Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mini ogródek-maxi problemy czyli prośba o pomoc...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mini ogródek-maxi problemy czyli prośba o pomoc...

Sebek 00:07, 05 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gosia dobrze radzi - zdejmij darń i wysyp żwirkiem - będzie fajnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
motylla 13:50, 10 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Święta minęły Obżarstwo będzie ukarane - zabieram się ostro do roboty. Wprawdzie na mojej ukochanej zumbie też palę kalorie z przyjemnością, to jednak efekt w postaci wymarzonego ogródka będzie dodatkową jeśli nie podstawową nagrodą
Stwierdziłam, że dopóki nie wyznaczę tego koła/owalu, to się w życiu nie zabiorę do pracy. Dziś dałam chyba radę to równo zrobić, węże ogrodowe wyznaczają granice. Łopatą trochę powycinałam kontur, ale nie dałam fizycznie rady Podziwiam Was za kondycję... Będę to robić etapami, a jak usunę tę darń to nie wiem...
Wycięcie po lewej koło biedronkowych bukszpanów nieaktualne
Może się nie udzielam aktywnie na razie - ale to dlatego, że wciąż czytam Wasze wątki, nadrabiam - pozdrawiam Was bardzo cieplutko
____________________
Małgosia - Na okrągło
Juzia 14:02, 10 kwi 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38797
Ooo jakie pięknę kółko będzie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Sebek 21:25, 12 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Na pewno będzie fajnie - przekopałaś już coś?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
motylla 13:17, 13 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Leje i leje u mnie... Nawet wczoraj wyszłam do ogródka, ale ta ziemia (u nas gliniasta) jest nie do zdjęcia, taka ciężka i mokra... Weekend ma być pogodny, obiecaliśmy sobie wyznaczyć rabatę, skosić trawę, żeby móc uzupełnić nasionami ładnie łyse placki, jakie zostały po tegorocznej zimie i miejsca, które wytniemy na koło z obecnych rabatek. Także mam nadzieję dołączyć dowody naszej ciężkiej pracy Pozdrawiam, Sebku!
____________________
Małgosia - Na okrągło
abiko 14:42, 13 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413


Gosia, ale całkiem fajnie to wygląda, a nie myślałaś, żeby w dolnym lewym rogu dać jakaś choinę a przed nią np. hortensje? Chyba, że tam jest przejście..muszę wrócić i zobaczyć
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
motylla 14:58, 13 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Tu Agnieszko będzie zakątek trawiasto -hortensjowy Rośnie tu juz 3-ci rok Miskant Giganteus - ma ponad 2 metry spokojnie, pięknie go widzę z salonu
W tym roku, jako że ten kawałek się powiększy, podsadzę hortensją, brzegiem kulek może się dohoduje jakichś z biedronkowej trójki
____________________
Małgosia - Na okrągło
abiko 15:08, 13 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
A za miskantem nie będzie miejsca na np. jakieś drzewo? fajnie by wyglądało, może jakaś wiśnia lub śliwa?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
motylla 15:31, 13 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
To jakieś 1,5 metra na 1,5/2 może...Miskant ma średnicy jakieś 50 cm, rozkłada się na boki trochę.
____________________
Małgosia - Na okrągło
motylla 17:54, 14 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
EKSTREMALNE METAMORFOZY!
Witam po megapracowitym dniu! Jestem taka dumna!!!!!!!!!! Zobaczcie!!!!!!!
____________________
Małgosia - Na okrągło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies