Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 21:53, 24 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mira napisał(a)
Ja już wysiadam
I jak tu nadążyć można było z cebulowymi A teraz z bombkami


Na Wielkanoc juz tak nie szalejemy - ale wianki i tak będziemy robić Ale wtedy wszyscy już się rzucają na wiosenne kwiaty, więc na jedno wychodzi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 14:54, 25 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A ja sobie was będę podglądać z dekoracjami, bo kompletnie weny i pomysłu brak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ewakatowice 15:18, 25 lis 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Dobrze, że święta są po drodze wiosny bo byśmy twórczo zapadli w sen zimowy
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Sebek 17:12, 25 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Milka napisał(a)
A ja sobie was będę podglądać z dekoracjami, bo kompletnie weny i pomysłu brak


Irenko - chyba od tego jest nasze forum, żeby wzajemnie od siebie zgapiać No i Pinterest Wena przyjdzie Ci szybko - czasem wystarczy jedno zdjęcie czy realnie widziana dekoracja i już wiesz w jakim kierunku iść
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:13, 25 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ewakatowice napisał(a)
Dobrze, że święta są po drodze wiosny bo byśmy twórczo zapadli w sen zimowy


Dokładnie Jednak nie wiem co fajniejsze - planowanie nasadzeń w ogrodzie czy planowanie świąt? Jedno i drugie toffam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:16, 25 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Sama paplanina u mnie ostatnio... Ale to siła wyższa, więc wybaczcie Nie obiecuję poprawy

Koniec przerwy - mam jutro kolosa z matmy i idę dalej próbować włożyć coś z tych zagadnień do głowy...

Macham do zaglądających iiii.... byle do Świąt!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 17:46, 25 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sebek napisał(a)


Irenko - chyba od tego jest nasze forum, żeby wzajemnie od siebie zgapiać No i Pinterest Wena przyjdzie Ci szybko - czasem wystarczy jedno zdjęcie czy realnie widziana dekoracja i już wiesz w jakim kierunku iść

Pocieszyłeś mnie, tak czasami mi się zdarza
Fajna ta nasza forumowa rodzinka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sebek 20:57, 26 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Milka napisał(a)

Pocieszyłeś mnie, tak czasami mi się zdarza
Fajna ta nasza forumowa rodzinka


A jaka duża!


Dzisiaj po matematyce (po kolosie humor nie za bardzo...) czekaliśmy 2 godziny na wykład, by się dowiedzieć, że jednak się nie odbędzie... Więc by zredukować stres po matmie pognalem szybko do Jatomi Fitness i los chciał, że trafiłem na zajęcia grupowe " Total fitness by Ewa Chodakowska" - a ze wszyscy na forum Ewkę kochają to postanowiłem dołączyć i ja Myślałem, że mam kondycję, ale chyba zostawiłem ją przed wejściem Także dziś jestem wypruty do szpiku kości A jutro postanowiłem wstać nad ranem z własnej nieprzymuszonej woli i jechać na Tyską giełdę po różne bibeloty i inne pierdółki, które są mi bardziej lub mniej potrzebne do szczęścia Także dziś znowu Was nie poodwiedzam, ale może jakaś forumowiczka z okolicy ma jutro czas na poranne zakupy z mła? Będzie mi bardzo miło A jeśli pomysł nie wypali, no za chwilę 21, to i tak będzie mi milo sobie samemu pozwiedzać i nacieszyć oczy A potem na 9.50 w ramach redukcji poziomu szczęścia zajęcia z języków Grrr...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
andziurex 21:04, 26 lis 2014


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Sebek napisał(a)


A jaka duża!


Dzisiaj po matematyce (po kolosie humor nie za bardzo...) czekaliśmy 2 godziny na wykład, by się dowiedzieć, że jednak się nie odbędzie... Więc by zredukować stres po matmie pognalem szybko do Jatomi Fitness i los chciał, że trafiłem na zajęcia grupowe " Total fitness by Ewa Chodakowska" - a ze wszyscy na forum Ewkę kochają to postanowiłem dołączyć i ja Myślałem, że mam kondycję, ale chyba zostawiłem ją przed wejściem Także dziś jestem wypruty do szpiku kości A jutro postanowiłem wstać nad ranem z własnej nieprzymuszonej woli i jechać na Tyską giełdę po różne bibeloty i inne pierdółki, które są mi bardziej lub mniej potrzebne do szczęścia Także dziś znowu Was nie poodwiedzam, ale może jakaś forumowiczka z okolicy ma jutro czas na poranne zakupy z mła? Będzie mi bardzo miło A jeśli pomysł nie wypali, no za chwilę 21, to i tak będzie mi milo sobie samemu pozwiedzać i nacieszyć oczy A potem na 9.50 w ramach redukcji poziomu szczęścia zajęcia z języków Grrr...

Ambitne plany.... O ile nie dobija Cię zakwasy
Ja po piątkowym treningu obwodowym z wyra 2 dni się podnieść nie mogłam.
____________________
Ania
kwiatholandii 08:21, 27 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Sebek napisał(a)


Dokładnie Zawsze powtarzam, że piękno tkwi w prostocie i raczej w tym kierunku pójdę Albo i nie - zależy jak poszaleję w Tychach


Super taki naturalny Sebku
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies