Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 15:40, 01 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Sebciu joga rzeżbi pieknie plecy a to u faceta chyba ważne ??? O dobroczynnym działaniu na kręgosłup pisać nie muszę .
Nordic walking prawidłowo wykonywany uruchamia wszystkie partie ciała jak jazda na biegówkach, ale trzeba naprawdę dobrze pracować rękoma a nie się podpierać.... Ale rekomenduję Jogę.
Przy bieganiu i siłowni każdy porządny trener zaleci ci raz w tychodniu jogę aby rozciągnąć i uelastycznić ciało.


Rzeźba musi być! Choć masę próbowałem dluugo, ale chyba nie jest mi to dane
Dziękuję za rekomendację, każda cenna
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:41, 01 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)
Gimnastyka wazna sprawa hihi oj zazdraszczam Wam tego spotkania czuc jak bardzo wszyscy sie do siebie zblizyli, real to real jednak

Sebku pieknie u Ciebie tak relaksujaco dla mnie


Mi też dzisiaj się przyda relaks... Tylko nie wiem co...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:43, 01 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mala_Mi napisał(a)
Małe sprostowanie dla Marteczki... przetwory robiłam zawsze i lubię to robić A gotuje jak już muszę.. bo nie lubię

I wrzucę do Ciebie pamiątkę za spotkania..





Dziękuję Aniu za fotkę, nie pamiętam co wtedy powiedziałaś, ale jak widać było śmieszne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
grupa_trzyma... 15:47, 01 paź 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Podczytuję i pozdrawiam! Powodzenia w studenckim życiu!
A z zajęć sportowych polecam Nordic Walking. Niby nic a namachać się trzeba solidnie!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Sebek 15:54, 01 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Relacja z pierwszego dnia nauki musi być! Czuję się wyczerpany jak po maturze i moje baterie również są na wyczerpaniu... A i tak nie mieliśmy dwóch godzin w środku zajęć, bo nas nie powiadomili, że wykładowca pojechał na wyjazd... Dopiero po kilku moich telefonach i straconej godzinie się okazało, że mamy się zająć sobą i czekać na następne zajęcia

Wydawało mi się, że rozszerzenie z matmy przez całe technikum powinno mi coś pomóc ale wyszło, że jestem matoł matematyczny i to tyle w temacie... Ale jak to mówią bez spiny, są drugie terminy... Na szczęście jutro wolne *ale to muszę jeszcze zweryfikować; ), a w piątek tylko WF Zawsze trzeba widzieć światełko w tunelu, a nóż to nie pociąg jedzie Pozdrawiam Was i chyba idę dotlenic mózg...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:55, 01 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Podczytuję i pozdrawiam! Powodzenia w studenckim życiu!
A z zajęć sportowych polecam Nordic Walking. Niby nic a namachać się trzeba solidnie!


Oby było miejsce na jodze! Bo nordic walking zimą? Brrrr....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
grupa_trzyma... 15:57, 01 paź 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Da się przeżyć! Trzymaj się!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
hanka_andrus 16:26, 01 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Powodzenia , Sebastianie, na uczelnianych korytarzach.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
MiraR 16:29, 01 paź 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Nie wiedziałam,że mamy też tutaj bliźniaczki Te dwie panie blondyneczki na powyższym zdjęciu

Sebek dasz radę,nie takie studia straszne jak je malują.
____________________
malgorzata_s... 16:33, 01 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Sebek u mojego syna na AGH matematyka przez godzinę była znajoma, pan powtarzał to i owo z liceum mówiąc to powinniście pamiętać . Po tej godzinie podkreślił wszystko mówiąc ,, no to się wam przyda z liceum a teraz prawdziwa matematyka Dasz radę chłopaku, przywykniesz
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies