Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Zielona 21:58, 15 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Wow! Jakie drzewo? Gdzie?
Mathildis 00:00, 16 lis 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Borbetka napisał(a)


Tę ferie barw nazywasz ponurą... o matko to co wszyscy myślą zaglądając do mnie??? ... strach się bać...

a sad po prostu wymiata, nigdzie nie widziałam takiego jak u Ciebie, o każdej porze roku robi wielkie wrażenie

Borbetka napisał(a)


____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
iwonaal 09:38, 16 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ach...
____________________
Zakochana w ogrodach
BusyBee 11:09, 16 lis 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Śliczny listopad u Ciebie, na tych fotkach wcale nie ponury, ale wierzę, że są duuużo gorsze dni- u mnie tak samo. Ogród smutny jakiś i nie cieszy niestety...Liczę na to, że nastrój nam się poprawi w okolicy Bożego Narodzenia.... i zaczniemy planować następny sezon
Pozdrowionka
____________________
U BusyBee w ogródku...
Borbetka 17:19, 16 lis 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Marta, posadziłam serba w dziurze po wierzbie na wprost południowego tarasu. Miałam tam dylemat, czy dać buka czy świerka, rysunki gdzieś są u mnie w wątku. Ciągle gderam, że nie lubię tej części ogrodu i nadal nie wiem, jak tę długą i prostą rabatę zmienić. Zima idzie, to zobaczymy.
Donoszę, że u mnie dopiero teraz rozpoczynają się przebarwienia berberysów. Robi się czerwono, ale zaczął padać deszcz. Ogromu liści z trawnika nie zdążyłam zebrać, a i Pan Krecik znów jest. Amerykańska pułapka nie pomogła .
Dziękuję wszystkim za radosne słowa, przy tej pogodzie. Słońca nie widziałam ze 2 tygodnie. Świecę światło w domu od południa, bo niewiele widzę. Otaczam się świeczkami i poluję na jakieś latarenki tarasowe, żeby jakoś jaśniej było.
____________________
borówcowy wizytowka
bdan 08:03, 17 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Borbetko dziękuję za udział u mnie w dyskuji dot. drzew.

Pozdrowienia zostawiam i słoneczka życzę
Napia 21:22, 18 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kolorowo u Ciebie mimo jesieni i pięknie a ja chyba nie zrobię już w ogrodzie żadnego zdjęcia, bo w porównaniu do Twojego idealnego porządku, u mnie panuje niezły bałagan

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Sebek 22:19, 18 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Borbetka napisał(a)
Marta, posadziłam serba w dziurze po wierzbie na wprost południowego tarasu. Miałam tam dylemat, czy dać buka czy świerka, rysunki gdzieś są u mnie w wątku. Ciągle gderam, że nie lubię tej części ogrodu i nadal nie wiem, jak tę długą i prostą rabatę zmienić. Zima idzie, to zobaczymy.
Donoszę, że u mnie dopiero teraz rozpoczynają się przebarwienia berberysów. Robi się czerwono, ale zaczął padać deszcz. Ogromu liści z trawnika nie zdążyłam zebrać, a i Pan Krecik znów jest. Amerykańska pułapka nie pomogła .
Dziękuję wszystkim za radosne słowa, przy tej pogodzie. Słońca nie widziałam ze 2 tygodnie. Świecę światło w domu od południa, bo niewiele widzę. Otaczam się świeczkami i poluję na jakieś latarenki tarasowe, żeby jakoś jaśniej było.


Wczoraj na mikroekonomii w ramach wykładu dowiedziałem się od pani prowadzącej, że trzeba się teraz doświetlać by nie popaść w depresję Dlatego właśnie doświetlam się teraz ekranem laptopa A jak zobaczę jeszcze Twój ogród to zapominam o smutkach
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 23:15, 18 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Monia - może zbiorowe planowanie zamiast gderania zrobimy, hmm....?
Borbetka 08:27, 19 lis 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Napia, mój ogród jakoś nie chce zimy widzieć. Dopiero teraz się przebarwia i mnie to cieszy.
Sebku, doświetlanie najważniejsze. Trzeba tylko kolory zmieniać co jakiś czas. Ja lubię pomarańczowy, fajny kolor na szarugę. Czerwień też dobra .
Marto, ja tam zawsze chętnie, wiesz przecież .

Dziś liści chyba nie zgrabię, pada deszcz. Obym nie została z tym do wiosny.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies