Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 14:39, 13 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
AniaDS napisał(a)


A to nowa róża, jak widac pnąca. No właśnie - rusztowanie jej podstawiliśmy, tylko teraz jak ją po nim prowadzić? Chyba musze mądrych ludzi popytać.


Pnące róże warto poziomować, wówczas obficiej kwitną. Czyli najlepiej pędy rozkładać na pergoli na kształt wachlarza .

Piękne hosty, aż mi oko zabłysło .


Kochana jesteś Aniu! Czyli będę ją rozkładać na boki w miarę jak kolejne pędy będą dosięgały kratki. Dzieki wielkie!
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 14:40, 13 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Sebek, Ty to byś tam chyba zemdlał z wrażenia! Może się kiedyś wybierzesz?
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 14:30, 14 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
No nie mogę się na te nowe hosty napatrzeć! I codziennie ganiam i patrzę czy już urosły
____________________
ogród w Holandi
Milka 15:39, 14 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agatko, piękne hostowe zakupy ślicznie tam wyglądają, a to że co dziennie biegasz, to nie dziwota, my też tak robimy i jak listeczek przybędzie to już wielkie łał!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
nieszka 16:23, 14 maj 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Super te Twoje hosty wyglądają! a jak się krzesła sąsiada w widok ładnie wkopmonowały
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
agata_chrosc... 19:08, 14 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Irenko, no mówię Ci - dawno nic mnie tak nie cieszyło!
Nieszko - witaj! Faktycznie fajnie te krzesła wyglądają w zielonej ramie. Ale jak to wszystko porosnie to juz ich widac nie będzie. Niestety.
____________________
ogród w Holandi
Pszczelarnia 19:47, 14 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Agato, hostowisko i zagłębie ogrodnicze super. Zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Ogromne. I te okoliczne ogrody. Ach, żeby u nas tak było. Żeby było coś więcej niż wydeptana trawa i składziki niepotrzebnych rzeczy na podwórku.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agata_chrosc... 21:36, 14 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Oj, tak, tak! Zgadzam się z Tobą całkowicie Pszczółko. Ta świadomość estetyczna, zwłaszcza u tzw. prostych ludzi to jest chyba przepaść nie do zasypania. Muszę któregoś dnia zrobić fotki ogrodów przy zwykłych gospodarstwach rolnych. Człowiek hoduje dajmy na to krowy, a jego ogród przed odmem wygląda jak konkursowa aranżacja. Ech!
____________________
ogród w Holandi
ircia 21:52, 14 maj 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
agata_chroscicka napisał(a)
No nie mogę się na te nowe hosty napatrzeć! I codziennie ganiam i patrzę czy już urosły


Agatko - super, super!!!!! Twoje hosty wyglądaj cudnie!!!!
Nie dziwię się, że chodzisz i je podziwiasz bezustannie
Mnie szczególnie ujęła hosta June - idealnie pasowałaby do mojego grafitowego płotu!!!!
A zdjęcia z Holandii powalające! Mogłabym tam spędzać każdy urlop!!!

____________________
Ogród Irci
agata_chrosc... 22:34, 14 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Wiedziałam Irciu, że hosty Ci się spodobają! No i mam nadzieję, że faktycznie będziesz urlopować w Holandii Wtedy koniecznie musisz do mnie wpaść! A June to dość popularna odmiana więc myslę, że bez problemu w Danii kupisz. A gdybyś nie znalazła, a nadal chciała, to mogę Ci podesłać. Ale na pewno znajdziesz
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies