Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

baraga1904 17:13, 24 lis 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Sebek, z moich młodych grabow większość liści opadła...wiem ze powinny zostać. ..czy to taka przypadłość mlodych grabow? ...w przyszłości będzie ich zostawało więcej? Bo wianek z nich byłby teraz łysy
Sebek 17:15, 24 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pszczelarnia napisał(a)
Ja jeszcze drzewa sadzę a Ty wianki i prezenty.... mamy jakąś inną strefę czasową?
Śliczne pomysły - natura króluje! I soteee!


Na Dolnym Śląsku jeszcze kilka tygodni temu lato było, więc chyba inną Po za tym jak idzie się codziennie przez ubraną świątecznie galerię to klimat świąt się czuje - ot tak, mimo woli Pozdrawiam serdecznie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 17:19, 24 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sebek napisał(a)


Oj to Ty dopiero będziesz szaleć


A ja mam własnie kłopot ....nie wiem co by mi sie podobało....podobaja mi sie na balkonach lamki zwisajace jak sopelki i to tyle a w oknach zapalone zydowskie swieczniki ....

Mało cos ..... A Ty oprócz bombek co planujesz kupic ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Sebek 17:19, 24 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
baraga1904 napisał(a)
Sebek, z moich młodych grabow większość liści opadła...wiem ze powinny zostać. ..czy to taka przypadłość mlodych grabow? ...w przyszłości będzie ich zostawało więcej? Bo wianek z nich byłby teraz łysy


Myślę, że w przyszłości nie powinny - u Madzi noemi też zrzuciły, młode u Madżenki chyba też - nie ma co się martwić Zapraszam na spacer do lasu po gałązki - dzięki temu drzewa będą bardziej gęste, więc robimy coś pożytecznego dla nas i natury
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:22, 24 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)


A ja mam własnie kłopot ....nie wiem co by mi sie podobało....podobaja mi sie na balkonach lamki zwisajace jak sopelki i to tyle a w oknach zapalone zydowskie swieczniki ....

Mało cos ..... A Ty oprócz bombek co planujesz kupic ?


Hmmm, bombek nie - dość mam Ale do wianków jakieś mini bombki pewnie nabędę drogą kupna Plus tubki kleju na gorąco, jakieś wstążki, podkłady i co najważniejsze donice! Byłem w casto, ale drogo...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 17:37, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sebek napisał(a)


Odkładam mniej lub bardziej sukcesywnie pieniądze od października Muszę je schować, bo wydam na głupoty typu kolejne sto bombek


Ha, ha...a ja myślę, że los psikusa sprawi i trafisz na swoje wymarzone donice i przepadniesz na amen
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sebek 18:47, 24 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Milka napisał(a)


Ha, ha...a ja myślę, że los psikusa sprawi i trafisz na swoje wymarzone donice i przepadniesz na amen


Też tak może być Mam nadzieję, że będzie jakaś wielka wyprzedaż donic albo chociaż wszystkie w dobrych cenach
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 20:04, 24 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Najpierw napiszę , ze wianki boskie SOM! Tyle myślę o białej choince i chyba przybiłeś gwóźdź do mojej karty płatniczej (kredytową spłaciłam i nie używam... Ma program naprawczy... ) a tu jakies kilkaset bombek trzeba by było kupic... Kupić szklane czy białe bo srebrnych nie lubię?



Odpowiem nt grabów - fastihpgaty sa zawsze zimą lyse. Pospolite utrzymują liście zimą ale gdy chorują na choroby grzybowe też potrafią się mocno przerzedzic. U mnie w tym roku pomor na liscie... Wiec wianka grabowego nie będzie..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MiraR 20:08, 24 lis 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Ja już wysiadam
I jak tu nadążyć można było z cebulowymi A teraz z bombkami
____________________
Sebek 21:52, 24 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Najpierw napiszę , ze wianki boskie SOM! Tyle myślę o białej choince i chyba przybiłeś gwóźdź do mojej karty płatniczej (kredytową spłaciłam i nie używam... Ma program naprawczy... ) a tu jakies kilkaset bombek trzeba by było kupic... Kupić szklane czy białe bo srebrnych nie lubię?



Odpowiem nt grabów - fastihpgaty sa zawsze zimą lyse. Pospolite utrzymują liście zimą ale gdy chorują na choroby grzybowe też potrafią się mocno przerzedzic. U mnie w tym roku pomor na liscie... Wiec wianka grabowego nie będzie..


Szklane byłyby ciekawe - takie cieniowane jak z Pinterest byłyby juz w ogóle boskie Na bombki może siem skuszę i chyba będą to właśnie przezroczyste albo białe - takich jeszcze nie mam
Ja kartę (na szczęście debetową) rzadko używam, bardziej awaryjnie Ale z tym gwoździem to fiesz! Przebiłaś mi serce, na wskroś Ale choinka będzie piękna - juz ja Cię znam

Za info o grabach dziękuję, już nie raz ta informacja była na forum, ale skleroza
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies