Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Aneczka 02:17, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Viva zaadoptuj mnie proszszszę, będę plewić, grabić, wertykulować i co tylko zechcesz Rety dlaczego ty tak daleko mieszkasz???
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Aneczka 02:32, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
No nie zostały mi niecałe 4 godziny spania, poddaję się bo rano nie wstanę. Wpadnę jutro a raczej jeszcze dzisiaj Dobranoc
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Aneczka 10:28, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
No witam, z rana Dzieci już w szkole, najmłodszy synuś zjadł śniadanko, teraz ja popjam kawkę, on kakałko z tym, że on ogląda bajki a ja co? No co? No spaceruję po twoim ogrodzie. Mam nadzieję, że nie przeszkadzam i obiecuję, że będę cichutko Próbuję rozszyfrować układ twojego ogrodu, to może uda mi się stworzyć coś podobnego u mnie. Zastanawiam się, czy gdybym porobiła takie wyspy zamiast tych śmiesznych fasolek, to czy byłoby to mniej więcej tak jak u ciebie? No to lecę na spacerek do twojego ogrodu jeśli można
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Rench 18:56, 23 wrz 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Trzeba mieć rękę żeby taki piękny ogród stworzyć,ja mimo podpowiedzi ogrodowiczan i tak zawsze coś sknocę
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
alinak 19:20, 23 wrz 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Aneczka wiedziałam że cię tu spotkam , byłabyś oferma jakbyś ten wątek ominęła . tylko jedno ale ......o 2 w nocy ????? .
Viva - pozdrawiam . ja dzisiaj znowu u ciebie 100 raz i znowu coś podglądnęłam .jutro lecę szukać na rabatę nasionek pustynników , bo jak i ty zauważyłaś , w sprzedaży same suszki
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Aneczka 19:41, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Rench napisał(a)
Trzeba mieć rękę żeby taki piękny ogród stworzyć,ja mimo podpowiedzi ogrodowiczan i tak zawsze coś sknocę


Te zdanie bardzo dobrze pasuje właśnie do mnie. Jak już sobie coś ubzduram, to nawet po podpowiedziach obrócić rabatki nie umiałam
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Aneczka 19:48, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
alinak napisał(a)
Aneczka wiedziałam że cię tu spotkam , byłabyś oferma jakbyś ten wątek ominęła . tylko jedno ale ......o 2 w nocy ????? .


No jak nie jak tak Alinko A taka godzina, bo normalnie mnie tak wkręciło, że oszaleję niedługo Już prawie nie śpię, a mój mąż to jak mnie wspierał, to tak mi się coś widzi, że niedługo komputer wysadzi w powietrze, bo już patrzeć nie może na to, że ledwo potem chodzę przez niedosypianie Często piszę w nocy gdy jestem na nocce i mam chwilę, ale wczoraj to przegięłam, bo nie dość że po nocce byłam, to jeszcze dobrowolnie drugą nockę w domu przed kompem waliłam No i kiedy tu spać?
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Tosia 20:12, 23 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
O matko!! Przepadłam. Aneczka to przez Ciebie. Jak tu przylazłam tak przez kilka dni nie wyłaziłam.
Jak tu pięknie!!
Przychodzi mi na myśl hasło Viva Najpiękniejsi Vivo, dzięki za te spektakl! Nominuję Cię do mojego konkursu najpiękniejszych ogrodów, przez które spać nie mogę
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 20:13, 23 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Aneczka napisał(a)


No jak nie jak tak Alinko A taka godzina, bo normalnie mnie tak wkręciło, że oszaleję niedługo Już prawie nie śpię, a mój mąż to jak mnie wspierał, to tak mi się coś widzi, że niedługo komputer wysadzi w powietrze, bo już patrzeć nie może na to, że ledwo potem chodzę przez niedosypianie Często piszę w nocy gdy jestem na nocce i mam chwilę, ale wczoraj to przegięłam, bo nie dość że po nocce byłam, to jeszcze dobrowolnie drugą nockę w domu przed kompem waliłam No i kiedy tu spać?


Aneczka, dla mnie sen teraz też nie jest wypoczynkiem. Bo śnię o ogrodach..planuję, przesadzam, kopię
To już obłęd!
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
viva 23:32, 24 wrz 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Aneczka napisał(a)
Viva zaadoptuj mnie proszszszę, będę plewić, grabić, wertykulować i co tylko zechcesz Rety dlaczego ty tak daleko mieszkasz???


Aneczko, bardzo współczuję Ci bezsennej nocy , też tak czasem mam, że sen za nic nie chce przyjść.
Z tego co napisałaś najbardziej podoba mi się to zdanie, które tu zacytowałam. Oj jaj bardzo przydałby mi się taki ktoś do pomocy co umiałby plewić nie wyrywając kwiatków
Powoli i u Ciebie wszystko się wyklaruje, z bananków powstaną piękne rabaty
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies