Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

Syla 14:00, 20 lip 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Nie sposób przejść obojętnie i nic nie napisać ... Czarujące miejsce a ujęcia mistrzowskie ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Bogdzia 19:29, 20 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękna wycieczka w ciekwe miejsce i w wspaniałym towarzystwie, zdjęia śliczne i bardzo ciekawe. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_zoran 22:22, 20 lip 2014

Dołączył: 30 kwi 2014
Posty: 12
Piekny ten przedogrodek....
____________________
AlKa 22:25, 20 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Pięknie, pięknie i jeszcze raz pieknie.
____________________
pora na zmiany
makkasia 08:20, 21 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Marzenia się spełniają Moja lista marzeń się powiększyła
dziękuję za obrazy
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Borbetka 10:09, 21 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Co można więcej napisać Aniu? Dziękuję po prostu.
____________________
borówcowy wizytowka
reniuniek 23:32, 21 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2014
Posty: 36
Witaj Aniu
Nie wiem, czy uda mi się przenieść moje myśli i emocje jakie odczuwałam oglądając dzisiaj twój zakulkowany ogród na łono forum, ale spróbuję
Już na pierwszej stronie twojego wątku, pierwsze zdjęcie przyprawia o szybsze bicie serca.Następne strony tylko to uczucie potegują. Zrobiliście coś niesamowitego.......stworzyliście sobie piękne miejsce na ziemi. Metamorfoza domu, ogrodu niesamowita......szczenka opada (przepraszam za to wtrażenie)

No Ogrodowisko trafiłam już jakiś czas temu, przyjaciółka podała mi linka do ogrodu szefowej i tak wsiąkłam, hihihi. Niedawno miałam przyjemność gościć u Gabrysi i podziwiać na żywo jej ogród ......coś pięknego!
Z Gabrysią poznałam się wirtualnie na innym forum, też ogrodniczym, na którym już parę lat piszę Dzięki jej wątkowi tutaj, zaczęłam więcej czasu spędzać na buszowaniu w Waszych ogrodach

Dzisiaj ta sama przyjaciółka dała mi drugiego linka, właśnie do twojego ogrodu, za co bardzo jej dziękuję. No i prawie pół dnia spędziłam u ciebie.
Z przeglądaniem kolejnych stron utwierdzałam się w przekonaniu, że gdzieś ten dom i ogród przelotnie widziałam a popołudniu jadąc po córkę na stadninę konną, utwierdziłam się w 100% Widziałam też ciebie, tak myślę, działajacą w ogrodzie. Stwierdzam, że masz najładniejszy ogród w okolicy i co koło niego przejeżdżałam, to zwalniałam pedał gazu........Chociaż przez płot mało co widać
Podziwiam Was za ogrom pracy jaki włożyliście i zmysł z jakim tworzycie swój ogród. Strasznie się cieszę, że tu trafiłam

W pięknym miejscu wypoczywałaś!

Pozdrawiam serdecznie.
Renata.
____________________
Renata.
Gabrysia_ 23:42, 21 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Aniu...ściągnęłam cię ostatnio myślami i nawet udało nam się wypić wspólną kawkę ( zresztą nie jedną w tym dniu,następna była u Agi )
Ciekawa byłam tych drzew bukszpanowych,jakoś nie mogłam ich sobie wyobrazić...coś niesamowitego
Buziam i czekam na sygnał od Ciebie
...melduję,że rabata kosodrzewinowa skończona,ale dałam inne trawki...zreszta sama zobaczysz

P.S.pamiętaj o berberysach dla mnie
____________________
aage 08:47, 22 lip 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Zakulkowana Aniu :*

Nie wiem co akurat teraz zaważyło, że postanowiłam ze skrytoczytacza zamienić się w ujawnionego gościa twojego ogrodu.
Podczytuję twojego blogu przeszło rok a niedawno znalazłam Cię i tutaj.

W reguły nie mam problemu z wyrażaniem swoim uczuć ale po obejrzeniu wszystkich 460 str. Szczerze nie wiem co napisać.
Dawno nie spotkałam tak prostego w formie ogrodu a jakże wielkiego w wyrazie. Tutaj każdy najmniejszy detal odgrywa ogromną rolę, podkreśla zamierzoną estetykę po stokroć i nadaje tego niesamowitego, niepowtarzalnego klimatu.
Dom stał się nierozerwalną częścią całego przedsięwzięcia. Pokłony do samej ziemi za włożony wkład, trud i pomysł.
Stworzyliście raj na Śląskiej ziemi gdzie wielu ona kojarzy się z szarością krajobrazu.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, chapeau bas .
Róbcie to co robicie bo piękna na tym świecie nigdy za wiele.

Pozdrawiam, Agnieszka

P.S. Cudowne zdjęcia <3
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
gierczusia 12:48, 22 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anulka .. Nowy awatarek prześliczny .. Wyglądasz taaakkkk....dziewczęco .. Super .. Temu co Ci głowę obciachał a zostawił doniczkę to daję czerwoną kartkę

A tak na serio.. Piękne te buksowe ogrody..wydawać by sie mogło ,że one nudnawe będą ..a tu taka rodzyneczka .. Miło widzieć Wasze uśmiechnięte buzinki .. I mistrzostwie zdjeć juz nie wspominam , bo to oczywista oczywistość

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies