Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Borbetka 08:07, 17 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Doszkalam się ogrodniczo zatem .
Słońce mnie grzeje ... przez szybę.
Przecież nie ja jedna tak mam teraz, wczoraj na przykład spotkałam miłego Pana na rehabilitacji z nogą jak bania ... w kolanie. Nie wiadomo co lepsze. Koniec narzekania. Biorę się do takiej roboty, którą mogę wykonywać. Będę pracować bardziej głową teraz, ha, ha.
Grembosiu, czyli same zupy na kościach gotować teraz?
____________________
borówcowy wizytowka
MirellaB 08:25, 17 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Przesyłam Ci serdeczne pozdrowienia
Ja cierpię z powodu bólu stawów. Kontuzja kolan i chory bark.
Rehabilitacja, blokady pomagają na jakiś czas. Piję glukozaminę, jem galaretki, zakładam orteze. O wywarze z kości też wiem. Wszyscy radzą nie przeciążać stawów, oszczędzać się, ale jak to zrobić przy małym dziecku?
Trzymaj się
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Borbetka 08:32, 17 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Mirelko, przy małym dziecku, garach, sprzątaniu, zakupach itd. Kiedyś lekarz mi mówił: "nie mogę patrzeć na te kobiety dźwigające te siatki z zakupami". Paradoks prawda? Przecież nikt nie ma za sobą tragarza. Samo się nie przywlecze. Albo jeszcze inne: "tak Pani siedzi przy komputerze? Na pewno się spotkamy wkrótce" itd. itd. A chora kobita w domu, to wiadomo prawda? Kobieta chora nie może być. Ze stali musi być. To moje zdanie, bo jestem Zosia samosia i sama jestem sobie winna w większości. Gdybym stękała, inni by robili. Inni się zawsze znajdą tylko trzeba znaleźć sposób na to .
____________________
borówcowy wizytowka
Zielona 08:50, 17 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Wiesz... tak sobie myślę, że ja jednak lubię pracować w ogrodzie sama. Bo mam to okropne skrzywienie, które powoduje, że jestem przekonana, że nikt nie zrobi tak, jak ja
makkasia 09:27, 17 mar 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Borbetko torebka stawowa sie zagoi ale na to potrzeba trochę czasu, tylko pamiętaj noga do góry i nie stawaj na niej. A później dobra fizykoterapia i będzie dobrze
Mam tak samo jak Zielona Marta czasami mnie wkurza, że wszystko muszę robić sama ale generalnie to mam szczęście, że nikogo z bliskich do ogrodu nie ciągnie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Mysza 09:59, 17 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Zielona napisał(a)
Wiesz... tak sobie myślę, że ja jednak lubię pracować w ogrodzie sama. Bo mam to okropne skrzywienie, które powoduje, że jestem przekonana, że nikt nie zrobi tak, jak ja



O, o ja tak też mam
Monia niby słoneczko, ale wiaterek wieje.
Wypoczywaj
____________________
Gosia
Borbetka 10:08, 17 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Wszystkim życzę miłej pracy i żeby słońce ogrodnikom nie zachodziło, kiedy trzeba pracować, a deszcz się z nieba lał, kiedy trzeba podlewać. Fajnego dnia.
____________________
borówcowy wizytowka
Wieloszka 10:48, 17 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Borbetka napisał(a)
Wszystkim życzę miłej pracy i żeby słońce ogrodnikom nie zachodziło, kiedy trzeba pracować, a deszcz się z nieba lał, kiedy trzeba podlewać. Fajnego dnia.

Jakie trafne życzenia Szkoda, że ja w pracy...
Poczytałam, że teraz uziemiona - pracujesz głową. Aż strach się bać, jakie rewolucje ogrodowe sobie powymyślasz
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 17:09, 17 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Monia, jednak noga w tym samym stanie. No szkoda, bo to słońce pewnie Cię kusi, żeby w ogrodzie podziałać. Kuruj sie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Borbetka 18:16, 17 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
W tym samym, choć dziś już mogę bez kuli iść, tylko jak gejsza krocząc. Po malutku, ze zgiętymi kolanami, opierając się na zdrowej pięcie chorej nogi. To chyba krok do przodu nie? Tak mam zalecone.
Jestem ciekawa ile dzisiaj zostało zrobione w ogrodach. Mniemam, że dużo.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies