Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

Madzenka 22:37, 14 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agata_chroscicka napisał(a)
No nie mogę się na te nowe hosty napatrzeć! I codziennie ganiam i patrzę czy już urosły

I co urosły???? PIękne!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agata_chrosc... 22:48, 14 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Kilka fotek z okolicznych ogródków
Róża, którą ja od dzieciństwa znam jako dziką, a znawcy nazywają ją jakos tak zdecydowanie mądrzej:


to zdaje się głóg


to wszyscy znają


I wisteria
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 22:49, 14 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Hej Marzena - za każdym razem mi się wydaje, że jakby jakoś większe!
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 22:55, 14 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
A tu taka fajna kompozycja jałowca z czymś


Na to zdjęcie popatrzcie uważnie. To oczywiście bukszpan, ale dwie odmiany obok siebie. Mnie się zawsze wydawało, że bukszpan jest jeden, a tu się okazuje, że te listki moga się od siebie znacznie różnić.


I pierwsze w tym roku kwiaty hortensji. Te krzaki nie były niczym okrywane na zimę, a przez dwa tygodnie były mrozy do -20 w nocy i ok. -10 w dzień. I nic im nie jest! Wszędzie pełno pączków i zakwitną jak co roku. Dziwne, prawda?
____________________
ogród w Holandi
GabiK 23:34, 14 maj 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Agatko piękne zdjęcia i hostessy. Żałuję, że przegapiłam możliwość spotkania z Tobą.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
monteverde 23:50, 14 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aga ta róża to Rosa Rugosa w moim rodzinnym mieście była ulica cala wysadzana głogiem, jak kwitły drzewa był przepiękny widok a z jałowcem to chyba zawilec
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agata_chrosc... 09:18, 15 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
GabiK napisał(a)
Agatko piękne zdjęcia i hostessy. Żałuję, że przegapiłam możliwość spotkania z Tobą.


Ja też żałuję, zwłaszcza, że było tak blisko! Następnym razem koniecznie daj znać. Gdybyście na przykład do Jana vd Top jechali po hosty, to Berneveld jest niedaleko mnie! A kiedy swoje hosty pokażesz? Ganiam tam do Ciebie co chwilę i nic.
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 09:20, 15 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
monteverde napisał(a)
Aga ta róża to Rosa Rugosa w moim rodzinnym mieście była ulica cala wysadzana głogiem, jak kwitły drzewa był przepiękny widok a z jałowcem to chyba zawilec


O! Od mądrego człowieka to zaraz wszystkiego można się dowiedzieć. A ten zawilec to jakiś gigant bo liście ma wielkości dłoni mniej więcej
____________________
ogród w Holandi
kwiatholandii 16:03, 15 maj 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Agata, hosty piękne. Bardzo się Twój ogród zmienia. Już niedługo nie będziesz miała co robić zwolnij kobieto .
ps. w sumie sawsze możesz nas odwiedzić. Mamy dduuuuuużoooo pracy
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kaisog1 20:22, 15 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Agata bo to najprawdopodobniej Buxus microphylla czyli bukszpan drobnolistny (ależ ja jestem mądra odkąd posiadam katalog )

Ta róża piękna. Pachnie? Wisteria super, zawsze ja lubiłam. Jednak dla mnie zdecydowanie lepiej wygląda jak się po czymś pnie a nie w formie drzewka
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies