Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mini ogródek-maxi problemy czyli prośba o pomoc...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mini ogródek-maxi problemy czyli prośba o pomoc...

Gardenarium 17:14, 15 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli chodzi o bylinki do cienia to daj ładne hosty np. Fire and Ice, Sum and Substance, wybór jest ogromny, żurawki, obwódka z bukszpanu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
motylla 19:32, 15 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Dziękuję Danusiu! To zaszczyt z Twoich ust pochwałę otrzymać! Jakbyś mogła w wolnej chwilce zasugerować jakieś bylinki - post wyżej postarałam się zebrać pytania.Nie wiem jeszcze co w miejsce chorej Hakuro...
____________________
Małgosia - Na okrągło
GabiK 13:12, 16 kwi 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Cześć Gosiu. Piękna zmiana.
Zamiast hakerów może wiśnia umbraculifera, albo śliwa nigra. Sztandarowe nieduże drzewka Danusi.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
motylla 14:35, 16 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Dziękuję Danusiu, jakoś nie zauważyłam Twojej wypowiedzi o bylinkach - ze zmęczenia Dziękuję bardzo Gabi, ta wiśnia to sporą ma jednak korone, myślałam, by ją dać między moje świerczki conica, teraz sama nie wiem Pozdrawiam!
____________________
Małgosia - Na okrągło
Netka 15:13, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Wpadłam się przywitać Małgosiu, bo już kilka razy zaglądałam do Ciebie Gratuluję super metamorfozy Ja też w tym roku na tym urlopie co Ty i zastanawiam się, ile czasu znajdę na ogród od września przy mojej trójeczce ... pozdrawiam ciepło
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
motylla 15:18, 16 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Hej, Anetko Ale nam dobrze... Jak my się przestawimy na rutynę szkolno-domową od września? Oj, łatwo nie będzie... Ja mam dwoje, więc nawet nie wyobrażam sobie jak jest z trojką.
Dobrze, że ten mój ogródek taki mikry Jakoś go ogarnę powoli. Powinnam pewnie od przedogródka zacząć, ale kaski brak a tam trzeba jednak zakupów... Dziękuję za słowa wsparcia - od razu się chce pracować jak się ma takie zaplecze obserwatorów Jak tu potem się wycofać? - trzeba do przodu i jeszcze udokumentować
W jakiej szkole pracujesz, czego uczysz?
____________________
Małgosia - Na okrągło
Netka 15:37, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Szkoła średnia Małgosiu, angielski Powiem Ci, że czasem tęsknię już za pracą, bo mam w domu obecnie 2,5 letnie baaardzo energiczne bliźniaczki więc lekko nie jest .. Od września przedszkole więc teoretycznie łatwiej mi będzie wyrwać się z domu, ale znowu będzie praca, także na jedno pewnie wyjdzie co do kaski to faktycznie, wszystko by człowiek zrobił i w innym tempie, gdyby leżała na kupce a tak, trzeba pomalutku dziubać ale jak to mój M. mówi, że "o głupotach bym myślała" gdybym cały ogród mogła od razu zrobić pozdrowionka, będę zaglądać
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
kaisog1 18:22, 16 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No gratuluje metamorfozy! Jest ślicznie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
motylla 19:34, 16 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Dzięki Gosiu! Ale lekką robotą bym tego usuwania darni nie nazwała Ale kop motywacyjny się przydał
____________________
Małgosia - Na okrągło
motylla 08:00, 19 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Kochani, to teraz zbieram pieniądze na bylinki, obwódki, tymczasem, zarażona bakcylem ogrodowiska, patrzeć nie mogę na mój przedogródek i bok Na początku wątku są zdjęcia, ale załączę dziś z wymiarami, bo chociaż przygotowałabym to co się da bez nakładów finansowych (jeszcze mi kanałowe leczenie zęba doszło, jakby mało wydatków było, uff)...
Przedogródek: najchętniej bym nie ruszała klona i brzózki. Klonik globosum wsadziliśmy w 10 rocznicę ślubu i planujemy tam sobie robić zdjęcie co roku Natomiast jeśli nie da się wkomponować brzózki, to ją gdzieś przesadzę (gdzie na tych hektarach????? ).
Bok z bukszpanami mógłby zostać, ale na pewno po wyciągnięciu darni spod nich - w linię? w falkę?
A może jej wyprowadzić?
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
____________________
Małgosia - Na okrągło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies