Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Bea 16:41, 01 paź 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Sebek napisał(a)
Relacja z pierwszego dnia nauki musi być! Czuję się wyczerpany jak po maturze i moje baterie również są na wyczerpaniu... A i tak nie mieliśmy dwóch godzin w środku zajęć, bo nas nie powiadomili, że wykładowca pojechał na wyjazd... Dopiero po kilku moich telefonach i straconej godzinie się okazało, że mamy się zająć sobą i czekać na następne zajęcia

Wydawało mi się, że rozszerzenie z matmy przez całe technikum powinno mi coś pomóc ale wyszło, że jestem matoł matematyczny i to tyle w temacie... Ale jak to mówią bez spiny, są drugie terminy... Na szczęście jutro wolne *ale to muszę jeszcze zweryfikować; ), a w piątek tylko WF Zawsze trzeba widzieć światełko w tunelu, a nóż to nie pociąg jedzie Pozdrawiam Was i chyba idę dotlenic mózg...



Matma ważna sprawa i nie odpuszczaj. Jak temu dasz radę to reszta pójdzie.
Pozdrawiam po sąsiedzku, ale chyba z drugiej stronym miasta.
Ciekawe z kim masz tą matmę.

____________________
Beata W miniformacie
Sebek 19:27, 01 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dziękuję Wam za słowa otuchy Na razie przepisuje notatki, bo potem się nie odczytam Ale w weekend obiecuję zdjęcia z ogrodu! Dzisiaj za to pozwiedzalem różankę Katowicką podczas biegania, w czerwcu pewnie jest tam pięknie, bo dzisiaj mało co było do obejrzenia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ozz 19:53, 01 paź 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Sebku - liczymy, że ,,obbiegasz" z aparatem wszystkie ciekawe katowickie i śląskie ogrody
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
AlKa 22:41, 01 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Sebek to w weekend nie na imprezę integracyjną?
Studia to bardzo fajny okres w życiu, kiedy imprezy to imprezy a kiedy nauka to nauka.
Będziemy trzymać kciuki za zaliczenia i będzie ok
____________________
pora na zmiany
Sebek 23:12, 01 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ozz napisał(a)
Sebku - liczymy, że ,,obbiegasz" z aparatem wszystkie ciekawe katowickie i śląskie ogrody


Kiedyś pewnie tak
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:14, 01 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AlKa napisał(a)
Sebek to w weekend nie na imprezę integracyjną?
Studia to bardzo fajny okres w życiu, kiedy imprezy to imprezy a kiedy nauka to nauka.
Będziemy trzymać kciuki za zaliczenia i będzie ok


Spotkanie integracyjne było w poniedziałek, 5 osób przyszło, ale zawsze coś
A poza tym kto posadzi rośliny kupione w Wojsławicach na tej słynnej wyprzedaży?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Agania 12:01, 02 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pomału się rozkręcisz, ale to dopiero po weekendzie...czekam na fotki z ogrodu i nie pamiętam co tam kupiłeś na tej osławionej wyprzedaży
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Sebek 09:39, 04 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Trochę aktualnych fotek - na początek trawka z Wojsławic, która na razie mieszka w donicy, a na wiosnę po podziale zastąp żurawki przy ciurkadełku







____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 09:41, 04 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jednoroczne jeszcze dają radę







To zielone w hakone to szafirki, żeby nie było, że jakieś chwasty u mnie rosną

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 09:43, 04 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262




I szukając swojego wątku natknąłem się na to zdjęcie na pierwszej stronie - to samo miejsce 3 lata wcześniej Pęcherznicę teraz widzę z okna



____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies