Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

dajana 09:38, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
hanka_andrus napisał(a)
Dajanko,teraz to ja nic nie słucham,aparacik na uchu, ,musiałabym na muzykę mieć drugi na inne tony nastawiony. Ale kiedyś bardzo lubiłam słuchać Stare Dobre Małżeństwo.....za moich młodych lat Szczepanik,Koterbska,Santor,też German......2+1,Elleni.
To były piosenki do serca....


Szczepanik hmm,,, pierwsze miłosne uniesienia ,pamiętam.Żal mi bardzo Ani z 2+1 .Windą do nieba grają na wszystkich weselach a ona biedna zyje w nędzy Nie podniosła się juz po rozstaniu z mężem .Drogi ludzkie są nieprzewidywalne ,nieczego tez nie ma na zawsze ,na wyłacznośc .Dzisiaj mamy wszystko, jutro nic .Trzeba miec tego swiadomość ,celebrowac kazdą szczęsliwą chwilę No dobra,, bo zaraz wykład strzelę z pokory he,he.Mnie to tak trzeba powstrzymywac obuchem w łeb dla zatrzymania Zaczynam pisać o jednym a konczę zupełnie gdzie indziej,, taka ze mnie gaduła Haniu .Ide do ciebie na sniadanko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
jotka 10:15, 11 gru 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Gusta muzyczne nam się trochę rozjechały, ale pasztet nas połączył Jego smak towarzyszy mi od dzieciństwa i bez niego nie wyobrażam sobie Świąt Z królika nie robiłam - kiedyś spróbuję ... A ćwikła? No oczywiście lecę (a raczej ślizgam się po śniegu) dzisiaj po buraki. Czas na zamknięcie jej w słoiku

Miłego dnia
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
dajana 10:23, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
jotka napisał(a)
Gusta muzyczne nam się trochę rozjechały, ale pasztet nas połączył Jego smak towarzyszy mi od dzieciństwa i bez niego nie wyobrażam sobie Świąt Z królika nie robiłam - kiedyś spróbuję ... A ćwikła? No oczywiście lecę (a raczej ślizgam się po śniegu) dzisiaj po buraki. Czas na zamknięcie jej w słoiku

Miłego dnia


ha,ha wesoła z ciebie dziewczyna Jolu.Kup te długie są smaczniejsze Moich juz brakło ale miałam Kiedy wrócisz napisz jakie jeszcze potrawy serwujesz Nie wykluczone ze wiecej nas połączy Miłej pracy bez poslizgu Buzka
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
gusiarz 10:29, 11 gru 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Witaj Dajanko - obejrzałam caly wątek i chcę powiedzieć, że masz piękny dom i ogród. I w dodatku z małopolski jesteś - jak ja. Pozdrawiam krajankę
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Milka 10:39, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Też poczytałam o gustach muzycznych, i lubię jak Ty Szczepanika, Turnała, Gerchutę, Niemena..i paru innych...i fajne stwierdzenie padło, muzyka i taniec leczy
pozdrawiam, dzięciołą zazdroszczę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dajana 12:34, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
gusiarz napisał(a)
Witaj Dajanko - obejrzałam caly wątek i chcę powiedzieć, że masz piękny dom i ogród. I w dodatku z małopolski jesteś - jak ja. Pozdrawiam krajankę


Witaj Agusiu !!toż ja mam ciebie na wyciągniecie reki To miła wiadomośc dla mnie bardzo miła.Z ogrodem to jakas pomyłka bo ja go jeszcze nie mam kochana na razie miejsce jedynie i tysiace przemysleń Dom mi się podoba,, bo to w koncu moje dzieło zmiana skromnego projektu na domek z marzeń ,,chyba mi sie udało osiagnąc cel .Zobaczymy jak mi pójdzie z ogrodem .Ide cie odwiedzić bo nie pamietam czy kiedys u ciebie byłam. Ściemniac nie będę Dziekuję za miłe słowa Wróć do mnie czasem Równie serdecznie pozdrawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 12:40, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
irena_milek napisał(a)
Też poczytałam o gustach muzycznych, i lubię jak Ty Szczepanika, Turnała, Gerchutę, Niemena..i paru innych...i fajne stwierdzenie padło, muzyka i taniec leczy
pozdrawiam, dzięciołą zazdroszczę


Irenko z twoją haryzmą ,temperamentem i pogodą ducha,,, to ja cię juz przy salsie ujrzałam he,he .Nie ma u ciebie dzieciołów? Wystaw no słoninę na płot a zobaczyczysz że przyleci
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
gusiarz 12:48, 11 gru 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Dajanko - po Twoim ogrodzie spacerowałam i to nie żadna pomyłka, że piękny. To, że jeszcze nie skończony - to nic. Ale masz piekne rośliny i warzywniak!!! Jak dla mnie super. I wiem, że będzie coraz lepiej, bo potrafisz realizować marzenia.
Na wyciągnięcie ręki mówisz - aż tak blisko siebie jesteśmy?
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Milka 13:01, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
dajana napisał(a)

Też poczytałam o gustach muzycznych, i lubię jak Ty Szczepanika, Turnała, Gerchutę, Niemena..i paru innych...i fajne stwierdzenie padło, muzyka i taniec leczy
pozdrawiam, dzięciołą zazdroszczę


Irenko z twoją haryzmą ,temperamentem i pogodą ducha,,, to ja cię juz przy salsie ujrzałam he,he .Nie ma u ciebie dzieciołów? Wystaw no słoninę na płot a zobaczyczysz że przyleci


zgadłaś, salza i te inne gorące rytmy mam w krwi

wiesz, słoninka jest wszędzie, ale mnie nie ma, wychodzę wcześnie, wracam późno, nie mam kiedy tego wszystkiego oglądać, a są na pewno, tylko nie wiem czy dzięcioły
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dajana 20:06, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
gusiarz napisał(a)
Dajanko - po Twoim ogrodzie spacerowałam i to nie żadna pomyłka, że piękny. To, że jeszcze nie skończony - to nic. Ale masz piekne rośliny i warzywniak!!! Jak dla mnie super. I wiem, że będzie coraz lepiej, bo potrafisz realizować marzenia.
Na wyciągnięcie ręki mówisz - aż tak blisko siebie jesteśmy?


Milutka jesteś Agusiu ale warzywnik mam ok przyznaję zajmuje troszkę miejsca ale nie wyobrażam sobie go nie mieć Z kwiatuszków mam troszkę róż i hortensji reszta w powijakach. Kiedyś mój ogród będzie pięknyZaczynam działać wiosną i to jest pocieszające.Jesteśmy blisko ,,ok 80 km dla mnie to blisko wsiadam do samochodu i jadę .Przeczytałam że jeżdzisz na giełdę kwiatową na Balicką.,,zupełnie o niej zapomniałam .a w Krakowie jestem bardzo często to tylko 33 km Szukam w pobliżu szkółki gdzie mogłabym kupić zdrowe świerki serbskie Nie rzuciły ci się gdzieś w oczy tak przy okazji? Idealne na moją wapienną glebę W około same sosny graby i buki Świerka ani jednego a ja je bardzo lubię.Ale się rozgadałam .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies