Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

ircia 21:46, 15 maj 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
agata_chroscicka napisał(a)
Wiedziałam Irciu, że hosty Ci się spodobają! No i mam nadzieję, że faktycznie będziesz urlopować w Holandii Wtedy koniecznie musisz do mnie wpaść! A June to dość popularna odmiana więc myslę, że bez problemu w Danii kupisz. A gdybyś nie znalazła, a nadal chciała, to mogę Ci podesłać. Ale na pewno znajdziesz


Dzięki Agatko - hosty będę szukać, myślę, że w jakiejś dużej szkółce znajdę
____________________
Ogród Irci
AniaDS 20:35, 16 maj 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Piękne zdjęcie głogu, marzy mi się taki w ogrodzie .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
TheMagda 12:03, 17 maj 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Jestem zachwycona Pani zawziętością, pracowitością a w końcu efektami !!
Jestem powalona na łopatki.
Będę często do Pani zaglądać. pozdrawiam
M.
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Sebek 09:55, 18 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
agata_chroscicka napisał(a)
Sebek, Ty to byś tam chyba zemdlał z wrażenia! Może się kiedyś wybierzesz?



Tiaa - do Holandii jechać żeby liście obejrzeć W zasadzie mogę szybko, bo przecież trawa na Stadion Narodowy przyjechała (w ogóle po co znowu ją zakładają?) to wsiądę do tira jak się wracać do Holandii będą

Ale na rabatce wyglądają super - no i ten piękny trawnik
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agata_chrosc... 19:14, 18 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
kwiatholandii napisał(a)
Agata, hosty piękne. Bardzo się Twój ogród zmienia. Już niedługo nie będziesz miała co robić zwolnij kobieto .
ps. w sumie sawsze możesz nas odwiedzić. Mamy dduuuuuużoooo pracy

Bez obaw - cała lewa strona do zrobienia została, łacznie z nowym płotem. Ale to dopiero na jesieni i wtedy cała rabata różana i berberysowa będzie do zrobienia. A na razie jeszcze huk roboty w innych miejscach. Ale wpadłabym do Was bardzo chętnie
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 19:15, 18 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
kaisog1 napisał(a)
Agata bo to najprawdopodobniej Buxus microphylla czyli bukszpan drobnolistny (ależ ja jestem mądra odkąd posiadam katalog )

Ta róża piękna. Pachnie? Wisteria super, zawsze ja lubiłam. Jednak dla mnie zdecydowanie lepiej wygląda jak się po czymś pnie a nie w formie drzewka


Tez musze sobie taki katalog kupić! A róża pachnie, takim podstawowym różanym zapachem.
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 19:16, 18 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
ircia napisał(a)

Wiedziałam Irciu, że hosty Ci się spodobają! No i mam nadzieję, że faktycznie będziesz urlopować w Holandii Wtedy koniecznie musisz do mnie wpaść! A June to dość popularna odmiana więc myslę, że bez problemu w Danii kupisz. A gdybyś nie znalazła, a nadal chciała, to mogę Ci podesłać. Ale na pewno znajdziesz


Dzięki Agatko - hosty będę szukać, myślę, że w jakiejś dużej szkółce znajdę


Na pewno! Poszukaj w tamtejszym internecie. Na pewno i w Danii są hostowi maniacy
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 19:16, 18 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
AniaDS napisał(a)
Piękne zdjęcie głogu, marzy mi się taki w ogrodzie .


To fakt - pięknie teraz wygląda. Ja to już nie mam na niego miejsca, ale podziwiam w okolicznych ogrókach.
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 19:20, 18 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Madzioskoczek napisał(a)
Jestem zachwycona Pani zawziętością, pracowitością a w końcu efektami !!
Jestem powalona na łopatki.
Będę często do Pani zaglądać. pozdrawiam
M.


Magdo - taki zwyczaj jest, że na forum wszyscy są po imieniu - i starzy i młodzi i fachowcy i laicy. Więc mam nadzieję, że nie obrazisz się za tę "Magdę". Bardzo mi się zrobiło miło od Twoich komplementów! Niby ogród robi człowiek głównie dla siebie, ale oczywiście bardzo jest przyjemnie jeśli jeszcze komuś się podoba. Wielkie dzięki! Wpadnę do Ciebie jak tylko złapię oddech
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 19:23, 18 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Sebek napisał(a)

Sebek, Ty to byś tam chyba zemdlał z wrażenia! Może się kiedyś wybierzesz?



Tiaa - do Holandii jechać żeby liście obejrzeć W zasadzie mogę szybko, bo przecież trawa na Stadion Narodowy przyjechała (w ogóle po co znowu ją zakładają?) to wsiądę do tira jak się wracać do Holandii będą

Ale na rabatce wyglądają super - no i ten piękny trawnik


Na pewno znajdziesz jakiś lepszy środek transportu! Cieszę się, że Ci się hosty i trawnik podobają. Bo mnie też Tylko coś mi te hosty zaczęło podgryzać. I to wybredne jakieś, bo tylko jasne części i nie w całości tylko wierzchnią warstwę, także zostaje taka prawie przezroczysta błonka. Może ktoś wie co to?
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies