Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

viva 17:22, 09 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Madzenka napisał(a)
Poczytałam wszystkie informacje i jak zwykle jestem zachwycona. Życzę aby nowy sezon byl obfity a przede wszystkim szczęsliwy po tym złym początku.


Pszczelarnia napisał(a)
Zawsze wiernie zaglądam - ku pokrzepieniu.




Gabriela napisał(a)


Bajeczny kolor. I takie półpełne są. Ja też tu zaglądam ku pokrzepieniu.


agniecha973 napisał(a)
O taaaak! Tu się można wzmocnić! Czekam na następne zdjęcia. Nawet powtórkowe. Na nowe strony zawsze się przybiegnie popatrzeć, na przewijanie w tył niekoniecznie jest czas


Drogie Ogrodniczki nie wiem co dla Was jest najbardziej krzepiące o tej porze, ale dla mnie to ten cud natury, który już niebawem się wydarzy
Ze śpiących, niemal półżywych patyczków, gałązek, pędów obudzi się życie i będziemy oglądać takie widoki.
Dla mnie to największa wiosenna przyjemność

-


-

-



____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 17:34, 09 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Bogdzia napisał(a)
Vivuś jestem u Ciebie na bieżąco choc nie zawsze piszę bo tu głównie rozmowy o różach a co ja moge o nich powiedziec????Pisałas o kłopotach ale również że już wszystko dobrze więc zdrówka zycze Tobie i M bo zaraz bedzie potrzebne w ogródku.Róże takie cudne że gdybym nie widziała to bym uwierzyc nie mogła.


Bogdziu, z różami chyba mamy podobne doświadczenie tylko Twoje serce zwróciło się w inną stronę i tak tylko Ci się wydaje, że niewiele możesz powiedzieć A może się droczysz
Nie wiem dlaczego się utarło, że tu róże, byłaś i wiesz, że teren rozległy i są jeszcze inne roślinki
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Bogdzia 17:35, 09 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Masz racje ja tez uwielbiam młodziutką zieleń szczególnie moich buków , jest tak cudna i delikatna ze nigdy nie mam dośc jej widoku i w tym czasie dzięcioły walą w puste pnie szukając partnerek, te dwa fakty razem to cud wiosenny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
viva 17:36, 09 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Iwk4 napisał(a)

Vivo, twoje róże są cudne. W zeszłym roku posadziłam dwie New Dawn. Az mi się oczy śmieją. Mam nadzieję, że kiedyś też moje tak będą wyglądać


Iwonko u mnie N.D. rozkęcała się powoli ale u Ciebie może będzie szybciej.
Czego Ci życzę
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Bogdzia 17:40, 09 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
viva napisał(a)


Bogdziu, z różami chyba mamy podobne doświadczenie tylko Twoje serce zwróciło się w inną stronę i tak tylko Ci się wydaje, że niewiele możesz powiedzieć A może się droczysz
Nie wiem dlaczego się utarło, że tu róże, byłaś i wiesz, że teren rozległy i są jeszcze inne roślinki


Teren rozłegły i cudnych roslin Ci nie brakuje ale róze masz tak piękne jak mało kto , (żeby już nikogo nie urazic) . Mało jest osób które z różami mają takie efekty jak Ty , u Ciebie one w rzeczywistości są tak piękne jak zrobione Photoschopem .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
viva 17:45, 09 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Agania napisał(a)
Vivuś, musiałam się cofnąć do tyłu, bo nie sposób u Ciebie zostawić tylko pozdrowienia
Podziwiam twoją kolekcję peoni i różane kobierce, tworzysz obwódki z rozmachem, żurawkowe, bodziszkowe, kuklikowe, wiem ile to zajmuje czasu, żeby uzyskać taki efekt, tym bardziej doceniam waszą pracę. Jeszcze nowości kuklikowe nam serwujesz

Z ożanką nie mam żadnych problemów, po prostu jej jeszcze nie mam
Serdeczne


Agatko, masz rację, wyprodukowanie dużej obwódki z jednej czy kilku sadzonek wymaga czasu i cierpliwości. Szczęśliwie, te które mam rozrastały sie bardzo szybko
U ożanki mam nadzieję była to tylko jednarazowa wpadka. Jest warta zachodu. Może u Ciebie też zagości
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Urszulla 17:45, 09 lut 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Lubię tu wpadać a dziś tu tyle kwiecia że aż miło ciekawa jestem obwódki kuklikowej latem, bo bodziszkową myślę skopiować kiedyś
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
viva 18:17, 09 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Bogdzia napisał(a)


Teren rozłegły i cudnych roslin Ci nie brakuje ale róze masz tak piękne jak mało kto , (żeby już nikogo nie urazic) . Mało jest osób które z różami mają takie efekty jak Ty , u Ciebie one w rzeczywistości są tak piękne jak zrobione Photoschopem .


Bogdziu, parafrazując Twoje słowa..... tu żadna moja zasługa, to rośliny są tak piękne
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
monteverde 18:21, 09 lut 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Vivo a jak sie nazywają ulubieńcy? Crown Princess Margareta? i jeszcze?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
viva 18:22, 09 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Urszulla napisał(a)
Lubię tu wpadać a dziś tu tyle kwiecia że aż miło ciekawa jestem obwódki kuklikowej latem, bo bodziszkową myślę skopiować kiedyś


Tak, w taki zimowy czas każdy kolorek miły
Ula znlazłam zdjęcie kuklikowej z początku czerwca i nieudane z początku lipca. Dalszych chyba nie mam ale trzyma fason cały sezon i swą neutralnością porządkuje rabatę.



____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies