Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

baraga1904 20:12, 30 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Sebek napisał(a)


Jak będę mógł to wezmę jogę, bo to chyba najłatwiejsze siem wydaje



...pozory... joga to techniczna dyscyplina i bardzo precyzyjna...ale polecam bo uwielbiam...
Sebek 20:12, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
baraga1904 napisał(a)
...szczerze współczuję tych godzin z matą...brrr...

Brrrr... Dzisiaj oglądałem co to są całki.... I znow dreszcze, brrrr
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
an_tre 20:12, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Sebku powodzenia w nowej szkole
doskonałych wyników na uczelni
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
JulkAd 20:13, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Sebek napisał(a)


Jutro na dzień dobry kilka godzin matematyki Także luzu nie mam Ja juz właściwie Katowiczanin jestem, bo już tu nie raz samotnie byłem


Ale to pierwsze zajęcia...gorzej będzie przed kolokwium...mnie bardziej o samodzielność chodzi, wstawanie, pichcenie itd....ale podejrzewam, że Ty raczej poukładane już wszystko od dawna masz...
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:17, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Sebek napisał(a)


Mam Nie wiem czy specjalnie do biegania, ale mięciutką podeszwę mają Nawet stopy nie czują zmęczenia, za to cała reszta juz tak W piątek Wf... A ja całą szkole średnią bez tego przedmiotu przeszedłem... Jak będę mógł to wezmę jogę, bo to chyba najłatwiejsze siem wydaje


Nie wnikam dlaczego w-fu uniknąłeś...ale wybierz to co Cię interesować będzie...u mojego Młodego w ubiegłym roku była turystyka (zajęcia polegały na trzydniowym rajdzie)...a na jodze, jak siem wczujesz to kontuzji tez można się nabawić
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Sebek 20:24, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
baraga1904 napisał(a)



...pozory... joga to techniczna dyscyplina i bardzo precyzyjna...ale polecam bo uwielbiam...


Ja wiem, ale joga intryguje mnie od dawna Może uda mi się ją rozpracowac
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:25, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
an_tre napisał(a)
Sebku powodzenia w nowej szkole
doskonałych wyników na uczelni


(Nie) dziękuję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kondzio 20:27, 30 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Sebek napisał(a)

No przecież! Ale ze mnie rzecznik, jak z koziej... Jak Konrad zaglądnie to mnie pogoni
hi hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Sebek 20:28, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
JulkAd napisał(a)


Ale to pierwsze zajęcia...gorzej będzie przed kolokwium...mnie bardziej o samodzielność chodzi, wstawanie, pichcenie itd....ale podejrzewam, że Ty raczej poukładane już wszystko od dawna masz...


Mama z Babcią mi tyle jedzenia spakowaly, że nie wiem czy zdążę zjeść to co może się zepsuć Ale na obiad zrobiłem zupę Chińską z torebki, ale zupę I jestem z siebie jakby dumny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:30, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
JulkAd napisał(a)


Nie wnikam dlaczego w-fu uniknąłeś...ale wybierz to co Cię interesować będzie...u mojego Młodego w ubiegłym roku była turystyka (zajęcia polegały na trzydniowym rajdzie)...a na jodze, jak siem wczujesz to kontuzji tez można się nabawić


Się okaże Nordic walking nawet jest Spacer z kijami wydaje się mniej męczący No chyba, że się z uczelni do Tych albo Gliwic idzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies