Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

mira 19:37, 05 mar 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Witaj!

mam dziś słaby zasięg i kiepsko otwierają mi się zdjęcia - ale i tak buszuję po ogrodowisku
widziałam kwitaeczki floksy - czuję jak pachną, lilia cud kolor i ten sam liliowiec który mam
w tym tygodniu jeszcze zimno ale w przyszłym już wybuchnie !!! - co ? wiosna oczywiście

masz rację po sobocie do dziś zakwasy

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
AniaDS 19:41, 05 mar 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
majkel0326 napisał(a)
Powoli,powoli i się obudzą z zimowego snu Tylko mogłoby być ciut cieplej.U nas dzisiaj piękne słonko świeciło,ale było zimno, brrr

U mnie podobnie. W sobotę mogłam rządzić w ogrodzie, dziś ziemia zmarznięta na kość nawet w południe.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
majkel0326 19:57, 05 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
U nie też ziemia była już mięciutka,a teraz ponownie przemarzła.Ciężko cokolwiek było dziś zrobić
____________________
Maja - Moje roślinki
justi 19:59, 05 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Rozpędziłam się dziś na pracę z gracuszką i wróciłam, bo zmarznięta ziemia. W nocy duży mróz jeszcze ma być, cóż musimy poczekać.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Celina 20:00, 05 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Pobiegłam na ogródek z tęsknoty!Poza tym bałam się bardzo bo mi stała woda w nowej rabacie a tam nowe nasadzenia,całe szczęście po wodzie ani śladu
____________________
Celina - Moje poletko
an_tre 20:01, 05 mar 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Celinko nie było cię na forum ale za to odwaliłaś kawal dobrej roboty w domu, nigdy nawet nie pomyślałam o kładzeniu tapety tym bardziej cię todziwiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Celina 20:08, 05 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Mam taki "krzaczor" ,bardzo bym chciała go ładnie uformować,ale trochę się boję ,aby nie popsuć Od czego zacząć i co z niego zrobić? Marzy mi się stożek poradźcie proszę
____________________
Celina - Moje poletko
an_tre 20:12, 05 mar 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Celina napisał(a)
Mam taki "krzaczor" ,bardzo bym chciała go ładnie uformować,ale trochę się boję ,aby nie popsuć Od czego zacząć i co z niego zrobić? Marzy mi się stożek poradźcie proszę
Ja ci się marzy stożek to tnij bukszpan wszystko zniesie . będzie piękny
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
andziulka 20:30, 05 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Celinko, zuch z Ciebie dziewczyna. Efekt Twojej pracy w domu rewelacyjny Teraz będziesz mogła zająć się pracami w ogrodzie. Widzę, że jednak masz dużo cieplejszy klimat. u mnie juki, berberysy i wiele innych roślin wymarza kazdego roku. Dlatego teraz sadzę tylko nadające sie do mojego regionu U mnie mrówki pojawiały się w okresie suszy, dlatego ta woda działała na nich skutecznie. Jeśli to nie pomoże, będziesz szukać innych środków, w ostateczności chemia U mnie dalej mróz, ziemia zmarznięta i nic nie mogę robić w ogrodzie. Muszę uzbroić się w cierpliwość
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Bogdzia 20:47, 05 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piekny bukszpan wielu amatorów by na niego było. Jak Ci się marzy stożek to poczytaj u mądrzejszych jak to robia i tnij.Powodzenia .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies