone nie wyobrażam sobie bez nich ogrodu.
Świetnie widać przemyślane nasadzenia
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
marta_d 14:30, 29 sty 2015


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Boże... żeby w moim ogrodzie tak zima wyglądała... uroczy ogród o każdej porze roku wątek znam i bardzo często tu zaglądam Pozdrawiam właścicielkę
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
andziurex 15:07, 29 sty 2015


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Złociutka, a co to rośnie pod tą trzmieliną między żurawką, a bukszpanami? To takie przystrzyżone, lawenda? Tawuła?
____________________
Ania
andziurex 15:12, 29 sty 2015


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Znalazłam, na zdjęciach z września. To chyba lawenda, ale jakaś insza odmiana niż u mnie.
____________________
Ania
Borbetka 08:34, 30 sty 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Pozdrawiam wszystkich gorąco. Śniegu nie ma i mam nadzieję, że już nie będzie.
Makkasiu, rozbroiłaś mnie tym postem, bo tam nic przemyślanego w tej rabacie nie ma . Próbuję od ery Ogrodowiska ją uporządkować, robię rysunki i ciągle niezadowolona jestem.
Andziurex - witaj, to obcięte to lawenda jest. Odmiany nie pamiętam. Przycięłam ją bardzo późno, już prawie jesienią i może dlatego inaczej trochę wygląda. Po drugiej stronie ogrodu, między kulami, mam nieprzyciętą i młodszą, to może ona przypomina Twoją.
Marto_d z Zielonej, u Ciebie też pewnie ciepło. Bardzo lubię Twoje miasto .
Isiu, asico - dziękuję za wizytę. Nie mam wiele do pokazywania, ciągle to samo. Buro w 95%. Wstając, codziennie się zastanawiam jaki to dzień jest.
Miłego i słonecznego Wam życzę.
____________________
borówcowy wizytowka
kwiatholandii 08:51, 30 sty 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Borbetka napisał(a)
Wczoraj się nie udało, ale dziś pokazuję trochę pseudo zimy, bo u mnie w zasadzie na plusie cały czas.








Pięknie Jak zawsze. Wszystkie rośliny tak soczyście zielone jakby wiosna u Ciebie nastała
Jak patrzę na Twoj ogród to zawsze przypomina mi się ten cudowny kolor czarnej ziemi. Nigdy takiej w ogrodzie nie widziałam
Pięknie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Borbetka 08:55, 30 sty 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Monia, czarna ziemia pożywna jest! Nie tylko dla roślinek. Sama wiesz, kogo mam na myśli .
Chwilowo poszedł sobie, ale wróci na pewno.
____________________
borówcowy wizytowka
Jagodaa 09:40, 30 sty 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Bardzo podoba mi się to połączenie rabaty z placykiem żwirkowym, które zacytowała Kasia . Mimo pory roku, ogród prezentuje się znakomicie!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies