Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Margerytka40 08:48, 26 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Witaj Borbetko . Wpadłam się przywitać bo podglądam Twój ogród od dawna ale nie miałam śmiałości do Ciebie napisać. Twój ogród powala mnie na kolana. Panuje w nim taka harmonia i styl po prostu cudo.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Borbetka 11:42, 26 wrz 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Moniko, dobrze zrobiłaś. Nie ma to jak porady z forum.
Joasiu, witam Cię. Nie wiem co mam napisać czytając Twój wpis . Dziękuję bardzo za pochwały. Tym bardziej do ogrodu mi się chce iść. Dziś podlewanie czeka. Deszczu nie było bardzo dawno. A jutro Panowie ogrodnicy będą. Tak się cieszę. Domek narzędziowy przestawiamy i się za tyły ogrodu bierzemy.
____________________
borówcowy wizytowka
22:49, 03 paź 2016
Witaj Borbetko szukałaś czegoś do kancików może zajrzyj:

tutaj trochę drogie ale w Polsce

Tutaj dużo tańsze lub taka

Albo bardziej ręczne tutaj

Można poszukać w necie wpisz obrzynarka lub krawędziarka do trawnika w wyszukiwarce a coś tam na pewno będzie
elka_ 23:08, 03 paź 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Borbetka napisał(a)



Dawno nie zaglądałam, a tu jak zwykle pięknie ścianka wodna pomysłowa i nowy awatarek widzę

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Borbetka 07:55, 04 paź 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Krawędziarki boskie. Zwłaszcza ta Honda spalinowa. Ciekawe ile to waży. Może kiedyś kupię sobie . Pozdrawiam Was. Ładna pogoda dzisiaj, ogród się napił, bo całą dobę u mnie padało. Liście hortensji postawiły się.
____________________
borówcowy wizytowka
Mysza 08:30, 04 paź 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Monia macham do Ciebie, ładny avatarek
____________________
Gosia
08:31, 04 paź 2016
Gardenarium napisał(a)
Witamy właścicielkę pięknego i zadbanego ogrodu, będziesz miała wielu fanów

Basen postawiłabym na wyżwirowanym placyku, jest ich wiele w ogrodzie, a zamiast kamyków można by było nasypać coś przyjemniejszego, drobniejszy żwirek i położyć matę (coś jakby sztuczny trawnik) ale tylko w chwili korzystania z basenu.

Popieram, jak postawisz na grubszym żwirku to na dnie basenu każdy kamyk będziesz czuła pod stopami, ja mam koło z kostki obsypane kamieniem i otoczone rabatą, jak mój synek (4 latka) wrzuci zabawki z piaskiem (niestety) to widać nawet fugi tej kostki, dołki w których ten piasek się zbiera. a i tak rozkładamy jakiś materiał pod basenem.
agata19762 09:10, 04 paź 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Moni awatarek nowy widzę fajnie.
Piękne nasadzenia z rozplenicą na bogato.
Zieleń soczysta aż kipi.


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
katel 12:58, 04 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Nowy avatarek świetny, nie wiem dlaczego myślałam że masz ciemne włosy .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Dominika11 13:14, 04 paź 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
fotki Roberta wspaniałe
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies