Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

arcobaleno 23:14, 12 maj 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
A rośliny kochają Ciebie - to widać
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Borbetka 23:17, 12 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Lilak Palibin:



I biała azalia, która zawsze przemarzała, w tym roku się udała:



I moje owocki:



Nowy nabytek... donice:












____________________
borówcowy wizytowka
hania 23:18, 12 maj 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Ja też,ja też idealnie wypielęgnowany.....odnośnie latarenek to masz szczęście ,że świecą,mi świeciła tylko 1 dzień
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Borbetka 23:22, 12 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ach, dziewczyny, dziękuję, że mnie odwiedzacie. Przez to forum czasami nie mogę zdążyć z innymi rzeczami, ale budzę się, robię kawę, włączam komputer i patrzę, co na forum. Też tak macie? Dzisiaj wyrąbałam wielkie 4-metrowej średnicy koło pod basen dla dzieci. Matko, wykrzewienie trawy to nie lada zajęcie. Mokro jak diabli, ciężka ta darń. Ale mam patent! Małe kwadraciki 10cmx10cm - tnę półksiężycem i same wyłażą. Zostawiłam na rabacie, niech obeschną, ziemia zostanie, mi będzie lżej to posporzątać, a za płotem darń włożę i chwaściory... do widzenia bye bye!
____________________
borówcowy wizytowka
hania 23:24, 12 maj 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Dobranoc też uciekam
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
majkel0326 23:26, 12 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
arcobaleno napisał(a)
A rośliny kochają Ciebie - to widać


A mnie to kochają najbardziej chwasty.A perz to już w ogóle jest mi wierny
Też zaraz uciekam,czas tak szybko leci na forum! Dobranoc
____________________
Maja - Moje roślinki
monitka 23:27, 12 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Borbetko pokażesz świerka białoboka w całości? i w czyim sąsiedztwie rośnie? właśnie dzisiaj zwróciłam na niego uwagę w szkółce i bardzo mi się spodobał.

No i powiem jak każdy kto tu zagląda że masz naprawdę śliczny ogród. Byłam tu już nie raz ale jakoś tak po ciuchutku podglądałam Podziwiam cię za ogrom pracy który włożyłaś w wykonanie i pielęgnację ogrodu a wiem że walczysz sama.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Borbetka 23:38, 12 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Kochane, walczę sama ja biedna Małż stoi i patrzy. Na początku mnie to denerwowało, że za mną łazi i patrzy. Teraz żartuję, że chce się nauczyć...). Ale on nie lubi, brzydzi się robactwa, dżdżownic i w ogóle "brązowego". A ja tak kocham tę ziemię. Oczywiście przy sprzyjającej pogodzie pokażę Białoboka. Niestety rośnie strasznie wolno, są chyba inne podobnie białe odmiany świerka, ale szybciej rosnące. Szkółkarstwo idzie " w nowe" i pojawiają się lepsze odmiany. Wkleję, jak pogoda będzie sprzyjająca do fotek.
Miałam plan kupiena żurawek i posadzenia w moją Ogrodowiskową rabatę, ale zmieniłam zdanie i posadzę begonię Semperflorens. Jest tak urocza i tania, że żurawki rozmnożę, a będę posiłkować się begonią.
____________________
borówcowy wizytowka
Beka 23:52, 12 maj 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Ależ masz pieknie. A najbardziej mnie zachwyca, że te roślinki takie już okazałe. Mam wrażenie, że mieszkamy na innych planetach. Bedę tu chętnie gościć i korzystać z Twoich rad jak będę planować nasadzenia
____________________
Ogródek z psem
Borbetka 20:54, 13 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A to mój świerk Białobok:



I pierwsza z nielicznych azalii, które mam (nazwa coś z pomponem, ale nie pamiętam):



A tu duet - azalia z berberysem:



Jutro przy pogodzie zabieram się do dalszej pracy z placykiem żwirowym pod basen. Trzymajcie kciuki.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies