Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Kasya 17:34, 04 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41994
Bogdzia napisał(a)
Zaglądam i podziwiam. Gratki na 500 stronkę .


Ja to samo


i jeszcze pytanie o Gipsy boy, bo chyba masz, czy na słoncu nie powinien rosnąć ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anabuko1 23:19, 08 sie 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
viva napisał(a)

size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/91/918709/original.JPG[/img]


i jeszcze wędrujące dzwonki


To zdjątko jest cudne.I ten dzwonek ,, i ta cuudna róża

Przyszłam do ciebie z rekomendacji Nallar -Ewy.Stwierdziła,że znasz prawie wszystkie róże.I będziesz wiedziała, co to za odmiana. Mojej nowej piennej.
Ale pooglądałam sobie trochę.I jestem zachwycona ?Twoim misternym ogrodem, rabatami.
Łan liliowcowy robi niesamowite wrażenie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
butterfly 19:14, 11 sie 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Vivo, jak się nazywa ta biała róża, którą się wszyscy zachwycali - Aspirin czy Artemis - one ciągle mi się mylą...
A może któraś z dziewczyn tu zaglądających pamięta?
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
viva 23:18, 11 sie 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Ensata napisał(a)
Cienista przepiekna. Pierwszy raz widzę inna werbenę niz ten potwór Patagońska


Hastata tylko tak niewinnie wygląda Patagońska przy niej to delikatność


alinak napisał(a)
Viva co tu dużo gadać ,i cienista i okolice stawu i cała reszta to moja ciągła inspiracja .dzisiaj znowu przyczepiła się do mnie rabata z czerwonymi berberysami i różami pod nimi . ciągle coś mi się tu podoba i ciągle ostatnio mam ciągotki do zmian . oj chyba mój temperament tego nie wytrzyma .
jeśli szlak zawiedzie cię do małopolski to wiesz że tu brama zawsze szeroko otwarta


Alinko, chyba nie myślałaś, że upiększanie naszych ogrodów kiedyś się kończy
I całe szczęście, że się nie kończy bo to świadczy o tym, że jeszcze coś nam się chce i mamy siłę do działania, że nasze główki pracują a kości nie rozlatują się
Domaga się też tego Twój temperament
Jeszcze nie wiem jak mnie szlak poprowadzi za zaproszenie dziękuję

monteverde napisał(a)

ślicznie mam też hastatę, a zwykle jeżówki są najlepsze, nie znikają jak te odmianowe buziolki


Każdego roku zwiększam stan posiadania zwykłych jeżówek Brakuje mi białych ale postaram się o nie

Karol99 napisał(a)
Właśnie a jak to jest z tymi jeżówkami, bo chciałem u siebie posadzić. Czy to prawda, że co parę lat należy je odmłodzić bo zanikają?


Karolu, fajny avatarek
Nie mam jeszcze doświadczenia z odmianowymi jeżówkami, bo mam je dopiero trzeci sezon ale po tej zimie straciłam połowę więc chyba nie jest z nimi najlepiej

AgnieszkaW napisał(a)
Cudnie


Agnieszko, dziękuję roślinki starają się

Donia72 napisał(a)
Gratki na 500 str.



Donia dziękuję za odwiedziny i gratki

____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 23:25, 11 sie 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
butterfly napisał(a)
Vivo, jak się nazywa ta biała róża, którą się wszyscy zachwycali - Aspirin czy Artemis - one ciągle mi się mylą...
A może któraś z dziewczyn tu zaglądających pamięta?


Beatko, nie byłam przy zachwytach nad różą ale jeśli to była biała to może to być tylko Artemis Aspirynka u mnie nie jest zachwycająca a w tym roku została przygłuszona przez kocimiętkę więc na pewno nikt na nią nie zwrócił uwagi

Artemis warto mieć Dla przypomnienia (teraz jeszcze nie kwitnie)






____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 23:39, 11 sie 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
anabuko1 napisał(a)

To zdjątko jest cudne.I ten dzwonek ,, i ta cuudna róża

Przyszłam do ciebie z rekomendacji Nallar -Ewy.Stwierdziła,że znasz prawie wszystkie róże.I będziesz wiedziała, co to za odmiana. Mojej nowej piennej.
Ale pooglądałam sobie trochę.I jestem zachwycona ?Twoim misternym ogrodem, rabatami.
Łan liliowcowy robi niesamowite wrażenie


Aniu, rekomendacja Ewy niewspółmierna do mojej wiedzy znam tylko swoje róże
Zajrzę do Ciebie, może rozpoznam

Ta piękna różyczka to Pink Swany

____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 23:46, 11 sie 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
paniprzyroda napisał(a)
Pięknie zmienia się ogród gratulacje z okazji okrągłej liczby stron, chociaż to i tak mało dla takiego miejsca pozdrawiam


Dziękuję Mariolu Dążę do tego aby zmieniał się na lepsze ale teraz jest trudny czas (jak wszędzie) i muszę odganiać przykre myśli


siakowa napisał(a)
Gratuluje 500 stron i tak pięknego ogrodu


Dziękuję Kasiu

Teraz widoczek



____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 00:03, 12 sie 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Margarete napisał(a)

O widzisz Vivo i to jest dla mnie dobra wiadomośc, musze w necie poszukac jego nowszych płyt, bo on jest twórca niszowym i w ogólnodostępnych sieciach i punktach sprzedaży na pewno jego twórczości nie znajde.
Dzieki za info i pozdrawiam i ogladam aktualne foty z waszego ogrodu i zachwycam sie kolejna jego odsłoną........
Pozdrawiam


Tak Małgosiu, płytę można znaleźć tylko w sklepie internetowym albo poprosić o sprowadzenie.

mira napisał(a)
Ja podpisuję się pod tym co tam koleżanki napisały że na bieżąco i że łał, no kiedy by nie zajrzeć - pewnie nie masz czasu bo stale wylewasz swój staw na rabaty - czy masz jeszcze wodę w stawie? nie ma żartów to jest problem
prognozy u mnie nie pokazują opadów a to już trwa dobre 2 miesiące

ja w sprawie Cornelii bo potrzebuję jakąś krzaczastą różę na rabatę bylinowa bo mam dosć czekania aż durne dalie urosną i zakwitną więc bedzie zawsze dobre struktura no i chodzi mi po głowie ta Corneli tylko pamiętam że pisałaś że krótko kwiatki i coś tam albo mam umyslaną plaisanterie

pozdrawiam


Miro, dziękuję za wytrwałość
Staw to nasze i naszego ogrodu zbawienie, na szczęście nie wysycha i wody nam nie brakuje. Sam staw teraz nie grzeszy urodą, bo mimo działających źródeł wymiana wody chyba jest mała. Nawet nasz staw czeka na ochłodzenie i dostawę wody

O Cornelii tak pisałam, że krótko trzyma kwiaty i dalej to podtrzymuję. Może gdyby pogoda była inna to teraz byłoby lepiej. Trudno mi coś dobrego o niej napisać ale też nie mam dużych obserwacji, bo mam ją od ubiegłej wiosny, co w praktyce daje jeden sezon.
A jakiej róży szukasz? chodzi o kolor Cornelii czy o pokrój?

Pszczelarnia napisał(a)
Cudne są te dziurawce.



Tak, Ewo dziurawce mamy cudne Chyba mogę jeszcze dokupić


Bogdzia napisał(a)
Zaglądam i podziwiam. Gratki na 500 stronkę .


Bogdziu, dziękuję za gratki

Podziwiam za zaglądanie Abyś na darmo nie zaglądała aktualna foteczka




____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Rench 00:09, 12 sie 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Buziaczki Vivo Przesyłam dzisiaj pozytywna energię
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
viva 00:15, 12 sie 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Kasya napisał(a)


Ja to samo


i jeszcze pytanie o Gipsy boy, bo chyba masz, czy na słoncu nie powinien rosnąć ?


Tak samo dziękuję

U mnie Gipsy Boy rośnie na słonecznym miejscu i nie zauważyłam aby go przypalało.

Tak było
-

____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies