Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 16:25, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lew_ogrodowy napisał(a)
Miłe to spotkanko mieliście. Może kiedyś i ja dołączę. Akurat tego samego dnia w moich okolicach był kiermasz ogrodniczy, kurczę, że nie wzięłam aparatu! Takie kolory, wrzosowe dywany! Wrrr... Dużo traw i hortensji. Zgadałam się z jedną Panią, że też czyta Ogrodowisko. Tak więc duch naszego forum unosił się i w moich stronach!

Ogrodowisko znane jest wszędzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
JulkAd 19:56, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Sebek napisał(a)


Warto było wstać tak wcześnie, na szczęście jutro pośpię do 8 rano, bo inaugurację roku mam o 10

Fajnie, że się poznaliśmy Choć Twój przyjazd był wielką niespodzianką


Sebciu miło było Cię poznać...i dla mnie to była wielka niespodzianka, chyba Gierczusi powinnam podziękować...to przez Nią znalazłam się na trasie ZG - Wrocław...i 10 km od domu dowiedziałam się, że Kasik ma miejsce w aucie...no to jak nie skorzystać...a że warto o 4 rano wstawać to się wcale nie dziwię...już wiem od dawna, że warto

jutro masz jeszcze luzik....a jak pierwszy samodzielny dzień w Katowicach?...
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
baraga1904 19:59, 30 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...jak tam stolica śląska? Podoba się? Wcale nie taka zła co nie? Kiedy wpadniesz na kawę?
JulkAd 20:00, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Sebek napisał(a)


Staram się regularnie ćwiczyć Killery z Ewką Chodakowską i bieganie uwielbiam Chyba sobie dzisiaj pobiegam po Katowicach


A buty do biegania masz?...
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:01, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027

Sebek napisał(a)


I jeszcze był Przemek oraz ?Mariusz? Mała Mi pisała

Mi również było miło poznać tak wielu zielono zakręconych
Anita1978 napisał(a)
Miło było poznać w końcu osobiście! wogóle spotkanie było w dechę!
I jeszcze sprostowanie- Sebek nie był rodzynkiem- był Łukasz no i mężowie szanownych dam!
Pozdrówka


No i Kondzio jeszcze był
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Sebek 20:05, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
JulkAd napisał(a)


Sebciu miło było Cię poznać...i dla mnie to była wielka niespodzianka, chyba Gierczusi powinnam podziękować...to przez Nią znalazłam się na trasie ZG - Wrocław...i 10 km od domu dowiedziałam się, że Kasik ma miejsce w aucie...no to jak nie skorzystać...a że warto o 4 rano wstawać to się wcale nie dziwię...już wiem od dawna, że warto

jutro masz jeszcze luzik....a jak pierwszy samodzielny dzień w Katowicach?...


Jutro na dzień dobry kilka godzin matematyki Także luzu nie mam Ja juz właściwie Katowiczanin jestem, bo już tu nie raz samotnie byłem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:06, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
baraga1904 napisał(a)
...jak tam stolica śląska? Podoba się? Wcale nie taka zła co nie? Kiedy wpadniesz na kawę?


Kiedyś na pewno Katowice fajne są - w dzień jak i w nocy Miasto świetne, zobaczymy jak uczelnia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
baraga1904 20:08, 30 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...szczerze współczuję tych godzin z matą...brrr...
Sebek 20:10, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
JulkAd napisał(a)


A buty do biegania masz?...


Mam Nie wiem czy specjalnie do biegania, ale mięciutką podeszwę mają Nawet stopy nie czują zmęczenia, za to cała reszta juz tak W piątek Wf... A ja całą szkole średnią bez tego przedmiotu przeszedłem... Jak będę mógł to wezmę jogę, bo to chyba najłatwiejsze siem wydaje
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:11, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
JulkAd napisał(a)



No i Kondzio jeszcze był

No przecież! Ale ze mnie rzecznik, jak z koziej... Jak Konrad zaglądnie to mnie pogoni
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies